Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Phi!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2015, 18:06
Ja miałam tarantulę Himi [*]
Odpisz
4 listopada 2015, 16:04
Pajonki są fajne... Jeśli są za szybą.
Ku*wa, wracaj!
Eeee, o czym to ja...?
Odpisz
5 listopada 2015, 06:42
Ja to kocham skakuny.
Odpisz
23 października 2015, 19:41
Kontra co ? Kto mówi pajajonki ?
Odpisz
28 października 2015, 18:49
Pajajonki ^^ Jest pan Pajajonk i pani Pajająka. Tak, wymyśliłam to na fazie ;-;
Odpisz
4 listopada 2015, 16:26
wreszcie normalny tytuł.
Odpisz
4 listopada 2015, 16:57
A szkoda ;c Bede tęsknić, za moimi pajajonkami ^^
Odpisz
4 listopada 2015, 16:59
były takie młode......
Odpisz
4 listopada 2015, 19:55
myślałem, że tylko ja tak mówię XD
Odpisz
4 listopada 2015, 16:09
Odpisz
4 listopada 2015, 17:20
cześć, klocuch. A sory, to nie ty!
Odpisz
4 listopada 2015, 16:05
pechowy brajan
Odpisz
4 listopada 2015, 16:06
@Chrum: Brian
Odpisz
28 października 2015, 19:34
@Walkiria_Eir: rozumiem ;)
Odpisz