Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie po oczach
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2015, 23:45
Niezauważalna poprawa majtek~
Odpisz
19 października 2015, 19:56
@Pegi1337: Podejście do tablicy kiedy ci stoi i wypełnienie zadania tak, że nikt nie zauważa~ (nigdy tak nie miałem, ale kij ;_;)
Odpisz
19 maja 2017, 17:01
Ja tak miałem.
Odpisz
20 października 2015, 18:26
za to my dyskrernie poprawiamy sobie staniki...bo tak
Odpisz
15 października 2015, 20:06
Właśnie to zrobiłem i nikt w mojej sypialni, ani na jeja tego nie zauważył. Nieźle, co nie?
Odpisz
Edytowano - 15 października 2015, 20:14
@Maks2603: Ja widzę wszystko i wiem wszystko drogi Maksymilianie. Twoi rodzice też zaraz się dowiedzą, chyba, że oddasz eq w Tibii
Odpisz
15 października 2015, 20:15
@Maks2603: Wszyscy cie widzieli, mamy w twoim domu zainstalowane kamerki
Odpisz
15 października 2015, 20:25
@Maks2603: Ja bardzo dobrze widze co ty tam robisz max *lenny face*
Odpisz
15 października 2015, 20:25
Łap diaxowy miecz!
Odpisz
15 października 2015, 20:26
@marcin77711: Maks*
Odpisz
15 października 2015, 20:28
@Maks2603: Ale ja jestem magiem...
Odpisz
15 października 2015, 20:31
Łap zenczantowany diaxowy miecz!
Odpisz
15 października 2015, 20:42
@Maks2603: A kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać...
Odpisz
15 października 2015, 20:44
@marcin77711: (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 października 2015, 20:44
Nie, zaczął bić brawo.
Odpisz
15 października 2015, 20:45
@Maks2603: Kim jest Brawo i czemu kierowca go bije?
Odpisz
15 października 2015, 20:52
Bo to Dżony Bravo.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2015, 20:57
@Maks2603: Brawo
Odpisz
15 października 2015, 20:59
@Maks2603: (ToT) O nie! Trzeba go ratować!
Odpisz
19 października 2015, 19:54
On nie jest wtajemniczony w tajniki Tibii, łap knight armor i nie narzekaj, najwyżej sprzedasz,
Odpisz
19 października 2015, 21:37
@MasterChleb: MI POWIEDZALY KRUKI. I NIE LUBIE PRZEMKA
Odpisz
20 października 2015, 06:56
@FoxyAnimatronic: Nikt nie lubi Przemka
Odpisz
20 października 2015, 14:37
@Nelly99: też oglądasz Marka Kubiśa
Odpisz
20 października 2015, 18:07
@FoxyAnimatronic: Tak :D Nocny Marco. :)
Odpisz
15 października 2015, 20:41
O nie, teraz dziewczyny będą zwracały na to uwagę :O
Odpisz
15 października 2015, 21:49
@Shampon: jeśli któraś ci zwróci na to uwagę to spójż na to z tej strony gdzie się patrzyła
Odpisz
15 października 2015, 22:08
@Filski: *lennyface*
Odpisz
19 października 2015, 19:11
@Filski: Figaro płakał jak czytał.
Odpisz
19 października 2015, 19:25
@Jasonicos: nje będziesz mi rzycia robił
Odpisz
19 października 2015, 19:53
@Jasonicos: moje oczy!! Gubi pomóż!
Odpisz
19 października 2015, 19:04
Czy tylko ja robię to zawsze od bardzo dawna?
Odpisz
15 października 2015, 23:03
Teraz znają nasz sekret!
Odpisz
15 października 2015, 20:52
Ucz mnie miszczu.
Odpisz
15 października 2015, 20:44
No tak, bo to jest "niezauważalne". Równie "niezauważalna" i "dyskretna" była druga wojna światowa, albo Akcja AB i mord w Katyniu.
Odpisz
Edytowano - 19 października 2015, 19:44
Wiele osób potrafi dyskretnie poprawić drąga, po prostu robią to tak dobrze, że tego nie zauważasz xD
Odpisz
19 maja 2017, 16:59
Nie znasz się.
Odpisz
19 maja 2017, 22:55
@TheHunterMikiPL: Znam się :P Bo to widać, tak samo jak gdy faceci "niezauważalnie" patrzą na biust. Tylko im sie wydaje, że są niczym ninja.
Odpisz
19 maja 2017, 22:57
Ja się patrzę niezauważalnie. Tylko kolega dwa razy zauważył. Jeden kolega. Ludzie są mało spostrzegawczy, jeśli chodzi o szczegóły.
Odpisz
15 października 2015, 20:04
Znam to :D
Odpisz