Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
To będzie bolało
Niegrzeczny Oskarek
Żartownisie
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2015, 11:56
Oto mój idol:
Odpisz
16 października 2015, 16:52
@Sara231: Let them fight
Odpisz
18 października 2015, 11:59
Chaos Controle!
Odpisz
18 października 2015, 13:19
@Sara231: Nie masz szmaragdów chaosu
Odpisz
18 października 2015, 13:44
Właśnie, że mam! Chaos Controle!
Odpisz
18 października 2015, 16:17
@Sara231: No dobra, nawet jeśli masz to ja jestem odporny
Odpisz
20 października 2015, 15:01
@Sara231: Shadow the Hedgehog [*] - "Koniec Passy robienia dobrych gier od SEGA"
Odpisz
20 października 2015, 17:08
@FreezyPop: Ta, Shadow the Hedgehog była jedną z najgorszych gier ever. A te cytaty były gorsze od "the REAL SUPERPOWER of TEAMWORK!!!". Ale Shadowa uwielbiam mimo to XD
Odpisz
20 października 2015, 17:12
A mówiłam ci, że mam przy sobie Super Szmaragdy?
Odpisz
20 października 2015, 18:18
@Sara231: No dobra. Wytoczyłaś ciężkie działa więc czas na moją kolej. Zimniok Controle!
Odpisz
20 października 2015, 18:26
Yaoi Controle!
Odpisz
20 października 2015, 18:28
@Sara231: Oświeć mnie co to znaczy?
Odpisz
Edytowano - 20 października 2015, 18:29
Yaoi= gejowski pornol. Nie to, że lubię.
Odpisz
20 października 2015, 18:32
@Sara231: OK to w takim razie...
Odpisz
20 października 2015, 21:34
@Sara231: Już wygrałem?
Odpisz
20 października 2015, 21:36
Eee, jeszcze nie, musiałam tylko pokonać Solaris, a zresztą, jak narazie mam stopa.
Odpisz
20 października 2015, 21:37
@Sara231: OK
Odpisz
19 marca 2016, 18:23
@Sara231: O ile mnie moja pamięć nie myli, biały Sonic to połączenie właśnie Sonica i Shadowa. Ale co ja tam wiem.
Odpisz
13 lipca 2016, 11:49
ja mam ograniczenie prędkości do 10 ( wiem komentarz ma rok )
Odpisz
25 września 2016, 09:12
@Mandarynkowy: Tak właściwie, to Hiper Sonic. Taki lepszy od Super Sonica, tak w skrócie.
I tak, wiem, że jestem szybki w odpowiadaniu.
Odpisz
20 października 2015, 20:12
Tk w ogóle, to mi zainponowałeś swoją wiedzą o uniwersum Sonica.
Odpisz
17 października 2015, 22:37
No witam.
Odpisz
12 października 2015, 18:53
lol ja nie mam idola
Odpisz
13 października 2015, 07:05
@Sebzer: Tak samo :D
Odpisz
15 października 2015, 18:50
@Sebzer: to od teraz masz mnie
Odpisz
15 października 2015, 19:12
@Sebzer: Ja idola nie mam, za to mam autorytet.
Odpisz
15 października 2015, 22:56
@DeadExtreme: ale autorytet to ty szanuj
Odpisz
16 października 2015, 05:58
@Sebzer: Jeśli bym nie szanował, to bym go nie miał. To chyba oczywiste.
Odpisz
15 października 2015, 19:28
przeczytałem każdy ma swojego pindola ;-;
Odpisz
15 października 2015, 21:51
Głodnemu chleb na myśli...
Odpisz
15 października 2015, 21:55
@xRobsonN: głodny głodnemu wypomni...
Odpisz
15 października 2015, 21:58
@hubix1554xd: Głodny wypominającemu głodnemu który wypomina innemu głodnemu też...
Odpisz
15 października 2015, 21:39
nie kazdy:v
Odpisz
15 października 2015, 18:53
Tylko starsi wiedzą kto jest moim.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2015, 19:02
@Mauren: *wylewa wodę na ogon*
nie lubię pokemonów
(ból dupy za 3 2.. )
Odpisz
15 października 2015, 19:11
@Mauren: Bóg.
Wygrałem.
Odpisz
15 października 2015, 19:16
@DeadExtreme: Brawo! Wygrałeś talon na jacka i balon.
Odpisz
15 października 2015, 19:17
@Filski: *Wali w ryj za używanie tych yebanych gwiazdek*
Odpisz
15 października 2015, 19:00
meh tak troche slaby ;_____;
Odpisz
Edytowano - 15 października 2015, 18:48
Tyle ocen a ciągle równe 5 ; - ;
Odpisz
15 października 2015, 18:49
@Stitch: była by wielka szkoda...
Odpisz
15 października 2015, 18:50
@Stitch: Jestę czortę, huhuhu...
Odpisz
15 października 2015, 18:59
@Filski: ... Gdyby ktoś dał 4
Odpisz
15 października 2015, 18:55
ja mam swojego idola
Odpisz
15 października 2015, 18:30
Moje imię. ;-;
Odpisz
15 października 2015, 18:13
kto jest idolem Korwina ?
Odpisz
15 października 2015, 18:29
@misterbzyku: Hitler
Odpisz
12 października 2015, 20:14
Prawy środkowy - figaro19?
Odpisz
12 października 2015, 20:33
Grammar Nazi też mają idoli.
Odpisz
12 października 2015, 19:02
no cześć
Odpisz
12 października 2015, 19:51
no co tam
Odpisz
12 października 2015, 20:18
@MasterChleb: a wszystko dobrze :3
Odpisz
12 października 2015, 20:19
a to fajnie :3
Odpisz
12 października 2015, 18:50
Prawy środkowy kadr - pierwsza myśl:
"Gandhi? Что ты делаешь?"
Odpisz