Lody czarne jak moja dusza!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tacy to pożyją
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2021, 11:55
Bardzo dobre ten smak to czarny kokos tylko strasznie brudzi :)
Odpisz
2 lutego 2016, 08:31
może to smak opony od samochodu
Odpisz
21 listopada 2015, 12:42
Odpisz
26 października 2015, 10:14
Mało apetyczne.
Odpisz
26 października 2015, 00:53
lody czarne jak mój humor...chwila
Odpisz
25 października 2015, 22:14
Za dużo barwnika, pewnie sama chemia. Nie jadłbym.
Odpisz
25 października 2015, 22:56
@Pierwsi: Albo lukrecja.
Odpisz
25 października 2015, 22:57
@Pierwsi: Nie zeby np. kanapka to nie byla sama chemia. Nie zebys nie oddychala, myla sie sama chemia czy cos.
Odpisz
25 października 2015, 22:53
Lody czarne jak darth vader.
Odpisz
25 października 2015, 22:12
Przypalony lód :O.
Odpisz
25 października 2015, 21:51
A na drugim planie automat z nogami i ręcami.:-/
Odpisz
25 października 2015, 22:10
@ZabaKambo: Rękoma... Na przenajwiększy słownik figarostwa.
Odpisz
25 października 2015, 21:57
Zgadnijcie z jakiego kraju pochodzą te lody...Japonia i wszystko jasne...
Odpisz
25 października 2015, 21:42
O smaku lukrecji???
Odpisz
25 października 2015, 21:37
Pewnie zrobiony z mieszanki asfaltu i opon samochodowych.
Odpisz
19 października 2015, 17:10
Ciekawe z czego jest zrobiony...
Znając japonię prawdopodobnie z gówna hipopotama
Odpisz
19 października 2015, 17:25
@MasterChleb: albo z ośmiornicy
Odpisz
25 października 2015, 21:18
@MasterChleb: z gówna murzyna prędzej D;
Odpisz
25 października 2015, 21:11
Odpisz
25 października 2015, 21:03
Pewnie o smaku węgla.
Odpisz