Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
Tymi się chodzi
To się nie może nie udać
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2021, 20:48
Daje jedną gwiazdkę i do ulu
Odpisz
14 marca 2024, 09:48
@JaJestemZWami: czyli nie tylko ja zgubiłem się w losowych
Odpisz
4 stycznia 2022, 12:36
To dość niski wiek na zgon.
Odpisz
16 stycznia 2012, 23:02
2/5
Odpisz
7 lutego 2011, 14:06
tam zombi chodzą ;p 3/5
Odpisz
21 maja 2009, 22:49
no i zgon...
zdjecie stareee :P na skype to mam juz od jakiegos czasu :P 2/5
Odpisz
9 maja 2009, 23:49
Hah!
-Gdzie jedziesz?
-Na zgon.
xD Lol! 5/5 xd
Odpisz
6 maja 2009, 21:54
Zumaru to Kajko! Obrazek 3/5
Odpisz
6 maja 2009, 17:37
hah ;d jeździłam tam kiedyś na wakacje ^^ nie podniecajcie sie ludzie;]
Odpisz
6 maja 2009, 15:19
Hehe.Tak się nazywa bo tam tylko ludzie umierają.
5/5 xd i do ulu.
Odpisz
6 maja 2009, 14:01
hhehe nawe przejdzie 3/5
Odpisz
5 maja 2009, 22:56
Brakuje mi debilnych postów Kajka =] (zart)
Odpisz
5 maja 2009, 21:21
Fajny opis xD 5/5
Odpisz
5 maja 2009, 20:37
:) 5/5
Odpisz
5 maja 2009, 15:52
hah ale nazwa 5/5
Odpisz
5 maja 2009, 14:40
eeee....
Nie zaspecjalnie śmieszne
ale dam 3/5
Odpisz