Trudna sztuka przycinania
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
To będzie bolało
Jakby trochę nie fair
Powodzenia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2015, 13:41
było
Odpisz
18 października 2015, 13:47
@RussiaBall:
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 16:17
@pan_hejter: Zły dobór mema.
Odpisz
31 października 2015, 16:48
@pan_hejter: Pan hejter został zhejcowany. Przypadek? Nie sądzę.
Odpisz
Edytowano - 31 października 2015, 19:51
aż konto usunął
Odpisz
31 października 2015, 20:38
@popek9001: Nie ten. Ten, co dał obrazek.
Odpisz
2 listopada 2015, 18:46
Dobra raz wytrzymałem, drugi też, ale teraz? Jprdl "pan hejter został zhejcony" nawet k*rwa nikt mnie nie obraził tylko dali mi strzałki w dół. Najpierw poczytajcie co to hejt a potem mi co chwila takie komy wstawiajcie
Odpisz
2 listopada 2015, 18:47
@Fox9191: nie po prostu pewien użytkownik wrzucił ten sam obrazek tylko że chciał wrzucić swoje logo a że robi£ to w paincie i to nieudolnie to wokół zrobiła się spora biała obramówka. Więc dodałem ten obrazek prowokacyjnie. Z tąd ten tytuł. I myślałem że russiabal pije do tego że pod spodem istnieje taki obrazek
Odpisz
2 listopada 2015, 18:53
@pan_hejter: Kiedy ktoś daje strzałkę w dół, wtedy hejtują ciebie, ale nie piszą komentarzy. Strzałka w dół wystarczy na hejt.
Odpisz
2 listopada 2015, 20:53
kiedy dajesz strzałke w dół to nie zgadzasz się z opinią piszącego. Nawet pisze pod spodem. A to nie jest hejt.
Odpisz
2 listopada 2015, 20:55
@pan_hejter: Kiedy nie zgadzam się z twoją opinią, hejtuję cię.
Odpisz
2 listopada 2015, 21:58
nie. Hejt pochodzi od angielskiego hate - nienawidzić. To nie jest nie zgadzanie się z opinią tylko wyzwiska, groźby itp. A można się niezgadzać nie hejtując
Odpisz
2 listopada 2015, 22:36
@pan_hejter: Więc można nie nawidzę komentarz. Jedno na drugie wychodzi :P
Odpisz
31 października 2015, 17:00
Heh, oglądałem kiedyś horror i poszedłem do kibla. Podnosze deske a tam krew. Prawie się zesrałem, a to był je**ny czerwony domestos.
Odpisz
31 października 2015, 18:34
@ZabaKambo: urzekła mnie Twoja historia.
Odpisz
31 października 2015, 18:46
@ZabaKambo: tak to jest jak ma się okres
Odpisz
31 października 2015, 22:13
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2015, 18:03
@ZabaKambo: Poszedłeś do kibla, to musiałeś się zesrać. Nie rozumiem w czym problem.
Odpisz
18 października 2015, 13:28
No cóż, czasem lepiej późno niż wcale.
Odpisz