Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To się nie może nie udać
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2022, 11:30
Smok piaskowy
Odpisz
13 listopada 2021, 20:56
Nie takie rzeźby się niszczyło
Odpisz
9 lipca 2015, 09:44
Gaara, nie wiem, co chcesz zrobić, ale wiem, że TO będzie epickie...
Odpisz
24 kwietnia 2011, 12:58
@smoczka: ty ja też uwielbiam smoki:D
Odpisz
26 września 2011, 16:06
Ja uwielbiam smoki, chimery i tak dalej. Kto tez je lubi niech da mi strzałkę w gore.
Odpisz
11 sierpnia 2013, 11:17
i ja
Odpisz
31 marca 2013, 13:38
smoka przypomina ale zeby smycz..... kto by go odprowadzał
Odpisz
13 maja 2013, 14:41
@monika5784: Meh... to jest łańcuch...
Odpisz
14 kwietnia 2013, 13:48
smoki są genialne ja je uwielbiam a ten obrazek musi być zrobiony przez specjalistę 5/5 i do ulu :P
Odpisz
7 maja 2011, 14:44
genialne 5/5 :D
Odpisz
24 października 2009, 14:58
uwielbiam smoki :} 5/5 genialne i strasznie pracochłonne
Odpisz
9 maja 2009, 17:12
Zgadzam się z 3 kolesiami przede mną .Takie coś wymaga cierpliwości i dużego talentu.5/5 i do ulu.(Też lubię smoki):)
Odpisz
6 maja 2009, 19:42
były podobne obrazki ale tu duży szacun za umiejętności i cierpliwość 5
Odpisz
4 maja 2009, 17:44
szacun za cierpliwość i za umiejętności oczywiście ;) 5/5
p.s. patti111 no właśnie, jaki żal. z ciebie
Odpisz
3 maja 2009, 23:09
hmm jeśli ktoś stwierdza że to jest nudne lub żałosne niech popatrzy w lustro może wtedy stwierdzi że jednak zrobienie czegoś takiego z piasku może być trudne noo ale jak ktoś nie ma żadnego talentu to może to jest dla niego nudne 5/5 za talent i wykonanie :P:)
Odpisz
3 maja 2009, 21:29
Jaki żal
Odpisz
3 maja 2009, 18:55
Zamki odpadają -.-
Odpisz
3 maja 2009, 18:47
ślicznyy !! dużo czasu musiało zając jego wykonanie. ale i tak 3/5 bo duzo juz bylo tych obrazkow
Odpisz