Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2023, 01:31
#zlotalopata
Ale co so mema to gowno prawda ;)
Odpisz
10 lipca 2012, 10:22
kto oprócz mnie rozwiązał labirynt?
Odpisz
4 sierpnia 2012, 09:58
@fil341: ja :D
Odpisz
3 listopada 2012, 19:32
@fil341: ja
Odpisz
30 grudnia 2012, 21:39
@fil341: ja
Odpisz
22 marca 2013, 16:16
@fil341: ja rozwiazalam
Odpisz
10 czerwca 2013, 19:35
@fil341: ja
Odpisz
29 czerwca 2013, 19:25
@fil341: ja
Odpisz
2 lipca 2013, 15:31
@fil341: no to mamy niezłą grupkę, bo ja też :D
Odpisz
16 lipca 2013, 19:09
@fil341: Jest jeszcze miejsce ?? Bo ja też xD
Odpisz
14 sierpnia 2013, 17:01
@fil341: ja
Odpisz
23 sierpnia 2013, 10:41
@fil341: ja
Odpisz
17 listopada 2013, 10:29
@fil341: ja:D
Odpisz
8 grudnia 2013, 17:33
@fil341: ja
Odpisz
8 lutego 2014, 11:20
@fil341: ja
Odpisz
8 lutego 2014, 12:08
@fil341: bijemy rekord w uzyskanych odpowiedziach :D
Odpisz
4 maja 2014, 08:53
@fil341: ja
Odpisz
20 sierpnia 2014, 12:25
@fil341: ja
Odpisz
29 września 2014, 14:24
@fil341: ja
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:59
@fil341: ja
Odpisz
27 grudnia 2014, 15:05
@max1234: Ja
Odpisz
6 marca 2015, 19:36
@fil341: ja :)
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:21
@fil341: ja
Odpisz
7 czerwca 2015, 17:13
@fil341: Ja.
Odpisz
15 czerwca 2015, 22:42
@fil341: ja
Odpisz
6 listopada 2015, 20:06
@fil341: Rekord w grupowym spamie "ja".
Ja.
Odpisz
10 listopada 2015, 07:28
@Archeologwinternetach: jak tak dalej pójdzie to może trafię do hali fame'ów jego ten "który rozpoczął największy spam"
Odpisz
10 listopada 2015, 13:41
@fil341: Ja.
Odpisz
10 listopada 2015, 14:34
@Archeologwinternetach: ja
Odpisz
10 listopada 2015, 15:23
@fil341: ja...
Odpisz
11 listopada 2015, 08:56
@Archeologwinternetach: ty
Odpisz
18 grudnia 2015, 13:03
@fil341: ja
Odpisz
14 czerwca 2016, 15:59
Ja
Odpisz
27 marca 2018, 04:15
@Ameron: ja
Odpisz
27 marca 2018, 06:03
@Grzechoooo: aj
Odpisz
27 marca 2018, 06:12
@Ameron: nie ten wątek
Odpisz
27 marca 2018, 17:03
@Grzechoooo: co nie ten, to wszech obecna wojna!
Odpisz
27 marca 2018, 17:14
@Ameron:
!anjow ancebohcezsw ot ,net ein oC
Odpisz
27 marca 2018, 18:32
@Grzechoooo: !arag od ars arats ajowT
Odpisz
27 marca 2018, 18:39
@Ameron: yt abyhc
Odpisz
27 marca 2018, 18:44
@Grzechoooo: oj dobra, spadaj :v
Odpisz
27 marca 2018, 18:46
@Ameron: nie :\
Odpisz
27 marca 2018, 18:49
@Grzechoooo: zajmij się życiem, znajdź dziewczynę, kształć się, ale proszę, daj MI żyć -_-
Odpisz
27 marca 2018, 18:50
ja
Odpisz
27 marca 2018, 18:51
@Ameron: no dobra...
.
.
.
.
.
.
TO DO ZOBACZENIA.
Odpisz
27 marca 2018, 18:52
@Grzechoooo: Pa.
Odpisz
27 marca 2018, 18:58
@Archeologwinternetach: pa. Miłych odkopów.
Odpisz
19 marca 2020, 23:57
@fil341: .
Odpisz
20 marca 2020, 01:11
@mr2005vc: !
Odpisz
9 kwietnia 2018, 06:08
Odpisz
6 lipca 2012, 11:58
A ja ***a labirynt przechodziłem D;
Odpisz
6 lipca 2012, 13:16
@Bilolus1: ja tak samo
Odpisz
17 lutego 2017, 02:15
@Bilolus1: ayy lmao
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:53
ja tak w szkole robiłem
Odpisz
5 lipca 2014, 22:03
mi zawsze jest łatwiej od tyłu
Odpisz
7 lipca 2012, 13:15
za łatwe :P
Odpisz
6 lipca 2012, 21:57
łatwy ten labirynt
Odpisz
6 lipca 2012, 13:24
przeszłam myszką ten labirynt :D
Odpisz
6 lipca 2012, 12:48
true story
Odpisz
6 lipca 2012, 11:29
(chlip)
Odpisz