Jak stworzyć dobry produkt konsumencki?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Mało znany szczegół
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Północne Węgry
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2015, 21:22
Help me!Moja dziewczyna chce zemna ten tego!mam 11 a ona 12!
Na odpowiedz czeka jeszcze 30min!Doradzcie!
Odpisz
3 listopada 2015, 21:34
@AHSTmnmm: Na dziś to chyba już starczy Simsów co?
Odpisz
3 listopada 2015, 21:35
@asdf0: to REAL
Odpisz
3 listopada 2015, 21:36
@AHSTmnmm: A to nwm.
Odpisz
3 listopada 2015, 21:59
@AHSTmnmm: troolujesz nas ? jak nie to to zrób :->
Odpisz
3 listopada 2015, 22:02
@adam12333: (ona)wlasnie sie kompie.......zgodzilem sie
Odpisz
3 listopada 2015, 22:22
@AHSTmnmm: nieeeeee troluj
Odpisz
4 sierpnia 2018, 08:51
@adam12333: (Wiem data) To nie troll, to najprawdziwszy rak, mam nadzieje ze wrócił do swojego naturalnego środowiska, musica.ly, Facebook, snapa czy jakiegoś innego gówna
Odpisz
26 lutego 2016, 22:03
yyyyy gnębienie much? będe miał milion?
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2015, 18:31
A nie łatwiej po prostu zrobić grę w której kupujesz klucze i otwierasz skrzynki?
Odpisz
3 listopada 2015, 19:53
@miszcz: A można w nią grać w toalecie?
Odpisz
3 listopada 2015, 21:08
@Mijak: tak
Odpisz
4 listopada 2015, 16:40
@miszcz: A dlaczego nie?
Odpisz
3 listopada 2015, 20:19
Odpisz
3 listopada 2015, 18:49
a gdzie stop?
Odpisz
3 listopada 2015, 19:51
@bylejakbylegdzie: Skojarzenia z twoim nickiem...
Odpisz
3 listopada 2015, 19:45
Logika marketingu.
Odpisz
19 października 2015, 12:43
No w sumie racja...
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2015, 19:28
@TheTemplar: ja sobie dorabiam z kolega ktory jest wynalazca....on robi pie**oly z silniczkow i mieci ja to ozdabiam i sprzedaje.Mamy po 11 lat i co miesiac zarabiamy po 55zl.Mamy nawet strone internetowa.Rozdajemy znizki dla stalych klientow.Jagby co to biznes ten jest w Gogolinie.Jezeli jedziemy na wycieczke to sie przgotowujemy ze sprzetem i sprzedajemy np.Krakow
Odpisz
3 listopada 2015, 19:30
@AHSTmnmm: Podaj :)
Odpisz
3 listopada 2015, 19:33
@mrkhrova: co?
Odpisz
3 listopada 2015, 19:50
@AHSTmnmm: Interesujące, mów dalej.
Odpisz
3 listopada 2015, 20:48
@AHSTmnmm: Teraz radzę zainwestować w słownik.
Odpisz
3 listopada 2015, 18:16
Ja będę sprzedawał ciasto w proszku. Wystarczy dolać wody i jajek, następnie wymieszać i taką "breje" wsadzić do piekarnika.
Odpisz
3 listopada 2015, 18:21
@Archeologwinternetach: A wiesz, że takie coś jest, że nawet jajek nie dodajesz, tylko mieszasz z wodą i do mikrofali wkładasz?
Odpisz
3 listopada 2015, 18:21
@Myszkapl: Lepszy efekt z jajkami.
Odpisz
3 listopada 2015, 18:25
@Archeologwinternetach: A ja stworze wode w proszku (wsyp proszek do kubka zalej wodą. GRATULACJE zrobiłeś wodę w proszku)...
Odpisz
3 listopada 2015, 19:06
@xdamix: Jest już takie coś.
Odpisz
3 listopada 2015, 18:44
a ja sram poza kiiblem
Odpisz
3 listopada 2015, 18:52
@wariat123: Fascynujące, kontynuuj.
Odpisz
3 listopada 2015, 19:42
@Jasonicos: no kiedyś nasrałem szefowi na biurko ale już tak mi się chciało
Odpisz
3 listopada 2015, 18:15
Wczoraj miałem diagramy...
Odpisz
3 listopada 2015, 18:04
Przykład? Telefon lub książka.
Odpisz