Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

31 grudnia 2017, 15:36

Już uwierzę że ludzie po 10 śmierci podczas skradania nie wku*wili się i nie zaczęli wszystkich wyżynać

Avatar
Aryman

21 października 2015, 06:54

Jakbyście wszyscy nie mieli takiego momentu w Hitmanie kiedy kończyło się skradanie i zaczynała się strzelanina

Avatar EzioAudiitore

21 października 2015, 07:44

tylko że w filmie było to bez tego momentu. Ot ciągła strzelanina

Avatar sylwon1234

21 października 2015, 15:36

Ja KAŻDĄ misję przechodziłem trzy razy:

-raz po cichu 100%
-raz po cichu 50% (skradałem się po snajperkę, a potem...)
-raz z całkowitym rozpie**olem.

Każdy scenariusz był w 100% zaplanowany, żeby zgadzał się z moim planem.

Avatar volf360

21 października 2015, 16:48

Czasami wystarczy pokusa...
.

leży CKM na ziemi
.
mam dobrą pozycje

.
Jak tu niby nie zacząć rozpie**olu XD ?

Avatar Predator_PL

14 grudnia 2016, 22:08

zawsze w jakiejś grze jak mnie wykryją a chcę grać po cichu to wczytuje albo daje się zabić... ale czasami to jednak wychodzi tylko... pew pew pew pew pew............ pew

Avatar Psychopata_PL

21 października 2015, 07:09

Tak to jest jak ktoś bierze się za zrobienie filmu o poataci z gry w którą nigdy nie grał. W Hitmanie więcej się skrada, ukrywa i planuje ciche eliminowanie strażników. (no bo to w końcu skrytobójca i gra daje więcej punktów za robienie wszystkiego po cichu) A tutaj zabrali całą zaje*istość i epickość agenta 47 i zrobili z niego rambo. I pewnie na koniec filmu nie będzie zaje*istego, epickiego i kozackiego wejścia do jakiegoś kościółka. Kto grał ten wie.

Avatar BrutAlDubsteP

21 października 2015, 07:17

@Psychopata_PL: Taa szeryf Skurky i Jarfis

Avatar fil341

21 października 2015, 13:52

@Psychopata_PL: ja od razu robiłem rozpie**ol na maksa jak grałem w blood money :/

Avatar master885

21 października 2015, 07:48

Tak samo było z Legendą Aanga. Z kreskówki zrobili jakiegoś shita.

Avatar FreezyPop

21 października 2015, 09:42

@master885: Oraz z Dragonball Z..
DBZ Evolution ssie.

Avatar gulasz88

21 października 2015, 06:48

Tru :/

Avatar Estonia_ball

21 października 2015, 08:54

@gulasz88: tru
.
.
.
.
.
.
.
.
ją mnie te komentarze!

Avatar polandball1

21 października 2015, 07:45

Gimby nie znajo

Avatar Mycha2001

21 października 2015, 08:21

@polandball1: Ty to w łeb się stuknij.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Należy się za piękne oczy

Niezniszczalne

Dwa oblicza

To się nie może nie udać

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka