Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2015, 18:55
Spodziewałem się kontynuacji w komentarzach... Zawiedliscie mnie
Odpisz
13 października 2015, 19:09
@SurMix:
Odpisz
13 października 2015, 19:17
@Lordu:
Odpisz
13 października 2015, 19:46
@Myszkapl:
Odpisz
25 października 2015, 11:15
@Lordu:
Odpisz
25 października 2015, 15:44
@dwadwdadawdawdawdawdawd: *Jaki debil to tak zaprojektował!
Odpisz
25 października 2015, 15:33
Fascynujące kolejny wciągający obrazek o rozmowach jejowiczów wow tak dalej chcemy więcej >.<
Odpisz
25 października 2015, 12:33
taa wymiana pokémonami...
Odpisz
25 października 2015, 11:17
multikonto ?
Odpisz
25 października 2015, 11:57
@kola3492: w koncu stary awatar :D
Odpisz
25 października 2015, 11:04
http://www.obrazki.jeja.pl/175441,to-jest-prawdziwy-superbohater.html tu taj to jest
Odpisz
13 października 2015, 18:02
Obrazek ze mną D:
Odpisz
Edytowano - 14 października 2015, 07:43
@Szymon123PL: Ja nigdy nie miałem o sobie obrazka... Cyan raz była na obrazku, ale to były tylko 3 komentarze... Nikt nas nie zna ;_;
Odpisz
13 października 2015, 18:26
Oboje są kotami :D
Odpisz
13 października 2015, 18:37
Teraz już wiesz jak dyskutują ze sobą koty :v
Odpisz
13 października 2015, 18:09
Dlaczego jestem na obrazku?
Odpisz
13 października 2015, 18:14
@Catmen: Bo odpowiedziałeś na moje komentarze? .-. ._. Co prawda autor mógłby wprowadzić cenzurę.
Odpisz
13 października 2015, 18:35
@Szymon123PL: Tylko po co?
Odpisz
13 października 2015, 18:36
@Szajsun: Jak widać Catmen zwrócił uwagę. Mi osobiście to nie przeszkadza jednak mu to chyba trochę "ni w pińć ni w dziwinć".
Odpisz
13 października 2015, 17:54
Nie jestem pewny czy to było specjalnie, ale powonno być no, i don't say.
Odpisz
13 października 2015, 18:24
Nie. Tak też jest poprawnie, tylko znaczenie jest inne.
Odpisz