Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

4 stycznia 2022, 11:30

Smok piaskowy

Avatar JaJestemZWami

13 listopada 2021, 20:56

Nie takie rzeźby się niszczyło

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2015, 09:44

Gaara, nie wiem, co chcesz zrobić, ale wiem, że TO będzie epickie...

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2011, 12:58

@smoczka: ty ja też uwielbiam smoki:D

Avatar
Voldek

26 września 2011, 16:06

Ja uwielbiam smoki, chimery i tak dalej. Kto tez je lubi niech da mi strzałkę w gore.

Avatar DragonQuen

11 sierpnia 2013, 11:17

i ja

Avatar monika5784

31 marca 2013, 13:38

smoka przypomina ale zeby smycz..... kto by go odprowadzał

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2013, 14:41

@monika5784: Meh... to jest łańcuch...

Avatar martynastach2002

14 kwietnia 2013, 13:48

smoki są genialne ja je uwielbiam a ten obrazek musi być zrobiony przez specjalistę 5/5 i do ulu :P

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2011, 14:44

genialne 5/5 :D

Avatar smoczka

24 października 2009, 14:58

uwielbiam smoki :} 5/5 genialne i strasznie pracochłonne

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2009, 17:12

Zgadzam się z 3 kolesiami przede mną .Takie coś wymaga cierpliwości i dużego talentu.5/5 i do ulu.(Też lubię smoki):)

Avatar kkumek

6 maja 2009, 19:42

były podobne obrazki ale tu duży szacun za umiejętności i cierpliwość 5

Avatar asiaX

4 maja 2009, 17:44

szacun za cierpliwość i za umiejętności oczywiście ;) 5/5

p.s. patti111 no właśnie, jaki żal. z ciebie

Avatar wbytow

3 maja 2009, 23:09

hmm jeśli ktoś stwierdza że to jest nudne lub żałosne niech popatrzy w lustro może wtedy stwierdzi że jednak zrobienie czegoś takiego z piasku może być trudne noo ale jak ktoś nie ma żadnego talentu to może to jest dla niego nudne 5/5 za talent i wykonanie :P:)

Avatar patti111

3 maja 2009, 21:29

Jaki żal

Avatar lealie

3 maja 2009, 18:55

Zamki odpadają -.-

Avatar macilka

3 maja 2009, 18:47

ślicznyy !! dużo czasu musiało zając jego wykonanie. ale i tak 3/5 bo duzo juz bylo tych obrazkow

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #smok, #piach

Można, tylko trzeba wstawać rano

To się nie może nie udać

Były nóżki, nie ma nóżek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka