Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Wenszyk75

23 kwietnia 2023, 14:03

Przybywam z przyszłości

Avatar Naruumi

27 października 2015, 14:37

Fake :v Nokia lepiej by się nadawała na tarczę.

Avatar kakcioo

27 października 2015, 14:40

@Naruumi: wlasnie

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2015, 22:38

@Naruumi: życie to fake. twój komentarz powinien dostać 200 łapek wgórę

Avatar polandball1

Edytowano - 18 października 2015, 23:10

Od kiedy Jedi mają tarcze?

Avatar uberIGGENN

27 października 2015, 13:44

@polandball1: właśnie

Avatar DeathToVaderMinecraft

27 października 2015, 16:04

@uberIGGENN: se zobacz epizod7 a dokladnie oficial Trainer

Avatar popek9001

27 października 2015, 16:23

@DeathToVaderMinecraft: oficjalny trener?

Avatar uberIGGENN

27 października 2015, 16:31

@DeathToVaderMinecraft: po pierwsze nie se tylko sobie i trailer a nie trainer

Avatar DeathToVaderMinecraft

27 października 2015, 17:26

@uberIGGENN: pomylio mi sie bo mm spieprzona klawiature

Avatar borves

27 października 2015, 16:15

tak bardzo IPhone

Avatar amekninja555

27 października 2015, 15:34

Witaj maj, trzeci maj,
U Polaków błogi raj.

Jakby ktoś nie czaił - data pod godziną. :D

Avatar
Konto usunięte

19 października 2015, 22:06

Nokia 3310 i tak rozwali wszystkich.

Avatar trolem

18 października 2015, 22:37

Jak by Rzeczpospolita I miała takie uzbrojenie to by rozbiorów nie było

Avatar Mycha2001

18 października 2015, 20:57

A akurat wczoraj były Gwiezdne Wojny.

Avatar Windows_10

Edytowano - 18 października 2015, 19:44

czemu ten szajsung wygląda jak 3?

Avatar KubaR1

18 października 2015, 19:53

@Windows_10: to jest bardziej desing z S 3

Avatar Windows_10

Edytowano - 18 października 2015, 19:59

@KubaR1: ale i tak nie wygląda jak 23, tylko jak 3 PS napisałam 3

Avatar Windows_10

18 października 2015, 20:08

@KubaR1: napisałam przecież ze 3

Avatar CzornyProrok

18 października 2015, 22:25

@Windows_10: Bo to aluzja, że każdy wygląda tak samo

Avatar AlPoziomka

8 listopada 2020, 00:13

@Windows_10: *odkop*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tymi się chodzi

Dobrze czasem się oderwać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Co za przypadek

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka