Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ostry ten sędzia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Co za przypadek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2015, 21:37
A morał z tego jeden
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ch*j w dupe Szwabom
Odpisz
30 października 2015, 18:19
@VixiQick: Najlepiej ch*j największego lądowego zwierzęcia na Ziemi...
Odpisz
30 października 2015, 18:52
@Mijak: Ale być może ono właśnie zginęło... ;_;
Odpisz
30 października 2015, 18:53
@Mijak: Ale być może ono właśnie zginęło... ;_;
Odpisz
31 października 2015, 10:31
@VixiQick: dobrze godo, poloć mu!
Odpisz
31 października 2015, 23:12
@VixiQick: Pochodzenie raczej nie ma z tym wiele wspólnego. Koleś równie dobrze mógłby byś Szwajcarem
Odpisz
26 stycznia 2019, 16:42
@Iluvatar: Nie. Skoro niemiecki turysta, to z Niemiec.
Odpisz
30 października 2015, 17:51
potomek hitlera!
Odpisz
2 sierpnia 2017, 23:46
@ALKATRAZ: Albo tych z KGB
(Jak odpiszesz kilo oranżadek dla każdego a dla ciebie 10 kilo)
Odpisz
16 marca 2018, 13:36
@Najlepszy_Diler: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 listopada 2017, 09:16
największy słoń
w kraju
co mu w głowie
zabić
?????????????????
Odpisz
30 października 2015, 17:21
ten słoń wygląda jakby żył
Odpisz
4 czerwca 2016, 16:50
@ToJeAmelinium: A może druga strona tego, jest taka, że on tego słonia tylko uśpił.
Odpisz
4 czerwca 2016, 21:50
@baarts: Tak dawno to było że nie pamiętam że to pisałem
Odpisz
11 czerwca 2016, 00:07
@ToJeAmelinium: Oj tam.Oj tam.
Odpisz
23 stycznia 2016, 21:40
WHAT ?!?!
Odpisz
31 października 2015, 21:33
sku***syny zaj**ali Dumbo !!!
Odpisz
30 października 2015, 17:44
Wstydzę się za swój gatunek....
Odpisz
30 października 2015, 23:55
A ja się wstydzę za jeja które jest wyuczone żeby pod każdym tego typu obrazkiem pisać jacy to ludzie są źli, jak bardzo tracą wiarę w ludzkość...
Odpisz
31 października 2015, 10:32
więc zabijanie zagrożonego gatunku jest ok i w porządku, nie ? Bo przecież jeden osobnik mniej czy więcej, żadna różnica, nie ? To właśnie takie myślenie doprowadziło do wybicia tych wszystkich zwierząt...
Odpisz
31 października 2015, 10:37
Chodzi mi o to jak bardzo sobie jejowicze zaprzeczają w tym co piszą. Wylewają swój żal o tym jacy ludzie są źli tylko po to żeby za 5 minut pójść obrażać dzieci fejsbuka za to, że wylewają w necie swoje żale.
Odpisz
31 października 2015, 13:51
Myśliwy jest po to żeby polować!
Odpisz
30 października 2015, 18:22
Dla takich jak on jest specjalne miejsce. .. w piekle
Odpisz
30 października 2015, 17:19
Obrońcy zwierząt spamują za 3... 2... 1...
Odpisz
18 października 2015, 23:32
Zabił go legalnie, zapłacił i dostał pozwolenie. Nic złego nie zrobił.
Odpisz
18 października 2015, 23:36
@serio: Naziole też ,,legalnie" zabijali żydów.
Odpisz
Edytowano - 19 października 2015, 00:10
@serio: Ty już lepiej się zamknij.
Odpisz
19 października 2015, 00:15
@serio: Co to ma do rzeczy?
Odpisz
19 października 2015, 00:57
@serio: "właściciele" słonia robią nielegalne interesy
Odpisz
19 października 2015, 22:39
Zwierząt do ludzi się nie porównywuje.
Odpisz
30 października 2015, 17:05
@serio: Człek też zwierzę.
Odpisz
30 października 2015, 17:07
@serio: zgadzam się z tobą w 100% procentach zapłacił za pozwolenie więc miał na to jak największe prawo
Odpisz
30 października 2015, 17:07
nie porównuj słonia z człowiekiem
są to zupełnie dwa diametralnie różniące się od siebie byty
Odpisz
Edytowano - 30 października 2015, 17:12
@NekromantaWooHoo: Słoń też czuje (tak jak każdy żywy organizm) i ma prawo do wolności.
A i życia.
Odpisz
30 października 2015, 17:12
Nie możesz mówić, że "legalnie", bo to była wojna.
Odpisz
30 października 2015, 18:04
@wiking101: Ale u nich było to legalne. To nie była wojna z żydami.
Odpisz
30 października 2015, 18:06
@NekromantaWooHoo: "Zapłacił za pozwolenie, więc miał prawo zabić tego murzyna."
Tak przedstawia się twoja logika.
Odpisz
30 października 2015, 18:09
@jacek1s: Powrót kanapki?
Odpisz
30 października 2015, 18:15
@serio: To znaczy, że jak zapłacił, to może pozbawić życia czujący inteligentny organizm?
Odpisz
30 października 2015, 19:16
@serio: "Nie zrobił nic złego". Specjalnie się zarejestrowałem żeby wyrazić tu swe poglądy. "zapłacił i dostał pozwolenie" Czyli uważasz że pieniądze usprawiedliwią pozbawienie kogoś życia DLA ROZRYWKI?! Jaki ty masz chory umysł jeśli uważasz że można od tak zapłacić, a potem z uśmiechem na ustach pozbawić życia czującą istotę.
Odpisz
30 października 2015, 19:47
@serio: ty śmiechu pier****ny
Odpisz
30 października 2015, 19:48
@amekninja555: Z pewnością nie pochwalam zabijania dla przyjemności, ale murzyn też człowiek...
Odpisz
30 października 2015, 19:49
@serio: śmieć
Odpisz
30 października 2015, 19:50
@amekninja555: Między innymi była to także wojna o unicestwienie narodu żydowskiego.
Odpisz
30 października 2015, 19:52
@wiking101: żydy to nie słonie.śłonie przynajmniej nie kradną
Odpisz
Edytowano - 30 października 2015, 21:02
@NekromantaWooHoo: słoń to zwierzę
człowiek to zwierzę
Jaka różnica? ludzie mają o sobie większe ego
Odpisz
30 października 2015, 21:23
@lolhehdbd: Czy zatem gdybyś mógł uratować np. kota lub człowieka z pożaru nie miałoby dla ciebie znaczenia, które byś wybrał? Jestem osobą wierzącą, dlatego ufam, że jest pewna różnica między człowiekiem a zwierzęciem.
Odpisz
30 października 2015, 21:46
@serio: Ile ja gówna wywołałem. Przypomnę tylko że prawdziwymi prawami zwierząt, jest dobrze smakować i ładnie wyglądać na ścianie.
Ale teraz gówna narobicie.
Odpisz
30 października 2015, 23:54
@serio: Prawda jest taka, że silniejsi pomiatają słabszymi, od zawsze.
Odpisz
31 października 2015, 12:04
@amekninja555: "nie porównuj słonia z człowiekiem
są to zupełnie dwa diametralnie różniące się od siebie byty" człowiek jest istotą której życie jest o wiele bardziej wartościowe niż jakiegoś słonika co żarł trawę w afryce
Odpisz
31 października 2015, 12:05
@MokryAdam: "nie porównuj słonia z człowiekiem
są to zupełnie dwa diametralnie różniące się od siebie byty" życie człowieka jest o wiele bardziej wartościowe niż życie słonia
Odpisz
31 października 2015, 13:23
@NekromantaWooHoo: A słoń myśli na odwrót.
Odpisz
31 października 2015, 13:30
@NekromantaWooHoo: To z twojego punktu widzenia. Z ich strony wygląda to zupełnie inaczej.
Odpisz
31 października 2015, 21:57
@MokryAdam: słoń nie myśli w taki sam sposób jak my pamiętaj o tym
Odpisz
31 października 2015, 21:58
@MokryAdam: słoń nie myśli w taki sam sposób jak my pamiętaj o tym
Odpisz
31 października 2015, 21:58
@MokryAdam: słoń myśli zupełnie inaczej niż człowiek pamiętaj o tym
Odpisz
31 października 2015, 21:59
@amekninja555: słoń myśli zupełnie inaczej niż człowiek pamiętaj o tym
Odpisz
1 listopada 2015, 00:50
@NekromantaWooHoo: I vice versa, pamiętaj o tym. Każdy kij ma dwa końce.
Odpisz
1 listopada 2015, 16:36
@amekninja555: nie mam ochoty się z tobą więcej kłócić więc rozejdźmy się w pokoju
Odpisz
19 października 2015, 22:35
"Bądź pierwszym znajomym który to poleca"
Odpisz