Co byś zrobił, gdyby wszystko na świecie było za darmo...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Niezniszczalne
Co to takiego?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2019, 21:44
zaviore sznur aby się powieść
Odpisz
23 grudnia 2018, 22:26
gry na steamie dla mnie za darmo
Odpisz
23 grudnia 2018, 22:27
@PapcioStrefa: więc kupuję znajomym w formie prezentu. Szach mat.
Odpisz
1 marca 2017, 16:40
Kupiłabym wszystkie ciasteczka na świecie, Wiedźmina 3, wszystkie mody i dlc do Don't Starve....
Odpisz
17 czerwca 2018, 16:29
@BahuzankaPL: jest takie coś jak piractwo i Torrenty. Polecam iggames
Odpisz
4 lipca 2018, 18:39
@ioukolo: Ale jak nie jest z Torrentów to czujesz prestiż :3
Odpisz
14 lipca 2018, 00:46
@BahuzankaPL: wielbię twoje profilowe
Odpisz
1 maja 2017, 19:54
Kupilbym miecz, ukryte ostrza, dobry strój, trening parkour, trening morderstw
Odpisz
21 maja 2017, 09:04
@MR_Lizard: "trening morderstw" x'D
Odpisz
21 maja 2017, 11:23
w sensie, że szkolenie jak najlepiej zabić, gdzie są najbardziej czule punkty ludzi. nie miałem jak ująć danego treningu... Trening mordu? Trening Morderstwa?
Odpisz
21 maja 2017, 11:37
@MR_Lizard: K
Odpisz
4 stycznia 2016, 10:53
Kupiłbym licencję do WinRara.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 15:57
@mikimiki100:
Odpisz
13 marca 2016, 19:21
dobry komp i GTA 5 Wiedzimin 3 i Far Cry 4
Odpisz
27 lutego 2016, 21:54
Najpierw : Urządzić imprezkę w c**** , potem dzieci w afryce ( Ale JEDNAK !)
Odpisz
28 listopada 2015, 23:38
kupiłbym wszystko
Odpisz
23 listopada 2015, 00:45
Kupiłbym całą naszą piękną planetę :)
Odpisz
21 listopada 2015, 10:09
Kupiłabym domy i ubrania dla biednych.
Odpisz
7 listopada 2015, 18:50
państwo jejowiczów utworzyć
Odpisz
2 listopada 2015, 21:37
kupiłbym wszystkie gry na steamie
Odpisz
2 listopada 2015, 22:25
@MagicznyTramwaj: po co i tak nie masz miejsca na dysku xd
Odpisz
2 listopada 2015, 22:47
@catprincess: Wszystkie najlepsze dyski świata :*
Odpisz
4 listopada 2015, 16:15
@pawel4134: no dobra masz mnie ;)
Odpisz
6 listopada 2015, 14:41
@catprincess: :)
Odpisz
5 listopada 2015, 14:36
Miałbym 100 milionową armię ,podbiłbym nią jakieś państwo gdzie byłbym królem i tylko moi potomkowie mogli by nią rządzić ,do tego czołgi ,łodzie ,samoloty ,bronie , bomby atomowe i inne rzeczy ,które mogą być potrzebne dla wojska . Ogólnie byłbym bardzo pokojowo nastawiony i pomagałbym Polsce ,ale na wszelki wypadek broń i wojsko się przyda . Bo po ch*j mi gry ?
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2015, 14:23
Pomogłabym biednym. Wzbogaciłabym też nasz kraj.
Odpisz
2 listopada 2015, 18:47
Gdybym mógł "kupić" wszystko co chcę... pierwszą rzeczą byłby prepaid do WoWu... a potem... reszta jest nieważna, WoWu jest miłościom, WoWu jest rzyciem <3
Odpisz
2 listopada 2015, 18:57
@Soberker: życiem
Odpisz
2 listopada 2015, 18:57
@mandarynka520: teraz mogę oficjalnie zostać grammar nazi
Odpisz
2 listopada 2015, 22:42
@mandarynka520: Duża litera i kropka, nie możesz :D
Odpisz
3 listopada 2015, 06:27
@Soberker: Grasz w world of Warcraft? zapraszam na sunwell<kropka>pl
Odpisz
3 listopada 2015, 07:40
@Soberker: wowu jest gównem, wowu jest piekłen
Odpisz
3 listopada 2015, 19:02
Grałem na privach ale ich nie lubię już, serwery bilzruta są lepsze *u*
Odpisz
3 listopada 2015, 21:43
@Soberker: sunwell jest inny...
Odpisz
3 listopada 2015, 21:46
Sunwell to Sunwell, a World of Warcraft to World of Warcraft x)
Odpisz
3 listopada 2015, 21:55
@Soberker: sunwell ma dwa servery - fun i normal
zbyt nie odchodzą od blizzardowych, różnią się tym, że inna polska społeczność i opłaty tylko poto by mieć 2x exp czy też zmiana rasy co w nowym dodatku world of draenor istnieje...Powiesz, że to źle że sunwell okrada Blizzard z pieniędzy...Bicz plis Blizzard ma rocznie ponad kilka milionów...ba! miliardów.
Odpisz
3 listopada 2015, 22:14
Nie mówię, że privy są złe, gdyby były złe to by Bilzrut ich zakazał.
Odpisz
3 listopada 2015, 22:37
@Soberker: To zagraj...DO IT
Odpisz