Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To musiało być męczące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2019, 21:04
Ja mieszkam w Grudziądzu
Odpisz
16 grudnia 2018, 14:42
gdzie numer?
Odpisz
30 stycznia 2016, 11:45
Jam z Grudziądza, widziałam to coś na samochodzie, powinni pozwać twórcę tej reklamy!
Odpisz
27 października 2015, 20:55
lel ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 października 2015, 07:04
Ja mieszkam w Grudziądzu :D
Odpisz
27 października 2015, 07:29
@Grammar_ZSRR: nie wiem czy kogoś to interesuje ale jem chleb
Odpisz
27 października 2015, 14:44
@Grammar_ZSRR: a ja w swarzędzu
Odpisz
27 października 2015, 09:23
Trójmiasto jest fajne. Warszawa jest miastem pedałów i absurdów.
Odpisz
27 października 2015, 09:53
@Kolofgen21: Od kiedy Grudziadz jest w Trojmiescie?
Odpisz
27 października 2015, 15:12
@damian2500: od 09:23 27.10.15r.
Odpisz
27 października 2015, 08:21
Rzeczywiście ciekawe, tym bardziej że nie podali numeru telefonu.
Odpisz
16 października 2015, 20:19
Grudziądz <3
Odpisz
16 października 2015, 21:29
meszkasz tam bo ja ta
Odpisz
Edytowano - 16 października 2015, 21:35
@SweetGnar: Grudziądzanie, łączmy się!
Odpisz
16 października 2015, 22:35
@Hasaczeq: Łaczmy się!
Odpisz
16 października 2015, 22:37
boje się tego miasta kujawsko-pomorski sosnowiec
Odpisz
17 października 2015, 08:40
@SweetGnar: Mieszkam niedaleko ;-;
Odpisz
30 stycznia 2016, 11:46
Łączę!
Odpisz
16 października 2015, 20:57
dwa słowa Patologia
Odpisz
16 października 2015, 21:35
To było na samochodzie jakiejś firmy dezynfekującej.
Odpisz
16 października 2015, 21:08
;-;
Odpisz