Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2017, 18:37
P O T Ę Ż N Y H E A V Y
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2017, 00:11
@namtab_batman: I . J E G O. G E N I A L N Y. P R Z Y J A C I E L !
Odpisz
11 marca 2017, 02:33
a) Ja śpię z nim tylko dla tego, że boi się spać sam.
b) NIENAWIDZĘ, KIEDY ŻOŁNIERZ TO ROBI!!!
Odpisz
22 października 2015, 19:10
Heavy pls, to gejowe
Odpisz
22 października 2015, 19:57
@UkradliMiNick: Spy nie gorszy
Odpisz
Edytowano - 22 października 2015, 22:15
@DeTeO238: Według pewnej strony(zaczynającej się na "nons", a kończącej na "ensopedia") skaut się wzrusza się na widok tęczy i płacze :v
Odpisz
23 października 2015, 16:28
"I am scout, Rainbows make my cry"
Odpisz
22 października 2015, 21:44
Za c*uj mnie rozumiem tego obrazka :(
Odpisz
14 października 2016, 20:15
@wiking101: sasha i natasha to miniguny w grze team fortress 2 heaviego kocha miniguny a doctor to medyk jak leczy heaviego to są nie powstrzymania
Odpisz
22 października 2015, 21:31
co to maggots? ;-;
Odpisz
23 października 2015, 07:03
@panfikk: To łachudry po angielsku.
Odpisz
23 października 2015, 07:49
@gulasz88: dziękuję
Odpisz
22 października 2015, 19:08
Sasha* ;-;
Odpisz
22 października 2015, 19:10
@Lacoste: to je hevi, tego nie ogarnisz
Odpisz
Edytowano - 22 października 2015, 19:11
@Lacoste: czemu uzywasz rozyjskiego uzywajmy pieknej polskiej mowy Aleskandra
Odpisz
22 października 2015, 19:26
@kebabel: Саша (pewne mocno pokaleczyłem ruski)
Odpisz
22 października 2015, 20:09
@MrStick: moglo byc gorzej
Odpisz
22 października 2015, 19:05
i ten archimedes xd
Odpisz
22 października 2015, 19:02
Żadnych innych kapci bym się po panie Doe nie spodziewała :D
Odpisz
19 października 2015, 22:46
Przerwał im wstęp.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 października 2015, 23:36
@Fox__: Przecież Sasha ma dziury. Po co mu Medyk?
Odpisz
20 października 2015, 00:03
sasha może wcześniej niespodziewanie wystrzelić ;-;
Odpisz
20 października 2015, 12:37
@Chewbacca: Ja dla bezpieczeństwa opróżniam magazynek. Znaczy... tak, masz rację.
Odpisz