Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2012, 08:14

Dokładnie tak!
Nigdy nie paliłem, i nie mam takiego zamiaru, ale jestem ZA legalizacją, bo i tak NFZ i rządy innych państw rujnują zdrowie ludzkości. 5/5

Avatar Phoenix97

5 lipca 2012, 10:27

Może i jesteś, bo "marihuana nie zabija", amerykanie udowodnili, że w małych ilościach nie szkodzi, a leczy (jak wszystko), etc, itp, itd. Problem w tym, że zaczynasz od maryśki, a później sięgasz po coś twardszego, co powoduje twoje zmiany fizyczne i psychiczne, tj. chudniesz, nie chce ci się żyć, etc,itp, itd. Jeden gram niektórych twardych narkotyków powoduje silne uzależnienie, a po jakimś czasie śmierć, a kiedy weźmiesz sobie raz paracetamol na silny ból głowy to nic się niestanie, poza tym, że głowa przestanie boleć, chociaż gdybyś brał lek codziennie to też cię uzależni.
Nie rozumiem poglądów osób które uważają, że należało by zalegalizować jakikolwiek narkotyk lub coś podobnego. Od wszystkiego można się uzależnić (dajmy na to, co drugi dzień jesz mięso. Dałbyś radę wytrzymać bez mięsa przez tydzień? Nie.). Organizm nie może się oderwać od substancji , którą zażywa codziennie.
To co pokazuje rysunek jest fałszem i jest on przykładem braku myślenia niektórych ludzi, bo czy lekarz bez powodu przepisałby ci jakikolwiek lek? Chociaż lekarz ma rację, mówiąc, że marihuana to niebezpieczny narkotyk.

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2012, 11:27

@Phoenix97: Nie nie, nie o to mi chodziło.
Miałem na myśli coś zupełnie innego, lecz to mój błąd bo zboczyłem niepotrzebnie z tematu!

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2012, 12:38

@Phoenix97: To fakt, maryśka jest szkodliwa, ale ostatnio w wiadomościach było słychać o legalizacji marihuany w Urugwaju. Rząd chcąc walczyć z kartelami będzie sam sprzedawał marihuanę pozbawiając kartele dochodów. Gdyby zalegalizować w Polsce marihuanę prawdopodobnie spadłby na nią popyt, przez co było by mniej osób uzależnionych od maryśki.
To Fakt że można się uzależnić od wszystkiego, nawet od mięsa, aczkolwiek nie jest ono szkodliwe (lub nie musi być szkodliwe dla każdego). Na rynku jest wiele szkodliwych substancji groźniejszych od marihuany takie jak alkohol czy papierosy, więc czemu marihuana nie może być zalegalizowana?

Avatar mikulek04

5 lipca 2012, 16:47

nie znoszę tego, jak ktoś mówi "musimy zalegalizować marihuanę, bo alkohol jest legalny". Spróbuj tylko zdelegalizować alkohol, a zobaczysz, jaki byłby armagedon xD

Avatar chupacabra001

5 lipca 2012, 22:57

@Phoenix97: Marihuana uzależni może jedynie psychicznie (tj. mięso), ale nigdy nie fizycznie (tytoń, alkohol). Przeciwbólowo działa lepiej od aspiryny, w różnych plemionach jarali zioło i do 80-tki śmiało dociągali. Poza tym w Holandii i Czechach, gdzie jest to legalne, jest na to najmniejszy popyt w całej Europie. Dlaczego? Otóż dlatego, że ludzie się jarają czymś, co jest zabronione, a w Holandii to jest normalne. W jednym skręcie znajduje się 0,25 grama zioła, więc nie jest źle. :-)

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2012, 15:47

@mikulek04: To był tylko jeden argument. Mimo że jestem za legalizacją to nie chce nigdy zażywać żadnego narkotyku.

Avatar Dorogon

6 lipca 2012, 16:34

@chupacabra001: Dlaczego ? Bo ludzie z tych państw już dawno sięgnęli po cięższe narkotyki, bo marihuana im się znudziła. Zalegalizuj tutaj, a będzie to samo albo i gorzej.

"w różnych plemionach jarali zioło i do 80-tki śmiało dociągali."
I do dzisiaj żyją w lepiankach.

Avatar Umpa94

7 lipca 2012, 21:05

@Dorogon: I do dzisiaj cywilizacja do nich nie dotarła.

Avatar Tomasz95

18 maja 2015, 15:28

@mikulek04: Ja jestem za delegalizacją alkoholu i papierosów. Jak jeszcze marihuane będą mi palić pod domem to będę musiał przez okno wychodzić.

