Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pilne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2015, 16:35
wiesz że jest czwartek, kiedy po powrocie do domu widzisz jak mama się szykuje na zebranie :'(
Odpisz
15 października 2015, 17:55
nie wiesz jaki jest dzień tygodnia gdy nie pijesz kawy
Odpisz
15 października 2015, 18:07
Tu raczej chodzi o to, że osoba nie sprząta po sobie kubków, więc na kolejny dzień, kiedy siada do kompa, przynosi sobie nowy. Im więcej dni, tym więcej kubków. A w Niedzielę chyba je myje, tego już nie wiem.
Odpisz
15 października 2015, 18:33
nie zrozumiałeś, chodzi o to, że tekst obrazka nie ma sensu, ponieważ wystarczy popatrzeć na kalendarz, żeby wiedzieć jaki jest dzień tygodnia a nie trzeba liczyć kubków po kawie...
Odpisz
15 października 2015, 19:53
@xXkuba22Xx: Nie mam kalendarza w domu. :|
Odpisz
15 października 2015, 20:56
masz komórkę?
Odpisz
16 października 2015, 14:35
@xXkuba22Xx: Nie :|
Odpisz
16 października 2015, 15:04
czyli rozumiem że piszesz z komputera?
Odpisz
16 października 2015, 17:15
@xXkuba22Xx: Nie :|
Odpisz
16 października 2015, 18:42
czyli masz książkę jeja.pl?
Odpisz
19 października 2015, 18:54
@xXkuba22Xx: Nie :|
Odpisz
29 października 2015, 07:42
To z czego ty do cholery piszesz? I dlaczego nie masz komórki?
Odpisz
29 października 2015, 16:04
@julka1280: Nie :|
Odpisz
29 października 2015, 16:21
Nie :|
Odpisz
29 października 2015, 16:27
@bylejakbylegdzie: Tak :|
Odpisz
29 października 2015, 08:07
Albo, że jest czwartek, albo to , że zakapturzone istoty przyjęły twoje dary w postaci 4 kubków kawy.
Odpisz
29 października 2015, 10:44
@crystal559: Ale mogły już je umyć :l
Odpisz
29 października 2015, 14:55
@crystal559: Marco?:)
Odpisz
29 października 2015, 16:11
owszem ! Ale nie piszmy o nim tutaj ONI mogą to czytać
Odpisz
Edytowano - 29 października 2015, 08:14
Ja w czwartki chodzę do szkoły na 10 :D
Odpisz
29 października 2015, 08:41
@Black_Lady_13: Ja na 09:30 ;v
Odpisz
29 października 2015, 07:40
Tablet wzorowany na One by Wacom?
Odpisz
29 października 2015, 07:30
Wreszcie
Odpisz
29 października 2015, 06:18
Pije energetyki.
Odpisz
15 października 2015, 18:55
kto w tych czasach używa tabletu graficznego
Odpisz
15 października 2015, 19:24
Ja mam taki zamiar ;-;
Odpisz
15 października 2015, 23:45
W tych czasach JESZCZE niewielu, ale już niedługo dosłownie każdy kto będzie chciał rysować będzie używał do tego tabletu. I wyobraź sobie o ile ekologiczniej (i taniej) będzie używać tabletów graficznych zamiast kartek. (wtedy pewnie nawet takie z wyświetlaczem będą potwornie tanie więc nie będzie problemem używać ich w szkołach dowolnego rodzaju)
Odpisz
29 października 2015, 07:11
@Kivera: Też mam taki zamiar ^^
Odpisz
29 października 2015, 07:17
Ja jestem rysownikiem i używam :)
Odpisz
29 października 2015, 08:43
Kto w tych czasach używa IE?
Odpisz
29 października 2015, 15:08
mamy dzieci żule debile i użkownicy win. phone
Odpisz
29 października 2015, 15:19
A tabletu graficznego używają ludzie zainteresowani rysowaniem, ja wolę rysować myszką ale rozumiem, że niektórym lepiej czymś co się trzyma w ręce ;v
Odpisz
29 października 2015, 23:14
Szczerze też rysowalam myszką, ale polecam rysować tabletem, są większe możliwości co idzie w stronę rozwoju rysunków.
Widzę, że ktoś ma wacoma jak ja :D
Odpisz
Edytowano - 29 października 2015, 23:27
@yahikito: Nie mam tabletu graficznego ;p A co do tych możliwości to mi więcej daje myszka, moje rysowanie opiera się bardziej na sporych i szczegółowych obiektach, często rysuję w 1920x1920 ;v Oraz gdy rysuję każdy obiekt na rysunku to oddzielna warstwa, więc mi jest łatwiej myszką :p
A, zapomniałbym. Dosyć rzadko rysuję, częściej coś przerabiam, zdjęcia itd
Odpisz
15 października 2015, 18:51
U mnie jest 9.
Szach Mat.
Odpisz