memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 października 2015, 16:15
Nie interesuję się piłką nożną, ktoś wytłumaczy o co chodzi ? PS: pudło na Hejty ---> /|____|\
Odpisz
30 października 2015, 16:16
@volf360: Holandia 2 razy przegrała z Czechami i odpadła. Polska wyszła z grupy.
30 października 2015, 16:18
@SirPomarancza: dzięki
30 października 2015, 16:19
@volf360: Zgłaszam się do pudła!
12 października 2015, 22:25
Co ja robie w tym kraju .-.
30 października 2015, 16:12
@niebezpieczna10: Żyjesz,a jeżeli nie chcesz,to tutaj trzymaj żyletke,albo masz jeszcze linę.Miłego dnia.
30 października 2015, 16:30
@Jejakpl89: Ja mam też sznurówki
30 października 2015, 16:31
@Jejakpl89: A skok z mostu lub pociąg ?
30 października 2015, 18:07
@polandball1: Pociąg by sie przestraszył tej brzydoty :D
30 października 2015, 20:30
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji.
12 października 2015, 21:10
Padłam. (Spokojnie, nic mi nie jest) Hehe szkieletowe.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 października 2015, 16:15
Nie interesuję się piłką nożną, ktoś wytłumaczy o co chodzi ?
PS: pudło na Hejty ---> /|____|\
Odpisz
30 października 2015, 16:16
@volf360: Holandia 2 razy przegrała z Czechami i odpadła. Polska wyszła z grupy.
Odpisz
30 października 2015, 16:18
@SirPomarancza: dzięki
Odpisz
30 października 2015, 16:19
@volf360: Zgłaszam się do pudła!
Odpisz
12 października 2015, 22:25
Co ja robie w tym kraju .-.
Odpisz
30 października 2015, 16:12
@niebezpieczna10: Żyjesz,a jeżeli nie chcesz,to tutaj trzymaj żyletke,albo masz jeszcze linę.Miłego dnia.
Odpisz
30 października 2015, 16:30
@Jejakpl89: Ja mam też sznurówki
Odpisz
30 października 2015, 16:31
@Jejakpl89: A skok z mostu lub pociąg ?
Odpisz
30 października 2015, 18:07
@polandball1: Pociąg by sie przestraszył tej brzydoty :D
Odpisz
30 października 2015, 20:30
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji.
Odpisz
12 października 2015, 21:10
Padłam. (Spokojnie, nic mi nie jest) Hehe szkieletowe.
Odpisz