Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2018, 09:43
Bestia i bestia. Te kostiumy są bez sensu, zwłaszcza jeśli męczy psa.
Odpisz
15 listopada 2016, 11:47
Ta po lewej to bestia, ta?
Odpisz
20 października 2015, 22:23
Powie mi ktoś gdzie jest piękna?
Odpisz
20 października 2015, 20:59
Łysa i Włochaty.
Odpisz
20 października 2015, 20:36
Brzydka i Bestia. Pudełko na hejty []
Odpisz
20 października 2015, 18:10
która to piękna?
Odpisz
20 października 2015, 17:40
nie taka piękna :v
Odpisz
20 października 2015, 17:32
Dlaczego bestia nosi sukienkę.
Odpisz
20 października 2015, 17:34
@bazyl190: Właśnie, to jest jakaś fałszywa bestia.
Odpisz
20 października 2015, 17:09
chyba mała i włochty
Odpisz
20 października 2015, 17:06
Kolego z takimi obrazkami to spóźniłeś się jakieś o 5 lat.
Odpisz