Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2015, 11:35
Wakacje kamyka...
Odpisz
13 października 2015, 14:10
@TheTemplar: mało śmieszne
Odpisz
13 października 2015, 14:43
@Jadrochwyt: A kto cię pytał?
Odpisz
13 października 2015, 15:27
@TheTemplar: Czy ty jesteś upośledzony? Nue było nigdzie pytania ją mówię to co myślę
Odpisz
18 października 2015, 19:14
@TheTemplar: Niby skąd wiesz że to ja? Może to ktoś inny...
Odpisz
18 października 2015, 19:53
@kamykPL: Bo dobrze napisałeś "drzewa" .-.
Odpisz
18 października 2015, 20:49
@TheTemplar: templariuszu! Zabijmy Jadrochwyta.!
Odpisz
18 października 2015, 20:51
@NoszKurnaJakSieNazwac: Tak, ku*wa! TAAAAAAK! Nienawidzę gnoja!
Odpisz
18 października 2015, 20:53
@TheTemplar: *daje miecz templariuszowi i bierze siekiere * Gnój już nie żyje!
Odpisz
18 października 2015, 20:57
@NoszKurnaJakSieNazwac: A w dupe wsadź sobie ten marny mieczyk! Mam tu karabin!
Odpisz
18 października 2015, 21:00
@TheTemplar: Aha. Myślałem że wolisz miecz. Karabin za szybko go zabije. A mieczem odetniesz nogę, wyłupiesz oczy.
Odpisz
18 października 2015, 21:38
@NoszKurnaJakSieNazwac: Strzelę mu w kolano jakieś dwadzieścia razy.
Odpisz
19 października 2015, 00:44
@TheTemplar: Ale ty jesteś ptakiem...bez piór...
Odpisz
19 października 2015, 07:10
Jakim znowu ptakiem?
Odpisz
19 października 2015, 16:46
@TheTemplar: a co to na twoim awatarze? illuminat?
Odpisz
19 października 2015, 16:53
To jest Prime Zealot, zagraj w Destiny.
Odpisz
19 października 2015, 16:54
@TheTemplar: nie. to ptak...i ch*j
Odpisz
19 października 2015, 16:54
To jest robot.
Odpisz
19 października 2015, 17:02
@TheTemplar: TO PTAK! ZAMKNIJ SIE :[
Odpisz
19 października 2015, 17:19
Ja przynajmniej mam awatar... to nie ptak.
Odpisz
19 października 2015, 17:24
@TheTemplar: Bo co nie mam awatara i odrazu słabszy? -,- nie moge znaleźć fajnego bo jeden mi już ukradli -,-
Odpisz
19 października 2015, 17:26
*od razu
Po prostu poszukaj innego, leniu pierdzielony.
Odpisz
19 października 2015, 19:01
@TheTemplar: Szukam i szukam, a ty mnie nie wyzywaj od razu (nie docisnalem spacji przedtem) od leni
Odpisz
24 października 2015, 21:10
To raczej mała obelga...
Odpisz
24 października 2015, 22:38
@TheTemplar: "leniu pie**olony" bardzo mała...to jakby powiedzieć, że gowno smierdzi, ale trochę
Odpisz
24 października 2015, 22:43
Tam jest "pierdzielony". To bardzo duża różnica, wiesz?
Odpisz
24 października 2015, 23:02
@TheTemplar: ale tak mala jak od twojego dupska aż po łóżko
Odpisz
24 października 2015, 23:34
Jest duża, ale tylko jeżeli w to wierzysz.
Odpisz
25 października 2015, 20:12
@TheTemplar: to gdzie ty siedziales?! na kiblu?!
Odpisz
25 października 2015, 22:08
Czyli, że w to wierzysz?
Odpisz
25 października 2015, 22:35
@TheTemplar: wiara czyni cuda
Odpisz
18 października 2015, 21:40
Uśmiechnąć się nie mogli heh
Odpisz
18 października 2015, 20:56
chce ten strój
Odpisz
18 października 2015, 20:45
bat ferst let mi tejk a selfi
Odpisz
18 października 2015, 19:49
#wszyscyżywi #nikogonietrafiłem
Odpisz
18 października 2015, 19:49
Odpisz
18 października 2015, 19:39
Fake, trafił aparatem.
Odpisz
18 października 2015, 19:32
#STORMSELFIE
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 19:28
Nie trafił nawet kadrem w Chewiego...
Odpisz
13 października 2015, 16:24
Zjebbylo
Odpisz