Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2019, 12:18

Realista/ja

Avatar gzubix

8 lipca 2018, 16:01

#Kochąmkotęły

Avatar Fokeu

18 czerwca 2016, 18:30

to ja do.. ja

Avatar Kiciamiconia15

5 maja 2016, 17:33

Ja raczej pesymistka

Avatar Patongma

25 października 2015, 12:46

to ja zaliczam się do "ja"

Avatar Kivera

Edytowano - 24 października 2015, 21:27

Optymistka/Pesymistka/ForeverAlone
I tak po kolei.

Avatar Kuba1001

24 października 2015, 21:02

Inny przykład:
Optymista widzi światełko w tunelu.
Pesymista widzi ciemny tunel.
Realista widzi pociąg.
A maszynista widzi trzech debili na torach.

Avatar drollercastergirl

24 października 2015, 18:59

Chipsy, cola gramy w lola. Serio to nie gram w lola...

Avatar ZIOMEK3092

24 października 2015, 08:27

Ja oprócz kotów

Avatar ZajebistySerowy

24 października 2015, 07:39

realista (pudło na hejty [_________________]

Avatar ChickenEatsRainbows

23 października 2015, 20:44

Pesymista.

Avatar Katrtlen

24 października 2015, 00:26

@ChickenEatsRainbows: Who isn't?... ok some people but no me...

Avatar HubsterPL

23 października 2015, 23:07

Jesteś bez serca :/

Avatar kotouakk

23 października 2015, 20:51

Tru.

Avatar ZIOMEK3092

23 października 2015, 20:50

Optymista

Avatar MasterChleb

14 października 2015, 12:57

A jeśli nie lubie kotów?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar xXxKasiaaxXx

23 października 2015, 20:37

@MasterChleb: To cię dopadnę zamienie w lwa i zagryze na śmierć :3

Avatar ZIOMEK3092

23 października 2015, 20:46

@MasterChleb: to nic

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

No to posłuchane

Nieuczciwa ocena

Jeszcze jak

Nie po oczach

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka