Pamiętacie jeszcze ten dreszczyk emocji?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
A, okej
Ikony
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2015, 12:09
Odpisz
16 października 2015, 14:28
@FreezyPop: Freeza.
Odpisz
16 października 2015, 16:45
R.I.P - Aryman [*] "Chciał tylko nazwać Mewtwo 'Freeza' a skończył pobity w ciemnym rogu"
Odpisz
12 listopada 2015, 22:07
@FreezyPop: ykhym
Odpisz
15 kwietnia 2018, 13:59
@Mewtwostrong: Ja gdybym miała Metwo nazwała bym go Cya (czytaj Sia)
Odpisz
16 października 2015, 22:46
Ja całą grę trzymałem master balla na niego
Odpisz
16 października 2015, 23:38
@kosodrzewina111: Mi sie go udalo zlapac w ultra balla. I nawet nie na emulatorze, bez wczytywania milion razy, tylko na game boyu.
Odpisz
5 lutego 2018, 01:53
@kosodrzewina111: ja także
a potem jebs (ten taki pies wodny)
Odpisz
12 listopada 2015, 22:04
No cześć
Odpisz
14 października 2015, 18:16
Akurat dzisiaj złapałem w emerald 7 legend. (cheaty tylko na odblokowanie lokacji z jakichś eventów w których były legendy)
Cały czas zapis przed walką.
Odpisz
24 października 2015, 10:09
@Tomasz95: Jakie czity? Powiedz, plysy.
Odpisz
24 października 2015, 10:09
@Tomasz95: Jakie czity? Powiedz, plysy.
Odpisz
24 października 2015, 13:26
,,Teraz poki eventowe, czyli takie ktorych bez cheatow na emulatorze nie zlapiemy.
Najlatwiej uzyc warp cheatow. Odpalamy cheat przechodzimy przez drzwi i wylaczamy cheat.
8DEB234A 4C8DC5EC Faraway Island (Mew)
4A99A22B 58284D2D Birth Island (Deoxys)
842CB8A9 7F8B0149 Navel Rock (Lugia and Ho-oh)
Jak zlapac:
Mew- na Faraway Island w wysokiej trawie musimy zlapac Mew czyli "porozmawiac z nim" Wtedy Mew nas zaatakuje. UWAGA Mew jest na lvl 30 ale mimo to nie jest latwy do zlapania.
Deoxys- By go zlapac musimy podchodzic do kamienia mozliwie najmniejsza liczba krokow. Po pewnym czasie kamien przywola deoxysa taj jak Mew jest on na lvl 30.
Ho-oH i Lugia- Idziemy przed siebie. Idac w gore dojdziemy do Ho-oh, a w dol do Lugii. Oba poki maja lvl 70. Przy ho-ohu warto uzyc itemfindera gdyz znajdziemy tam Sacred Ash.
Dzieki za czytanie.''
Odpisz
25 października 2015, 17:32
@Tomasz95: Trzeba pokonać E4?
Odpisz
25 października 2015, 17:57
Do tych trzech nie, ale do większości pozostałych tak.
Odpisz
25 października 2015, 19:19
@Tomasz95: A Faraway Island to Route...?
Odpisz
25 października 2015, 20:23
8DEB234A 4C8DC5EC Inaczej nie dasz rady. Tego po prostu nie ma inaczej niż przez to. Było kiedyś raz na evencie (jedziesz do jakiegoś miejsca a tam dawali dostęp do tego w gameboy'u, a przynajmniej tak mi się wydaje) i tylko wtedy można było legalnie tam wejść.
Odpisz
26 października 2015, 20:48
@Tomasz95: Okej, danke.
Odpisz
14 października 2015, 15:37
nazwa tej wersi pokemon SZYBKO!
Odpisz
16 października 2015, 12:02
@Sebzer: firered ale screen walki z innej czesci
Odpisz
16 października 2015, 12:12
@AntyGrammar: dzięki
Odpisz
16 października 2015, 12:12
@AntyGrammar: gdzie on jest
Odpisz
16 października 2015, 13:29
@AntyGrammar: A nie na odwrót?
Odpisz
16 października 2015, 14:30
@AntyGrammar: Firered? To mi wygląda na drugą serie bo bohater nie jest kanciasty. Fire red to remake pokemon red i wygląda o wiele lepiej niż to co tu widać. (oba screeny są z drugiej serii).
Odpisz
16 października 2015, 16:02
@Sebzer: Red/Blue Ew. Gold
Odpisz
16 października 2015, 23:36
@NiebieskiZiemniak: To jest gold/silver. W red/blue nie bylo kolorow i postac byla troche inna.
Odpisz
17 października 2015, 08:04
@MrWonny: Zmylił mnie ekran walki, zwracam honor. Kojarzy mi się jedynie Gold /Silver.
Odpisz
16 października 2015, 16:18
Te ciary...
Odpisz
16 października 2015, 12:24
True story.
Odpisz
14 października 2015, 13:06
Si. Zwłaszcza gdy chciało się wziąć go na ultraballa.
Odpisz
14 października 2015, 19:01
@shizofrenik: Ja raz Articuno zlapalem w zwykłego pole balla wyrzucilem 50 ultraballi nie zlapal sie zostalo mi 5 pokebali rzucilem i siedzial xD
Odpisz
14 października 2015, 11:51
Raz mi się udało do niego dojść i to dość niedawno. Wciąż nie mam hajsu na 2ds albo 3ds dlatego gram na gameboy'u ;-;
Odpisz
14 października 2015, 12:00
ja mam kasę na 2ds czy 3ds ale gameboy jest najlepszy przyjacielu i zawsze fani poków będą na nim grać ;D
Odpisz
14 października 2015, 12:05
@roberto948: W sumie gdybym sprzedał gameboy'a miałbym kasę na 2ds, ale nostalgia i rozgrywka nie pozwalają mi
Odpisz
14 października 2015, 11:58
Łezka leci ;-;
Odpisz