Co wyście zrobili z Hitmanem...?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Należy się za piękne oczy
Niezniszczalne
Dwa oblicza
To się nie może nie udać
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2017, 15:36
Już uwierzę że ludzie po 10 śmierci podczas skradania nie wku*wili się i nie zaczęli wszystkich wyżynać
Odpisz
21 października 2015, 06:54
Jakbyście wszyscy nie mieli takiego momentu w Hitmanie kiedy kończyło się skradanie i zaczynała się strzelanina
Odpisz
21 października 2015, 07:44
tylko że w filmie było to bez tego momentu. Ot ciągła strzelanina
Odpisz
21 października 2015, 15:36
Ja KAŻDĄ misję przechodziłem trzy razy:
-raz po cichu 100%
-raz po cichu 50% (skradałem się po snajperkę, a potem...)
-raz z całkowitym rozpie**olem.
Każdy scenariusz był w 100% zaplanowany, żeby zgadzał się z moim planem.
Odpisz
21 października 2015, 16:48
Czasami wystarczy pokusa...
.
leży CKM na ziemi
.
mam dobrą pozycje
.
Jak tu niby nie zacząć rozpie**olu XD ?
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:08
zawsze w jakiejś grze jak mnie wykryją a chcę grać po cichu to wczytuje albo daje się zabić... ale czasami to jednak wychodzi tylko... pew pew pew pew pew............ pew
Odpisz
21 października 2015, 07:09
Tak to jest jak ktoś bierze się za zrobienie filmu o poataci z gry w którą nigdy nie grał. W Hitmanie więcej się skrada, ukrywa i planuje ciche eliminowanie strażników. (no bo to w końcu skrytobójca i gra daje więcej punktów za robienie wszystkiego po cichu) A tutaj zabrali całą zaje*istość i epickość agenta 47 i zrobili z niego rambo. I pewnie na koniec filmu nie będzie zaje*istego, epickiego i kozackiego wejścia do jakiegoś kościółka. Kto grał ten wie.
Odpisz
21 października 2015, 07:17
@Psychopata_PL: Taa szeryf Skurky i Jarfis
Odpisz
21 października 2015, 13:52
@Psychopata_PL: ja od razu robiłem rozpie**ol na maksa jak grałem w blood money :/
Odpisz
21 października 2015, 07:48
Tak samo było z Legendą Aanga. Z kreskówki zrobili jakiegoś shita.
Odpisz
21 października 2015, 09:42
@master885: Oraz z Dragonball Z..
DBZ Evolution ssie.
Odpisz
21 października 2015, 06:48
Tru :/
Odpisz
21 października 2015, 08:54
@gulasz88: tru
.
.
.
.
.
.
.
.
ją mnie te komentarze!
Odpisz
21 października 2015, 07:45
Gimby nie znajo
Odpisz
21 października 2015, 08:21
@polandball1: Ty to w łeb się stuknij.
Odpisz