Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bylejakbylegdzie

19 października 2015, 17:09

jak nie chce nosić szpilek to niech założy buty z niższym obcasem, facet nie zauważy różnicy

Avatar mistrz_lamorozcow

19 października 2015, 18:37

@bylejakbylegdzie: Niech nosi air maxy xd

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2016, 13:32

@mistrz_lamorozcow: Air-maxy są najlepsze i tak :P

Avatar mistrz_lamorozcow

20 stycznia 2016, 22:34

przybij pione

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 14:54

Avatar darcus

19 października 2015, 21:43

Chwileczkę, "musi"? Ależ nie musi. Może ściąć włosy, a stanika i obcasów nie nosić. Nie ma takiego prawa, które nakazywałoby jej ubierać się, czy wyglądać w jakiś konkretny sposób. Także drogie panie - jeśli chcecie tak się nosić, proszę bardzo. Ale robicie to z własnej woli i NIE NARZEKAJCIE. Okej?

Avatar RoundHere

19 października 2015, 14:55

Ja nie mógłbym chodzić w legginsach .-. Współczuję płci przeciwnej.

Avatar
Konto usunięte

19 października 2015, 15:02

@RoundHere: Meh, legginsy są wygodne :P

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

19 października 2015, 15:24

Brr!! Wolę dżinsy.

Avatar
Konto usunięte

19 października 2015, 15:25

@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Też, co nie zmienia faktu, że legginsy są wygodne ;)

Avatar
Konto usunięte

19 października 2015, 15:44

I w niektórych przypadkach fajnie wyglądają (lenny)

Avatar mistrz_lamorozcow

19 października 2015, 18:38

Jak się ma zgrabny tyłek to tak 👊

Avatar julka1280

19 października 2015, 19:20

@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Dżinsy są mega niewygodne. Ale i tak je kocham :3

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

19 października 2015, 21:12

@julka1280: Mam tak samo

Avatar Frutti56

19 października 2015, 20:49

A nie lepiej być po prostu brzydkim sobą

Avatar KitoriSa

19 października 2015, 19:00

Ja mam krótkie włosy, wygodny stanik (sportowy) i adidasy. Mi jest dobrze :D

Avatar pysiowatosc

19 października 2015, 18:20

Nie nakładam szpilek bo nie chcę zbierać zębów z chodnika :)

Avatar FoxyFox

19 października 2015, 15:23

Zamiast "piękno" przeczytałem "piekło" ;-;

Avatar ALKATRAZ

19 października 2015, 15:07

dziewczyny smierdzą

Avatar Mycha2001

19 października 2015, 15:29

@ALKATRAZ: Haaaaa Geyyyyyy.

Avatar Angela336

19 października 2015, 15:50

@Mycha2001: a jeśli on jest dziewczyną 0-o

Avatar Error415

19 października 2015, 14:37

nie sondze

Avatar Archeologwinternetach

19 października 2015, 14:40

@Error415: #Error 415
Wrong spelling...

Avatar
Konto usunięte

19 października 2015, 14:51

@Error415: ja też nje sondze :/

Avatar Filski

19 października 2015, 16:51

@Archeologwinternetach: nje bendźesz mó rzycia ukladal

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ładne rzeczy

Były nóżki, nie ma nóżek

To by wystarczyło

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka