Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ResiaPL

12 lutego 2017, 08:13

Ja jestem tym 3.
Nie lubię bitej śmietany

Avatar jabocci

5 marca 2016, 07:18

I ci którzy nie tolerują laktozy :(

Avatar ksiezniczka_Ewelka_light

10 grudnia 2015, 12:22

Jestem tym pierwszym rodzajem.

Avatar hejtojaoliwia

10 grudnia 2015, 18:43

Avatar mooped

19 października 2015, 17:49

nie lubie bitej śmietany ; -;
za słodka .-.

Avatar
lolman533

19 października 2015, 18:31

@mooped: To ku*wa posól.

Avatar
Konto usunięte

22 października 2015, 18:16

Teraz za słona ;-; (to odsłoń XD)

Avatar kotouakk

20 października 2015, 20:08

Ja bitą śmietanę „wpsikuję” sobie prosto do ust. :3

Avatar Didsy_Down

19 października 2015, 22:27

U nas na 5 dniowej śmietane kupowali XDD

Avatar UkradliMiNick

19 października 2015, 17:22

Bitej śmietany nigdy za wiele ;3

Avatar Pawlito9090

19 października 2015, 17:28

@UkradliMiNick: Racja :)

Avatar
Konto usunięte

19 października 2015, 19:13

@UkradliMiNick: Zawsze jest jakaś szansa, że pójdzie w cycki xD

Avatar Jasonicos

19 października 2015, 19:19

@UkradliMiNick: Wreszcie animowane cycki wróciły na Jeja!

Avatar julka1280

19 października 2015, 19:10

@Konto usunięte: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar BrutAlDubsteP

19 października 2015, 19:05

@Konto usunięte: Ej dobre muszę sprubować

Avatar BrutAlDubsteP

19 października 2015, 19:04

Ja wolę z syropem owocowym nie wiem jak wy.

Avatar MasterChleb

19 października 2015, 17:05

A jeśli nie posiadam bitej śmietany?

Avatar
lolman533

19 października 2015, 18:32

@MasterChleb: Zrób ją sama!

Avatar mandarynka520

19 października 2015, 18:23

jestem 1 uwilbiam bitą śmietane

Avatar Juli826

19 października 2015, 17:19

Jest jeszcze trzeci - Ci, którzy nie jedzą w ogóle ciast.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Juli826

19 października 2015, 17:37

Nie wiem .-.

Avatar
Konto usunięte

19 października 2015, 17:38

@Juli826: To sobie wpisz do wujaszka google i sprawdź.

Avatar
Konto usunięte

19 października 2015, 17:22

ein

Avatar Siemanko1234

19 października 2015, 17:17

Nie lubię ciastek, ani bitej śmietany.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pozdrawiam świetliki

Nie znoszę kleszczy

Przerwa na herbatkę

Były nóżki, nie ma nóżek

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka