Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kotlet25

16 listopada 2021, 11:55

Bardzo dobre ten smak to czarny kokos tylko strasznie brudzi :)

Avatar wera000xx

2 lutego 2016, 08:31

może to smak opony od samochodu

Avatar dwadwdadawdawdawdawdawd

21 listopada 2015, 12:42

Avatar kloszardRoman

26 października 2015, 10:14

Mało apetyczne.

Avatar WolfWolfyWolf

26 października 2015, 00:53

lody czarne jak mój humor...chwila

Avatar Pierwsi

25 października 2015, 22:14

Za dużo barwnika, pewnie sama chemia. Nie jadłbym.

Avatar Shampon

25 października 2015, 22:56

@Pierwsi: Albo lukrecja.

Avatar mrkhrova

25 października 2015, 22:57

@Pierwsi: Nie zeby np. kanapka to nie byla sama chemia. Nie zebys nie oddychala, myla sie sama chemia czy cos.

Avatar Wormman5

25 października 2015, 22:53

Lody czarne jak darth vader.

Avatar Maks2603

25 października 2015, 22:12

Przypalony lód :O.

Avatar ZabaKambo

25 października 2015, 21:51

A na drugim planie automat z nogami i ręcami.:-/

Avatar VanQuisch

25 października 2015, 22:10

@ZabaKambo: Rękoma... Na przenajwiększy słownik figarostwa.

Avatar benito21

25 października 2015, 21:57

Zgadnijcie z jakiego kraju pochodzą te lody...Japonia i wszystko jasne...

Avatar katixxx

25 października 2015, 21:42

O smaku lukrecji???

Avatar
Konto usunięte

25 października 2015, 21:37

Pewnie zrobiony z mieszanki asfaltu i opon samochodowych.

Avatar MasterChleb

19 października 2015, 17:10

Ciekawe z czego jest zrobiony...
Znając japonię prawdopodobnie z gówna hipopotama

Avatar PurpleGirl

19 października 2015, 17:25

@MasterChleb: albo z ośmiornicy

Avatar weraina

25 października 2015, 21:18

@MasterChleb: z gówna murzyna prędzej D;

Avatar Sir_Snoge

25 października 2015, 21:11

Avatar blanki

25 października 2015, 21:03

Pewnie o smaku węgla.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Tacy to pożyją

Trzeba brać osobną torbę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jakby trochę nie fair

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka