Jeżeli boisz się iść w nocy do toalety
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Angielskie śmieszki
Dobrze czasem się oderwać
To będzie bolało
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2015, 15:24
A jesli się boję, ale nie oglądałem horroru?
Odpisz
19 maja 2016, 16:54
@kakcioo: u made my night.
Odpisz
19 maja 2018, 22:08
@kakcioo: ojciec ci hu*a pokazał
Odpisz
19 maja 2018, 22:07
Oglądałem Spongeboba ;_;
Odpisz
9 sierpnia 2016, 23:21
Kiedyś w szkolę z koleżanką opowiadaliśmy sobie horrory na ,,Wideo Nocce"
Tam jakoś godzina 1:30 oglądamy sobie Maraton Horrorów i naglę zachciało mi się.
Nie byłem przestraszony bo drzwi mieliśmy otwarte a łazienka była 3 kroki od tej sali w której to oglądaliśmy.
Idę sobie do tej toalety a tu nieczynne.
No i tak sobie postanowiłem że pobiegnę sprintem do takiej ubikacji na dole która była bardzo daleko od naszej sali.
W tym momencie gdy zamknąłem się w kabinie usłyszałem jakieś krzyki i dźwięk szarpania za klamkę do mojej kabiny. Siedziałem tam około 20 minut ;_; Nigdy tego nie zapomnę ...
Odpisz
2 listopada 2015, 16:31
jaki horror ja nie oglądałem horroru
Odpisz
29 grudnia 2015, 21:20
@ziomekpll: no to po co piszesz
Odpisz
22 października 2015, 20:46
Ja się boję iść do łazienki w szkole... ;_;
Odpisz
1 listopada 2015, 17:24
@SzaraSowa: a ja kiedyś zatrzasnełam się w łaźęce w szkole
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2015, 18:56
@kiti2911: Mój kolega raz się zatrzasnął w kabinie, wyje**ł w drzwi z buta i wyszedł...
Takie to u nas drzwi w gimbazie są.
Odpisz
2 listopada 2015, 14:38
@DeadExtreme: hehe a ja krzyczałam żeby ktoś mi pomógł i zawołali jakiegoś chłopaka wszedł górą i lekko przekręcił zamek a ja się tasz szarpałam... :p i też jestem w gimbazie :D
Odpisz
2 listopada 2015, 13:01
Jeśli boisz się iść w nocy do toalety znaczy że jadłeś ostrego kebsa
Odpisz
22 października 2015, 19:17
Nie oglądam horrorów bo się boje. Mam koszmary. Mocze się w łóżku (nie no na serio to nie). Gdy oglądałem Godżilę rol temu to śniło mi się że goni mnie dinozaur. Boje się wejść do jeziora. Boje się ciemności i wszystkiego co się w niej znajduje. Spię przy zapalonym świetle i zasłonięrych roletach
Odpisz
22 października 2015, 19:20
Kasjer nie powinien... 😁
Odpisz
22 października 2015, 19:21
@marcin77711: Czemu?
Odpisz
22 października 2015, 19:22
No no jak? kasjerze ! Powinieneś wiedzieć bo ja nie !🐒
Odpisz
22 października 2015, 19:22
@marcin77711: Nie wiem ale sprzedaje horrory
Odpisz
22 października 2015, 19:23
💩💩💩💩
Odpisz
22 października 2015, 21:03
Nie trzeba bać się ciemności. Ciemność może być naszym przyjacielem. Ten który stoi w świetle nie widzi tego który stoi w ciemności, pozostając doskonale dla niego widocznym.
Odpisz
1 listopada 2015, 23:00
A masz koszmar że ktoś ta równe19.99 zamiast 20 zł i nie możess być winny grosika?
Odpisz
1 listopada 2015, 16:24
Ja boję się potwora wyskakującego z toalety
Odpisz
1 listopada 2015, 20:44
@rozwalgo: Ja bym się zesrał na jego widok...
Odpisz
1 listopada 2015, 22:20
No, dostanie nauczkę
Odpisz
1 listopada 2015, 22:26
@rozwalgo: Gówniana nauczka...
Odpisz
1 listopada 2015, 22:15
albo że jesteś miękką piczką
Odpisz
1 listopada 2015, 20:56
horrory są śmieszne tylko z takim czarnym chumorem :v np. Paranormal Aktivity (nie bijcie jak źle) taki demon ciągnie cię przez pół domu i dodajesz takie "łiiiiii" albo jak gryzie w pośladek lub Droga bez powrotu no bardziej obrzydliwy niż straszny ale zawsze coś się znajdzie
Odpisz
1 listopada 2015, 19:49
True story
Odpisz
1 listopada 2015, 19:29
A ja się boje wyjść na dwór w nocy ;o
Odpisz
1 listopada 2015, 16:30
Albo po prostu jesteś tchórzem :P
Odpisz
22 października 2015, 19:16
Ja raz naszczałem do kwiata bo bałem się iść do kibla ;-;
Odpisz
22 października 2015, 19:20
;_;
Odpisz
22 października 2015, 19:23
ja na ścianę xD
Odpisz
22 października 2015, 19:27
Powiadasz, że naszczałeś do Kwiata?
Odpisz
22 października 2015, 19:29
Leże i nie wstaję XD
Odpisz
22 października 2015, 20:07
Taki ma fetysz xD
Odpisz
22 października 2015, 20:26
Już o tym kiedyś mówiłeś...
Odpisz
22 października 2015, 22:06
made my day :)
Odpisz
23 października 2015, 14:51
Nie, do Biebera
Odpisz
1 listopada 2015, 16:25
A Chuck naszczał na sufit
Odpisz
1 listopada 2015, 16:17
I dlatego zawsze mam latarkę w telefonie xd
Odpisz