Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Szybki jak błyskawica
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fergus
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2015, 19:16
Ja prowadzę klub Fantasy! :D
Odpisz
21 października 2015, 19:25
@Estonia_ball: Religię. Prowadzisz lekcję religii...
Odpisz
21 października 2015, 19:43
@SirPomarancza: aczkolwiek było napisane na tablicy Fantasy Book Club
Odpisz
21 października 2015, 19:53
@Estonia_ball: wypowiadam ci wojnę
Odpisz
21 października 2015, 21:06
@KacperUE: Pomogę ci Estonio!
PS Ale tak duchowo, bo ledwo na moją wojnę się już zapożyczam.
Odpisz
21 października 2015, 21:07
@Estonia_ball: To właściwie do cb
Odpisz
21 października 2015, 21:28
@SouthSudanBall: *zajmuje Sudan południowy i zajmuje powoli Tallin
Odpisz
21 października 2015, 21:28
@Estonia_ball: Ponieważ Estonia w chyba 90% jest ateistyczna. Chodzi o biblię.
Odpisz
21 października 2015, 21:30
@KacperUE: Ja pomagam tobie! *Pomarańcze (Prócz mnie) uczą się kamikaze, po czym wpychają sobie we wnętrzności bomby atomowe i zrzucają się na Talin*
Odpisz
21 października 2015, 21:34
@SirPomarancza: wygraliśmy! mam talin i ten płd.Sudan
Odpisz
21 października 2015, 21:43
@KacperUE: Jea!
Odpisz
21 października 2015, 21:46
@SirPomarancza: teraz czas na litwe i łotwe...chwila gdzie jest litwa i łotwa
Odpisz
21 października 2015, 21:47
@SirPomarancza: Nie. Mam pomarańczowych jeńców.
Odpisz
Edytowano - 21 października 2015, 21:50
@SouthSudanBall: No ty kurrrrwooo!!! *Napi**dala z całej siły granatami podczas gdy mój doradca ratuje jeńców.*
Edit: Lol, nie zacenzurowało mi *ku*wo*.
Odpisz
21 października 2015, 22:27
@SirPomarancza: *jest w schronie przeciw atomowym i uczy jeńców o pomarańczowej propagandzie*
Odpisz
22 października 2015, 08:47
@KacperUE: zajmuję Zamość i Sandomierz bo przyda się ojciec Mateusz
Odpisz
22 października 2015, 08:48
@Estonia_ball: pomoże nam wygrać
Odpisz
22 października 2015, 09:22
@Estonia_ball: *bombarduje talin* wojna domowa? no błagam...
przecież on jest polakiem...
Odpisz
Edytowano - 22 października 2015, 09:24
@SouthSudanBall: i tak nie powstrzymasz Polski...
Odpisz
22 października 2015, 09:42
@KacperUE: Może pokój? Mam na terenie całego kraju darmowe wi-fi
dam ci trochę i twój lud będzie szczęśliwy
Odpisz
22 października 2015, 09:54
@Estonia_ball: okej ale warunki będą takie:
1.anektuje Estonię i Sudan płd
2.dasz mi wi-fi
3.Dostaniesz 100 euro
Odpisz
22 października 2015, 10:35
@KacperUE: Dobrze
Odpisz
22 października 2015, 11:29
@Estonia_ball: dobra teraz zawołaj swoich braci Łotwę i Litwę
Odpisz
22 października 2015, 11:32
@Estonia_ball: Litwa, Łotwa chodźcie!
Odpisz
22 października 2015, 17:03
@Estonia_ball: ejejej dopiero co wywalczyłem nie podległość więc walcie się, poza tym jestem jednym z niewielu krajów w Afryce gdzie ponad 90% to chrześcijanie, więc Polsce powinno się podobać
Odpisz
22 października 2015, 17:30
@SouthSudanBall: podbije kraj obok ciebie i stworzymy unię będziemy sobie pomagać
Odpisz
22 października 2015, 20:58
@Estonia_ball: No i zaczynasz gadać jak człowiek. Sudan północny jest zły. To kebab.
Odpisz
23 października 2015, 08:50
@SouthSudanBall: zrobimy z Północnego Sudanu spleśniałą pomarańczę!
Odpisz
31 października 2015, 20:51
@Estonia_ball: co wy knujecie?
Odpisz
31 października 2015, 22:16
@KacperUE: Robimy unię jak ty kiedyś z Litwą!
Odpisz
1 listopada 2015, 08:21
@Estonia_ball: SUDAN+PŁD.SUDAN???