Avatar mikulek04

20 maja 2015, 12:37

@Tomasz95: popieram w 100%

Avatar dickbutt

28 czerwca 2015, 18:19

@Phoenix97: jak w małych ilościach wstszykne sobie płynny metal to nie zaszkodzi tylko uleczy a co mnie nie zabije to mnie wzmocni czyli jeśli wstszykne sobie metal w ciało będe silniejszy

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2017, 19:36

@Dorogon: Czytałeś w ogóle cokolwiek o tym? Wątpię, bo inaczej byś wiedział jak wygląda sytuacja w Czechach czy Holandii czy jakimkolwiek innym kraju z legalną marihuaną. Ludzie tam to nie ćpuny. Marihuana nie jest bramą do twardszych narkotyków.

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2015, 23:05

Zgadzam się z przekazem tego obrazka. Udowodniono, że marihuana leczy wiele chorób lepiej, niż leki chemiczne(np. jaskra, bóle głowy, epilepsja, stwardnienie rozsiane), a w przypadku nowotworów lepiej, niż chemioterapia i radioterapia (np. glejak inne rodzaje nowotworów mózgu, skóry i wiele innych).

Avatar dickbutt

28 czerwca 2015, 18:15

@KontoUsunięte: 9 +9 = 69

Avatar helierna8

25 września 2013, 16:17

@Sauron: A lepiej się nafaszerować "lekami" -,- Obejrzyj "Mam Tourette'a i mi z tym dobrze" z Paxonem.

Avatar helierna8

30 czerwca 2013, 15:45

marihuana jest dobrem od Boga

Avatar Sauron

20 września 2013, 18:14

@helierna8: masz trzynaście lat i raptem zerowe doświadczenie życiowe, więc cicho bądź i zmień awatar, bo najprawdopodobniej nic o reggae nie wiesz.

Avatar helierna8

24 września 2013, 18:32

@Sauron: Reggae jest całym moim życiem. Jeśli mnie nie znasz to nie zakładaj "Prawdopodobnie".Dziękuję, Jah Bless from my heart.

Avatar Sauron

24 września 2013, 22:04

@helierna8: faktycznie, jako trzynastolatek musisz mieć ogromne doświadczenie w kwestii reggae ;p

Avatar helierna8

25 września 2013, 16:02

@Sauron: Jeden- jestem płci żeńskiej. Dwa-wiek tu nie ma nic do znaczenia. Reggae to nie tylko Bednarek, chociaż jestem jego fanką i bardzo Go cenię. Więc nie doczepiaj się jak nawet mnie nie znasz.

Avatar MofD21

5 lipca 2012, 13:29

Celebrex? To pewnie dla celebrytów?

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2012, 11:33

...Albo Maryśkę xD

Avatar Antonowicz

5 lipca 2012, 09:52

Różnica jest taka, że większość tabletek (oprócz oczywiście tych super skutecznych "suplementów" bez recepty) leczy, i zanim zaczniecie narzekać to pomyślcie ile razy wyleczyły was. Narkotyki zaś, obojętnie jakie są bardzo niebezpieczne dla zdrowia, i choć niektórzy twierdzą, że można ich używać w lecznictwie, to na pewno mają także substytuty. Legalizacja to poważna rzecz, nie może o tym decydować głos małej liczby "zbuntowanych" nastolatków. A ty kowies jak chcesz, to nie bierz lekarstw, nie chodź do lekarzy, to twoja prywatna decyzja, jeśli powoli chcesz siebie zbijać. Jeśli nie wierzycie w skuteczność medycyny, to porównajcie sobie średnią życia wśród indian amazońskich, i wśród nas, a jeśli nadal was to nie przekonuje, to spójrzcie na to ile chorób udało nam się wyeliminować: dżuma, trąd, to tylko 2 przykłady. A narkotyki nic nie dają, tylko człowiek o słabej woli ich potrzebuje, bo nie radzi sobie z życiem. Ucieczka w ćpuństwo jest ucieczką przed samym sobą, przed swoim nieudacznictwem, a przecież są setki lepszych sposobów, które pomagają, a nie tłumią ból.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mamy tu szpiega

Oby mnie nie dorwali

Łatwy sposób na zarobek

Nareszcie pokój

Słaby ten test

Gdzie wy tu widzicie jakieś nerwy?

Bekon robi chrum chrum

I problem z głowy

Jak wygrać w Among Us

Poczekaj

Epicko, brachu

Legenda

I cyk, zwolnienie na 3 miesiące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka