Bita śmietana? Tylko w dużych ilościach!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Nie znoszę kleszczy
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2017, 08:13
Ja jestem tym 3.
Nie lubię bitej śmietany
Odpisz
5 marca 2016, 07:18
I ci którzy nie tolerują laktozy :(
Odpisz
10 grudnia 2015, 12:22
Jestem tym pierwszym rodzajem.
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:43
@ksiezniczka_Ewelka_light: ja też
Odpisz
19 października 2015, 17:49
nie lubie bitej śmietany ; -;
za słodka .-.
Odpisz
19 października 2015, 18:31
@mooped: To ku*wa posól.
Odpisz
22 października 2015, 18:16
Teraz za słona ;-; (to odsłoń XD)
Odpisz
20 października 2015, 20:08
Ja bitą śmietanę „wpsikuję” sobie prosto do ust. :3
Odpisz
19 października 2015, 22:27
U nas na 5 dniowej śmietane kupowali XDD
Odpisz
19 października 2015, 17:22
Bitej śmietany nigdy za wiele ;3
Odpisz
19 października 2015, 17:28
@UkradliMiNick: Racja :)
Odpisz
19 października 2015, 19:13
@UkradliMiNick: Zawsze jest jakaś szansa, że pójdzie w cycki xD
Odpisz
19 października 2015, 19:19
@UkradliMiNick: Wreszcie animowane cycki wróciły na Jeja!
Odpisz
19 października 2015, 19:10
@Konto usunięte: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 października 2015, 19:05
@Konto usunięte: Ej dobre muszę sprubować
Odpisz
19 października 2015, 19:04
Ja wolę z syropem owocowym nie wiem jak wy.
Odpisz
19 października 2015, 17:05
A jeśli nie posiadam bitej śmietany?
Odpisz
19 października 2015, 18:32
@MasterChleb: Zrób ją sama!
Odpisz
19 października 2015, 18:23
jestem 1 uwilbiam bitą śmietane
Odpisz
19 października 2015, 17:19
Jest jeszcze trzeci - Ci, którzy nie jedzą w ogóle ciast.
Odpisz
19 października 2015, 17:29
@Juli826: Ale ciasta są po to, by je zjadać -.-
Odpisz
19 października 2015, 17:32
No cóż, niektórzy ich w ogóle nie jedzą. Znam takie osoby. Ale kawałek ciasta raz na jakiś czas nie zaszkodzi...
Odpisz
19 października 2015, 17:34
@Juli826: Jesteś bardzo chuda, co nie?
Odpisz
19 października 2015, 17:35
Nie powiedziałabym.
Odpisz
19 października 2015, 17:36
@Juli826: A co wskazuje BMI?
Odpisz
19 października 2015, 17:37
Nie wiem .-.
Odpisz
19 października 2015, 17:38
@Juli826: To sobie wpisz do wujaszka google i sprawdź.
Odpisz
19 października 2015, 17:22
ein
Odpisz
19 października 2015, 17:17
Nie lubię ciastek, ani bitej śmietany.
Odpisz