EURO 2012 - Przeżyjmy to jeszcze raz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Nieuczciwa ocena
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2018, 11:48
Łamagi 😃
Odpisz
26 czerwca 2016, 11:53
2 od dołu-Lecę!!!!
Odpisz
17 lutego 2014, 22:37
ten 6 to ja widzialem w youtube ale gosc urwal :(
Odpisz
23 lipca 2012, 09:06
10 od dołu : I na barana! xD
Odpisz
5 lipca 2012, 19:37
Czemu lewandoskiemu sie twarz zmarszczyla? :((
Odpisz
17 lipca 2012, 23:12
trzeba było na ten obrazek nie Paczeć xD
Odpisz
17 lipca 2012, 23:10
na ostatnim :
Ten z 2 : gra w piłkę to szalenstwo !
Lewandowski : SZALEŃSTWO ? THIS !!!!! IS !!!!!!!!
S
SP
SPA
SPAR
SPART
SPARTA
SPARTA !!!!!
SPARTA
SPART
SPAR
SPA
SP
S
xD
Odpisz
5 lipca 2012, 11:39
hahaha!Pamiętam niektóre z tych akcji.
Odpisz
3 lipca 2012, 12:51
Dobra mam pytanie. Może mi jakaś inteligentna osoba odpowiedzieć ( bo mnie już to przerosło). Dlaczego nasza szanowna telewizja nie pokazała ceremonii zakończenia euro? To śmieszne żebym ja mieszkającym w państwie, które jest jednym z współorganizatorów orjo musiał to oglądać na czeskim programie sportowym kiedy, nasza telewizja publiczna puszczała jak jacyś "eksperci" wypowiadają to co każdy wie lub jeszcze lepiej pokazują reklamy... .
Odpisz
3 lipca 2012, 14:24
@kezsss: poparte
Odpisz
2 lipca 2012, 23:29
Na przedostatnim zdjęciu koleś wygląda jakby latał...
Odpisz
20 lipca 2013, 16:33
@BombowyAhmed: joe hart
Odpisz
2 lipca 2012, 21:35
Dlatego lubię sport ;p
Odpisz
2 lipca 2012, 19:31
spoko
Odpisz
2 lipca 2012, 16:37
Spoko zdjecia ^^
Odpisz
2 lipca 2012, 14:42
Czesi chcieli nam rozdeptać Tytonia
Odpisz