Czyli Figaro to tak naprawdę beczka?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Typowy NPC
Zdeklasowani znowu
Angielskie śmieszki
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2015, 19:34
te uczucie oszukania gdy czerwona beczka nie wybucha
Odpisz
26 października 2015, 10:13
@bylejakbylegdzie: Ale i tak strzelasz jeszcze raz dla pewności.
Odpisz
26 października 2015, 17:46
Lecz znów nie wybucha i strzelasz z wyrzutni.
Odpisz
26 października 2015, 17:46
Aż chciałbym w taką beczkę je**ąć.
(me gusta)
Odpisz
26 października 2015, 16:30
Odpisz
26 października 2015, 15:32
figaro BYŁ beczką
Odpisz
26 października 2015, 11:17
Figaro, kiedy zapytaj beczke??
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 22:38
You made my Day
Odpisz
18 października 2015, 17:46
To tylko figaro w jajku.
Odpisz
18 października 2015, 20:22
@ukr0707: You made my night xD
Odpisz
18 października 2015, 20:26
@ukr0707: Wubuchowe jajko.
Odpisz
18 października 2015, 20:40
@ukr0707: figaro suprise?
Odpisz
18 października 2015, 21:28
@PurpleGirl: *surprise
Odpisz
18 października 2015, 21:24
Zawsze przeciwnicy akurat bronią bazy stojąc obok takiej beczki
Odpisz
18 października 2015, 21:01
mi się to z Gonciem kojarzy
Odpisz
18 października 2015, 20:57
Figaro jest beczką? Co to za czarna magia? O.o
Odpisz
18 października 2015, 18:30
LOL na dwóch obrazkach jest to samo
Odpisz