Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 października 2015, 15:06

mi zasze jak mam orgie grową to zawsze mi sie sni premiera hl3 i jusz prawie geben mówi date i nagle sie obudzam a pozatym zawsze jak wstaje mam burder na łuszku

Avatar TheUltimateBrony

16 października 2015, 13:50

W snach możesz doznać tylko uczuć które już kiedyś miałeś, czy coś...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar CzerwonyPoniacz

21 października 2015, 18:58

@PsychoKucykZFabrykiTeczy: dejm san...
Nie spodziewałem sie inkwizycji ;-;

Avatar Agario

25 października 2015, 11:52

@Agario: Czemu to napisałem? xd

Avatar benito21

21 października 2015, 20:41

Mi się kiedyś śniło ,że byłem Morisem z ''Madagaskaru'' i Gloria-hipopotam z tego samego filmu,zaszła ze mną w ciążę ,czym się bardzo stresowała.A,na koniec razem z myszołowem łowiliśmy glony w strumyku dla naszych dzieci które również były glonami

Avatar LifeToLife

21 października 2015, 21:00

@benito21: Co Ty masz w głowie? ;-;

Avatar benito21

21 października 2015, 22:36

@LifeToLife: Sznurek,jak go przetniesz to mi uszy odpadną.

Avatar LifeToLife

Edytowano - 22 października 2015, 14:43

@benito21: Rozumiem.

Avatar olka12544

21 października 2015, 23:45

Mi się śniło że moja pani od plastyki mi, mojej koleżance i takiej jednej z mojej klasy kazała torturować jednego gościa z trzeciej klasy (gimnazjum) który był takim małym kurczakiem ;-;

Avatar Czekoladoholiczka

21 października 2015, 21:15

Mi się kiedyś śniły krawaty. Zamiast ludzi wszędzie chodziły krawaty. W restauracji w szkole wszędzie.

Avatar eragon00

21 października 2015, 20:56

Mi raz się śniło, że jest piękny sobotni poranek, ja budzę się wyspany i radosny, gdy tu nagle dzwoni budzik, ja się budzę, a tu poniedziałek i sprawdzian na 1 lekcji...

Avatar Masterson21

21 października 2015, 17:45

Miałem sen że jestem piratem robotem który żegluje w kosmosie

Avatar
Konto usunięte

21 października 2015, 19:59

@Masterson21: ja tez

Avatar Masterson21

21 października 2015, 20:43

Piona

Avatar taken1

21 października 2015, 19:39

ogólnie jesli bys tak robil to byłbys swietnym czlowiekiem i za**bistym ojcem ale ja ch*j wiem

Avatar TheUltimateBrony

21 października 2015, 19:04

@Kivera: Nie no, twarze i inne rzeczy które widzisz w internecie lub telewizji są zapisywane w pamięci, ale jeżeli nigdy na przykład nie piłeś/piłaś alkocholu to raczej ciężko żeby sen z piciem alkocholu się zdarzył...

Avatar Sara231

21 października 2015, 16:53

Oto jeden z moich chorych snów:
Byłam w cudzym domu, w którym jedyną rzeczą był mój komputer. Coś kazało mi założyć słuchawki podłączone do owego komputera. Nagle usłyszałam głos. Kazał mi wziąć karabin, który leżał blisko mnie i strzelać do jeffozjebek. Wyskoczyłam przez okno i spadłam od razu na jakiś motor. Jechałam, aż nagle zatrzymał mnie Jeff the Killer, mowiąc, że kiedyś byłam tym kim on (ta, po moim trupie, Jeff!). Potem wbił mi nóż w serce.
Di Ent.

Avatar Mati129

21 października 2015, 16:54

@Sara231: Świetne 2/10

Avatar pan_hejter

21 października 2015, 17:44

@Sara231: mój najgorszy koszmar był taki że jadłem zupe byłem strasznie głodny a nie mogłem póścić łyżki tyle że najgorsze było to że łyżka była naostrzona była z strony więc ciełem się po rękach i ustach.

Avatar wiking101

21 października 2015, 17:05

To jeszcze nic, mi kiedyś śniło się coś w rodzaju ligi mistrzów w walkach ludów. Potem ja znalazłem się w jednym z nich, ale dostałem w udo (dziwne, bo w tym momencie zaczęło mi być tam gorąco) Następnie się obudziłem :/

Avatar dustin2001

21 października 2015, 17:00

No widzisz, to są Twoje ukryte pragnienia.

Avatar Ruda_Kaczka

21 października 2015, 16:08

Może twój mózg chciałby być gejem?

Avatar
Konto usunięte

21 października 2015, 16:41

@Ruda_Kaczka: Pierwszy raz widzę Rudą Kaczkę :O

Avatar OVERPOWEREDD

16 października 2015, 16:41

9-10/10 = -1/10. Ja bym się cieszył ;)

Avatar TheUltimateBrony

16 października 2015, 18:22

@OVERPOWEREDD: Pardon za postowanie w tym samym ale ... 9-10/10 to tak trochę x = 9-10/10 co daje x = 9 - 1 zostawiając x = 8.
Oh matematyko...

Avatar Janusz_Przewodnik

21 października 2015, 16:07

@OVERPOWEREDD: ale jakby napisał 9/10/10 to już w ogóle sensu nie ma.

Avatar fil341

21 października 2015, 16:21

@Janusz_Przewodnik: wtedy to byłyby laski które mają 5-6 lat a to oznaczałoby kurczoka

Avatar
Konto usunięte

21 października 2015, 16:16

Co to za ocenianie kobiet ludzi w skali 1-10, jak jakąś rzecz. Ja pie**ole, jak tak można, to normalna sprawa każdego jak wygląda, a są oceniani jak muszla klozetowa w recenzji. Siebie tak oceń, gruby obkroszczony uczuciopedysto je**ny.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Jejakpl89

21 października 2015, 19:13

wody,umieram.i jeszcze popcorn dajcie i będzie spoko.

Avatar
Konto usunięte

21 października 2015, 19:29

Hello może w tej ocenie nie chodziło tylko o wygląd i cyce ?!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Trzeba brać osobną torbę

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Północne Węgry

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka