Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Północne Węgry
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2015, 15:06
mi zasze jak mam orgie grową to zawsze mi sie sni premiera hl3 i jusz prawie geben mówi date i nagle sie obudzam a pozatym zawsze jak wstaje mam burder na łuszku
Odpisz
16 października 2015, 13:50
W snach możesz doznać tylko uczuć które już kiedyś miałeś, czy coś...
Odpisz
16 października 2015, 14:10
@TheUltimateBrony: Oddalam te tezę
Odpisz
16 października 2015, 15:48
@TheUltimateBrony: Eee tam kilka razy miałem sen o tym że r*chałem loszki 10/10
Odpisz
16 października 2015, 21:48
@TheUltimateBrony: Nope. Wiele razy miałem świadomy sen, więc wiem że nie...
Odpisz
21 października 2015, 16:03
@TrolmasterPL: też mam śwadome sny :->
Odpisz
21 października 2015, 16:12
@TheUltimateBrony: Że co? Chcesz mi wmówić, że serio gonił mnie wampir? ;-;
Odpisz
21 października 2015, 16:17
@TheUltimateBrony: Hmmm, czyli jeśli mam sny erotyczne, to albo mój ,,musk" jest na tyle intelgentny, że potrafi wymyśleć ,,to", a nawet stworzyć identyczne odczucia? (Miałem taki sen+sen świadomy=Super. Świadomy pornol... Jestem poje**ny), albo reinkarnacja istnieje, a ja w moim przeszłym życiu byłem alfonsem... Super. Właśnie zostałem bogiem fanów teorii spiskowych...
Odpisz
21 października 2015, 16:19
@Kivera: Mi sie kiedyś śniło że chomik odgryzł mój palec ;_;
Odpisz
21 października 2015, 17:17
@MasterChleb: lepiej je policz
Odpisz
21 października 2015, 18:45
@MasterChleb: Ja w dzieciństwie miałem koszmar w którym zjadł mnie motyl. Do dzisiaj się ich boje...
Odpisz
21 października 2015, 18:49
@TheUltimateBrony: raczej w snach doznajesz tylko tego, co jest twoim lękiem/pragnieniem. Skąd czerpiesz te herezje?
Odpisz
21 października 2015, 18:55
@CzerwonyPoniacz: ...herezje?...
Odpisz
21 października 2015, 18:58
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: dejm san...
Nie spodziewałem sie inkwizycji ;-;
Odpisz
25 października 2015, 11:52
@Agario: Czemu to napisałem? xd
Odpisz
21 października 2015, 20:41
Mi się kiedyś śniło ,że byłem Morisem z ''Madagaskaru'' i Gloria-hipopotam z tego samego filmu,zaszła ze mną w ciążę ,czym się bardzo stresowała.A,na koniec razem z myszołowem łowiliśmy glony w strumyku dla naszych dzieci które również były glonami
Odpisz
21 października 2015, 21:00
@benito21: Co Ty masz w głowie? ;-;
Odpisz
21 października 2015, 22:36
@LifeToLife: Sznurek,jak go przetniesz to mi uszy odpadną.
Odpisz
Edytowano - 22 października 2015, 14:43
@benito21: Rozumiem.
Odpisz
21 października 2015, 23:45
Mi się śniło że moja pani od plastyki mi, mojej koleżance i takiej jednej z mojej klasy kazała torturować jednego gościa z trzeciej klasy (gimnazjum) który był takim małym kurczakiem ;-;
Odpisz
21 października 2015, 21:15
Mi się kiedyś śniły krawaty. Zamiast ludzi wszędzie chodziły krawaty. W restauracji w szkole wszędzie.
Odpisz
21 października 2015, 20:56
Mi raz się śniło, że jest piękny sobotni poranek, ja budzę się wyspany i radosny, gdy tu nagle dzwoni budzik, ja się budzę, a tu poniedziałek i sprawdzian na 1 lekcji...
Odpisz
21 października 2015, 17:45
Miałem sen że jestem piratem robotem który żegluje w kosmosie
Odpisz
21 października 2015, 19:59
@Masterson21: ja tez
Odpisz
21 października 2015, 20:43
Piona
Odpisz
21 października 2015, 19:39
ogólnie jesli bys tak robil to byłbys swietnym czlowiekiem i za**bistym ojcem ale ja ch*j wiem
Odpisz
21 października 2015, 19:04
@Kivera: Nie no, twarze i inne rzeczy które widzisz w internecie lub telewizji są zapisywane w pamięci, ale jeżeli nigdy na przykład nie piłeś/piłaś alkocholu to raczej ciężko żeby sen z piciem alkocholu się zdarzył...
Odpisz
21 października 2015, 16:53
Oto jeden z moich chorych snów:
Byłam w cudzym domu, w którym jedyną rzeczą był mój komputer. Coś kazało mi założyć słuchawki podłączone do owego komputera. Nagle usłyszałam głos. Kazał mi wziąć karabin, który leżał blisko mnie i strzelać do jeffozjebek. Wyskoczyłam przez okno i spadłam od razu na jakiś motor. Jechałam, aż nagle zatrzymał mnie Jeff the Killer, mowiąc, że kiedyś byłam tym kim on (ta, po moim trupie, Jeff!). Potem wbił mi nóż w serce.
Di Ent.
Odpisz
21 października 2015, 16:54
@Sara231: Świetne 2/10
Odpisz
21 października 2015, 17:44
@Sara231: mój najgorszy koszmar był taki że jadłem zupe byłem strasznie głodny a nie mogłem póścić łyżki tyle że najgorsze było to że łyżka była naostrzona była z strony więc ciełem się po rękach i ustach.
Odpisz
21 października 2015, 17:05
To jeszcze nic, mi kiedyś śniło się coś w rodzaju ligi mistrzów w walkach ludów. Potem ja znalazłem się w jednym z nich, ale dostałem w udo (dziwne, bo w tym momencie zaczęło mi być tam gorąco) Następnie się obudziłem :/
Odpisz
21 października 2015, 17:00
No widzisz, to są Twoje ukryte pragnienia.
Odpisz
21 października 2015, 16:08
Może twój mózg chciałby być gejem?
Odpisz
21 października 2015, 16:41
@Ruda_Kaczka: Pierwszy raz widzę Rudą Kaczkę :O
Odpisz
16 października 2015, 16:41
9-10/10 = -1/10. Ja bym się cieszył ;)
Odpisz
16 października 2015, 18:22
@OVERPOWEREDD: Pardon za postowanie w tym samym ale ... 9-10/10 to tak trochę x = 9-10/10 co daje x = 9 - 1 zostawiając x = 8.
Oh matematyko...
Odpisz
21 października 2015, 16:07
@OVERPOWEREDD: ale jakby napisał 9/10/10 to już w ogóle sensu nie ma.
Odpisz
21 października 2015, 16:21
@Janusz_Przewodnik: wtedy to byłyby laski które mają 5-6 lat a to oznaczałoby kurczoka
Odpisz
21 października 2015, 16:16
Co to za ocenianie kobiet ludzi w skali 1-10, jak jakąś rzecz. Ja pie**ole, jak tak można, to normalna sprawa każdego jak wygląda, a są oceniani jak muszla klozetowa w recenzji. Siebie tak oceń, gruby obkroszczony uczuciopedysto je**ny.
Odpisz
21 października 2015, 16:17
Twój komentarz oceniam na 1
Odpisz
21 października 2015, 16:20
@MasterChleb: twoje zycie jest tak niskie ze az skale wyje**lo
Odpisz
21 października 2015, 16:21
Twój komentarz jest tak durny, że aż papier toaletowy popełnił samobójstwo skacząc z krawężnika
Odpisz
21 października 2015, 16:23
@MasterChleb: Utop się w kałuży może?
Odpisz
21 października 2015, 16:27
Nie mogę :)
Kałuża wyschła czytając twoje komentarze
Odpisz
21 października 2015, 16:29
@MasterChleb: To chyba bardziej przez Twoje ego i całokształt.
Odpisz
21 października 2015, 16:54
No cóż. Jedne dziewczyny mi się podobają, więc 10, a innie nie, więc 1. Ot co.
Odpisz
21 października 2015, 17:05
No co? Ułatwia to życie. Kobiety mają inne skale oceniania, bardziej krzywdzące.
Odpisz
Edytowano - 21 października 2015, 17:46
i na co ten shitstorm jak dla mnie 4/10
Odpisz
21 października 2015, 19:13
wody,umieram.i jeszcze popcorn dajcie i będzie spoko.
Odpisz
21 października 2015, 19:29
Hello może w tej ocenie nie chodziło tylko o wygląd i cyce ?!
Odpisz