Kiedy napiszesz tak dobry komentarz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Lekko nie będzie
Brawo za czujność!
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2018, 22:18
dajesz komuś like'a? liżesz go po dupie
Odpisz
11 czerwca 2017, 21:53
Nie wiem jak wy, ale ja wtedy tworzę 5 multikont i daję sobie w ten sposób "lajka". Nie staję się wydro czymś i nie liżę się po jądrach na oczach dziwnych kulek w kosmosie...
Odpisz
16 maja 2016, 17:39
nomcionom
Odpisz
24 października 2015, 22:29
Ja nie liżę się po jądrach jak chcę sobie dać lajka.
Odpisz
24 października 2015, 22:40
@kakcioo: to sarkazm
Odpisz
24 października 2015, 22:50
To nie jest sarkazm.
Odpisz
24 października 2015, 23:01
@kolkav5: chodzi o to, że nie brać tego na serio tylko w przenośni
Odpisz
24 października 2015, 23:17
@kakcioo: ...tylko liżę się wtedy, kiedy mam na to ochotę.”
Odpisz
25 października 2015, 00:53
On to napisał dla śmiechu a tobie musze napisać "No shit Sherlock!"
Odpisz
25 października 2015, 07:43
Właśnie! Napisałem to dla beki.
Odpisz
25 października 2015, 09:23
Przenośnia to nie sarkazm, pamiętaj.
Odpisz
25 października 2015, 20:12
@kolkav5: nie mogłem znaleźć słowa
Odpisz
25 października 2015, 06:46
Mmm..Pyszna kupka? (ma brązowy odbyt)
Odpisz
25 października 2015, 09:35
@JapanBall: To język... ._.
Odpisz
25 października 2015, 12:38
@Katrtlen: Wygląda jak odbyt... :(
Odpisz
Edytowano - 25 października 2015, 13:01
@JapanBall: good shit is not bad 🌰
Odpisz
25 listopada 2015, 20:43
@JapanBall: Huehuehue pobiłam swój rekord łapek w dół :D
Odpisz
25 października 2015, 08:09
to stworzenie przypomina mi mew
Odpisz
25 października 2015, 02:20
a ja sobie tutaj siedzę i przeglądam jeja zamiast spać
Odpisz
25 października 2015, 05:33
@Eniu2432: fajnie
Odpisz
25 października 2015, 00:03
Na jeji nie można :(
Odpisz
25 października 2015, 10:10
@ObczajTo: Czego nie można ? I na jakiej jeji ?
Odpisz
Edytowano - 25 października 2015, 15:52
@Hartio: nie mozna sobie zlajkowac komentarza
Odpisz
24 października 2015, 23:07
Moja kuzynka, reszta jej "BFF", i całe gimbusiarstwo z mojej klasy. Czyli cała klasa nie licząc mnie i osób które nie mają MordoKsięgi+3 chłopaków.
Odpisz
24 października 2015, 22:15
dzieci przeklinają w internetach
Odpisz
Edytowano - 24 października 2015, 22:26
@ALKATRAZ: O co ci znowu ku*wa chodzi?
Nikt tu ku*wa nie przeklina.. Kurrrwaa.
Odpisz
24 października 2015, 22:30
@ALKATRAZ: ALKATRAZ, W imieniu bogów usuń konto!
Odpisz
24 października 2015, 22:53
@ALKATRAZ: Na potęgę posępnego czerepu.
Odpisz
24 października 2015, 23:11
@kakcioo: Z tego co mi wiadomo, Bóg jest jeden.
Odpisz
24 października 2015, 23:19
@kakcioo: W co ty wierzysz jeśli można spytać ?
Odpisz
Edytowano - 24 października 2015, 22:29
Not tró
Odpisz
14 października 2015, 20:49
Pasta na temat lajkowania swoich własnych postów pls bo dawno nie przeczytałem bzdur w internecie :(
Odpisz
24 października 2015, 22:02
@bionic2000: to chyba mało widziałeś ,dużo jest takich postów i komentarzy na przykład na fb
Odpisz
14 października 2015, 12:53
to wtedy liżesz się po jajach?
Odpisz
14 października 2015, 13:44
Właśnie tak
Odpisz