Estonia+???...?
Odpisz
1 listopada 2015, 09:41
@KacperUE: Sudan prawdziwy zostanie zniszczony i wtedy zrobimy unię
Odpisz
1 listopada 2015, 10:15
@Estonia_ball: będzie tylko jeden Sudan?WT*?!jaką unie?!
Odpisz
1 listopada 2015, 10:18
@KacperUE: Nie interesuj się tak :V
Odpisz
1 listopada 2015, 10:19
@Estonia_ball: no weź...nie bądź pogan
Odpisz
1 listopada 2015, 10:39
@KacperUE: Chodzi mi o to aby podbić Sudan prawdziwy i stworzyć unię z Sudanem poł. będziemy sobie pomagać nawzajem.
Odpisz
1 listopada 2015, 10:44
@Estonia_ball: dobra!
Odpisz
10 listopada 2015, 21:22
@Estonia_ball: ile jeszcze?
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2015, 22:52
@SouthSudanBall: Sudan Południowy! Chodź tu, musimy coś omówić!
Odpisz
11 listopada 2015, 10:13
@Estonia_ball: Nie masz atomu? Albo ziemniaka chociaż? Głodny jestem.
Odpisz
11 listopada 2015, 13:16
@SouthSudanBall: Mam trochę atomu, odkryłem pod Pejpusem.
Odpisz
17 listopada 2015, 19:23
@Estonia_ball: jak nazwiemy nasz soj?
Odpisz
18 listopada 2015, 17:48
@KacperUE: Sojusz Pejpuski (od mojego jeziora którego uzdrawiającą wodą będziemy się dzielić.)
Odpisz
18 listopada 2015, 18:46
@Estonia_ball: ja pie...
Odpisz
18 listopada 2015, 19:41
@KacperUE: Więc jaką nazwę proponujesz?
Odpisz
18 listopada 2015, 19:51
@Estonia_ball: Slavic Union
Odpisz
18 listopada 2015, 19:59
@KacperUE: Ale ja jestem bardziej Nordycki.
Odpisz
18 listopada 2015, 20:02
@Estonia_ball: pls
Odpisz
18 listopada 2015, 20:03
@KacperUE: No dobrze, ale Sudan płd. Też jest z nami.
Odpisz
18 listopada 2015, 20:04
@Estonia_ball: ok(ile komów XD)
Odpisz
18 listopada 2015, 20:11
@KacperUE: (Jescze nas zestrzałkują) Sudan płd. Chodź do nas!
Odpisz
18 listopada 2015, 20:13
@KacperUE: A podbijmy Sudan "prawdziwy" i podzielmy się terenem, będziemy wszyscy razem!
Odpisz
18 listopada 2015, 20:13
@Estonia_ball: ok
Odpisz
18 listopada 2015, 20:16
@KacperUE: *Jebs!!!* zrzuca na dzicz bomby zrobione z uranu który znalazłem pod Pejpusem.
Odpisz
18 listopada 2015, 20:17
@Estonia_ball: biorę środek i zachód
Odpisz
18 listopada 2015, 20:18
@KacperUE: To ja resztę!
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2015, 20:18
@SouthSudanBall: Sudan płd. chodź tu! wyzwoliliśmy cię od wojny!
Odpisz
18 listopada 2015, 21:54
@Estonia_ball: Chce skrawek morza. Wreszcie będę mógł samodzielnie eksportować ropę.
Odpisz
18 listopada 2015, 22:15
@SouthSudanBall: Nie ma problemu, zaraz co jest obok Ciebie i ma dostęp do morza?
Odpisz
18 listopada 2015, 22:52
@Estonia_ball: Kenia. Ale Kenia jest spoko. Wystarczy mi wąski pasek tak żebym zmieścił drogę, tory, i jakieś miasto portowe. Tak wzdłuż granicy może iść.
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2015, 12:34
@SouthSudanBall: Kenia, no, myślę że wydyskutujemy troszkę terenu.
Odpisz
25 listopada 2015, 20:10
@Estonia_ball: *zamuje sudan płn.* *chrap*
Odpisz
25 listopada 2015, 22:40
@KacperUE: *Wydyskutował z Kenią troszkę miejsca dla pięknego nowego Sudanu Płd*
Odpisz
21 października 2015, 21:12
Właściwie, o co chodzi?
Odpisz
21 października 2015, 19:19
Witamy w koloni!
Odpisz
19 października 2015, 23:03
Jej! Najlepsza szkoła ever!😃
Odpisz