Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Przypałowo
Płać pan
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 października 2015, 07:18
przecież to są trzy tony
Odpisz
24 października 2015, 12:32
Jeszcze niech przechwycą cały ten zespół Gangu Albani będę chyba umierał z radości!
Odpisz
24 października 2015, 14:54
Przeczytaj jeszcze raz tekst na powyższym obrazku. Chodzi o gang w Albanii, a nie o zespół muzyczny.
Odpisz
24 października 2015, 18:39
@Emmanuel: Powiedziałem niech jeszcze przechwycą zespół" Gang Albani,, .
Potrafisz czytać ze zrozumieniem?!
Odpisz
24 października 2015, 20:22
Potrafię, jednakże zrozumiałem, jakbyś źle to przeczytał i dodatkowo chciał, aby wyrządziła im się jakaś szkoda. Co ma zespół do tego państwa?
Odpisz
24 października 2015, 16:06
Gdyby nie "w" i "Gang" z małej litery, to byłoby fantastycznie...
Odpisz
24 października 2015, 15:36
przeczytałam ,,gang albanii"
Odpisz
24 października 2015, 10:29
Kolejne kłamstwo by nas przekonać że Albania istnieje
Odpisz
24 października 2015, 10:48
Ale wiesz że istnieje? Tak?
Odpisz
24 października 2015, 11:00
@kajtekk: Oczywiście że nie istnieje. To tylko kłamstwo przygotowane przez masonów
Odpisz
24 października 2015, 12:33
a tern który na mapach oznaczony jako Albania to tak naprawdę tajna baza służb USA w której znajduje się ambasada kosmitów. potfierdzonem info mój wuj tam pył i mi mufił!!!111111
Odpisz
24 października 2015, 15:01
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Już po twoim wujku
Odpisz
24 października 2015, 14:56
Obrazek jest nieznaczny. Osoba, która go wstawiła nie przeczytała do końca tego tekstu, co można zauważyć po tagach.
Odpisz
18 października 2015, 08:38
Pipek poszedł siedzeć za pobicie a reszta to pewnie w depreche popadła
Odpisz
24 października 2015, 11:55
@Penseta: Pragnę zauważyć, że tu nie chodzi o zespół muzyczny Gang Albanii, a o gang w Albanii.
Odpisz
24 października 2015, 12:29
@Emmanuel: Nie zauważyłem ale ,,zespół muzyczny" i tak ma problemy:)
Odpisz
24 października 2015, 14:54
@Penseta: Oczywiście, że tak. Nie wykluczam tego.
Odpisz
24 października 2015, 14:43
Radujmy się !!
Odpisz
24 października 2015, 14:44
@Ewusia11: Fajnie by było...
Odpisz
24 października 2015, 10:25
Chciałbym zauważyć zaimek "w" Albanii. To nie to samo co gang albani, który szczerze jest ch**owy.
Odpisz
24 października 2015, 10:57
@Pawlito9090: prawda
Odpisz
24 października 2015, 11:35
@Pawlito9090: admin zmodyfikował obrazek, wcześniej nie był tego "w" ;-;
Odpisz
Edytowano - 24 października 2015, 11:26
Yeeeah w koncu to gowno ( gang albani) zniknie !!!
Odpisz
Edytowano - 24 października 2015, 10:59
.
Odpisz
24 października 2015, 11:16
Nie.
Odpisz
18 października 2015, 08:34
Wreszcie
Odpisz
24 października 2015, 10:48
@elekt2o56: Świat się kończy! Elekt napisał mądry komentarz!
Odpisz
24 października 2015, 11:00
@Skrzypo: Oh stop it you
Odpisz
18 października 2015, 11:11
Obczaiłem ten artykuł. Piszą tam że albańska policja znalazła siedzibę albańskich dilerów. Nie chodzi o ten Gang Albanii.
Odpisz
23 października 2015, 21:20
@Grammar_ZSRR: A szkoda
Odpisz
18 października 2015, 20:57
Gdyby to była prawda to bym płakała
Odpisz
18 października 2015, 21:09
@AsiuAsiu123: Wyjdz.
Odpisz
18 października 2015, 21:10
@ragnarok5255: Nie
Odpisz
18 października 2015, 21:31
@AsiuAsiu123: Nie pogarszaj swoje pozycji.Lepiej wyjdz.
Odpisz
24 października 2015, 10:12
@AsiuAsiu123: xD
Odpisz
24 października 2015, 21:22
@AsiuAsiu123: Lepszego awka ku*wa nie można?
Odpisz
25 października 2015, 10:17
@AsiuAsiu123: Ze szczęścia!Wszyscy się na mnie rzucili a nie dali dokończyć.
Odpisz
Edytowano - 25 października 2015, 21:17
@AsiuAsiu123: Trzeba bylo napisac. A nie odpowiadac idiotycznie. Moglas w 1 odpowiedzi napisac że ze szczescia. Proste i logiczne.
P.S. Od kiedy komentarz dokancza sie po jego napisaniu?
Odpisz
29 października 2015, 08:33
@ragnarok5255: Chciałam sprawdzić debilność ludzi xD
Odpisz
23 stycznia 2016, 23:08
@AsiuAsiu123: Ale wyszlo tak ze Ciebie uwazano za debilke.
Odpisz
18 października 2015, 10:15
JP na 0%
Odpisz