Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Przypałowo
Fajnie że odpowiedzieli
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2022, 13:45
Nie ma nic lepszego, niż śmierć ruskiego śmiecia uwu
Odpisz
23 października 2015, 22:07
to nie selfie, ale ok
Odpisz
20 października 2015, 20:51
Faktycznie. Pan Patryk jest z Rosji i wcale nie ma blogu :v. Wystarczy kliknąć "szukaj tego obrazu w google" i dzieje się magia O_o. Tak możecie sprawdzić autentyczność obrazków. Zgaduję, że posypią się teksty "Dziękujemy kapitanie oczywisty" ;-;.
Odpisz
22 października 2015, 14:48
@Szymon123PL: dziękuję kapitanie oczywisty! A tak serio to nie wiedziałem
Odpisz
22 października 2015, 16:49
@Szymon123PL: Gdzie trzeba kliknąć?
Odpisz
22 października 2015, 17:05
@YFYDB: Prawym przyciskiem myszy na obrazek.
Odpisz
23 października 2015, 14:05
@Szymon123PL: Aha, dzięki.
Odpisz
22 października 2015, 18:04
zapalmy znicz dla ruska [*]
Odpisz
22 października 2015, 14:46
Klap klask klap klask klap klask klap klask klap klask klap klask
Odpisz
22 października 2015, 17:23
@JPsoldier: klap klask klapa klas plask xd
Odpisz
22 października 2015, 15:53
i jak wyszło ?
za**biście
pjona !
łoooooo ku*waaaaaa zapomniałem że się trzymam tą ręką ! *PLASK*
Odpisz
20 października 2015, 20:38
Zamiast go powinien być JB i ok
Odpisz
22 października 2015, 15:00
@RobsonPlay: *niego
Odpisz
22 października 2015, 14:51
w końcu jest z rosji xd
Odpisz
22 października 2015, 13:54
pfffy.. amator
Odpisz
22 października 2015, 13:29
1 debil mniej
Odpisz
21 października 2015, 15:03
Nie mógł użyć GIMPa?
Odpisz
20 października 2015, 23:56
Tak zginął na jego własny skutek, uważam,że ludzie nie powinni robić z tego beki w jaki kolwiek sposób on umarł.
Odpisz
21 października 2015, 00:05
@Ewusia11: chciał zrobić sobie srlfie...głupota ludzka kiedykolwiek pozna granice?
Odpisz
21 października 2015, 17:42
wiem ale, to jego błąd
Odpisz
21 października 2015, 20:29
@Ewusia11: to błąd jego rodziny*
Odpisz
22 października 2015, 13:12
No tak, bo pewnie jego rodzice kazali mu zrobić selfie i spaść z 9 piętra.
Odpisz
22 października 2015, 14:42
@ewiktor: nie, wygląda na 15-17 latka więc nie kontrolowali go i proszę!
Odpisz
22 października 2015, 16:47
raczej 19-latka. Kup okulary, może się poprawi.
Odpisz
22 października 2015, 18:03
rodzice cie kontrolują?
Odpisz
22 października 2015, 18:31
@furry_candy_husky_: czasem muszą...wiadomo: jak mówi się że na imprezę do znanego im klubu lub kolegi się idzie nic, ale jak mówi się "mamo idę", to wiesz
Odpisz
23 października 2015, 23:45
@julka1280: Jak to jest 19-latek to jestem wróżka
Odpisz
25 października 2015, 12:53
Wow, nigdy wcześniej nie widziałam wróżki!!!
Odpisz
20 października 2015, 23:24
Bardzo selfie
Odpisz
20 października 2015, 22:34
Selekcja naturalna
Odpisz
20 października 2015, 22:00
Idioci, wszędzie idioci...
Odpisz