Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FreezyPop

16 października 2015, 12:09

Avatar
Aryman

16 października 2015, 14:28

@FreezyPop: Freeza.

Avatar FreezyPop

16 października 2015, 16:45

R.I.P - Aryman [*] "Chciał tylko nazwać Mewtwo 'Freeza' a skończył pobity w ciemnym rogu"

Avatar Mewtwostrong

12 listopada 2015, 22:07

@FreezyPop: ykhym

Avatar WolfieTheGamer

15 kwietnia 2018, 13:59

@Mewtwostrong: Ja gdybym miała Metwo nazwała bym go Cya (czytaj Sia)

Avatar kosodrzewina111

16 października 2015, 22:46

Ja całą grę trzymałem master balla na niego

Avatar MrWonny

16 października 2015, 23:38

@kosodrzewina111: Mi sie go udalo zlapac w ultra balla. I nawet nie na emulatorze, bez wczytywania milion razy, tylko na game boyu.

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2018, 01:53

@kosodrzewina111: ja także
a potem jebs (ten taki pies wodny)

Avatar Mewtwostrong

12 listopada 2015, 22:04

No cześć

Avatar Tomasz95

14 października 2015, 18:16

Akurat dzisiaj złapałem w emerald 7 legend. (cheaty tylko na odblokowanie lokacji z jakichś eventów w których były legendy)
Cały czas zapis przed walką.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Tomasz95

25 października 2015, 20:23

8DEB234A 4C8DC5EC Inaczej nie dasz rady. Tego po prostu nie ma inaczej niż przez to. Było kiedyś raz na evencie (jedziesz do jakiegoś miejsca a tam dawali dostęp do tego w gameboy'u, a przynajmniej tak mi się wydaje) i tylko wtedy można było legalnie tam wejść.

Avatar
Konto usunięte

26 października 2015, 20:48

@Tomasz95: Okej, danke.

Avatar Sebzer

14 października 2015, 15:37

nazwa tej wersi pokemon SZYBKO!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar MrWonny

16 października 2015, 23:36

@NiebieskiZiemniak: To jest gold/silver. W red/blue nie bylo kolorow i postac byla troche inna.

Avatar NiebieskiZiemniak

17 października 2015, 08:04

@MrWonny: Zmylił mnie ekran walki, zwracam honor. Kojarzy mi się jedynie Gold /Silver.

Avatar Menek

16 października 2015, 16:18

Te ciary...

Avatar MrMike

16 października 2015, 12:24

True story.

Avatar shizofrenik

14 października 2015, 13:06

Si. Zwłaszcza gdy chciało się wziąć go na ultraballa.

Avatar mtista

14 października 2015, 19:01

@shizofrenik: Ja raz Articuno zlapalem w zwykłego pole balla wyrzucilem 50 ultraballi nie zlapal sie zostalo mi 5 pokebali rzucilem i siedzial xD

Avatar
Konto usunięte

14 października 2015, 11:51

Raz mi się udało do niego dojść i to dość niedawno. Wciąż nie mam hajsu na 2ds albo 3ds dlatego gram na gameboy'u ;-;

Avatar roberto948

14 października 2015, 12:00

ja mam kasę na 2ds czy 3ds ale gameboy jest najlepszy przyjacielu i zawsze fani poków będą na nim grać ;D

Avatar
Konto usunięte

14 października 2015, 12:05

@roberto948: W sumie gdybym sprzedał gameboy'a miałbym kasę na 2ds, ale nostalgia i rozgrywka nie pozwalają mi

Avatar roberto948

14 października 2015, 11:58

Łezka leci ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Lekko nie będzie

A, okej

Ikony

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka