W Mount & Blade podobnie :D
Mam 140 wyćwiczonych w boju nordyckich wojaków, przychodzą korsarze (najsilniejsi bandyci w grze) w liczbie 20 i "I will drink from your skull!".
@Grammar_ZSRR: M&B działa tak, że jeśli jest jakieś oblężenie, w którym nie bierzesz udziału, to nie liczy się klasa lub lvl jednostki, a liczebność :P Na przykład 100 wieśniaków w zamku może obronić się przed 100 żołdakami :D
Lepiej jest w Falloucie :D
Uzbrojony po zęby.
Najlepsza zbroja jaka istnieje w całej rozpierniczonej krainie.
...
...
Podchodzi ci tu taki człowiek kurdupelek, prawie nagi, z pie**olonym kijem do baseballa
@darcus: Po przeczytaniu o smoku myślałem ze to skyrim. Gram na kartonowej grafice więc się nie dziw. (napisałem specjalnego configa na fps i wciąż czasem mam lagi)
@pan_hejter: Tak, dawno temu, teraz looknełem na YT i mi się przypomniało. Myślałem, że pisałeś do Bemerra, a użytkownika Brainiac nie zauważyłem... :/
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2020, 15:24
Najbardziej śmieszy mnie to że łowcy smoków nazywają się łowcami smoków mimo że na smoki polują ale żadnego nie zabili...
Odpisz
27 listopada 2016, 01:19
W jedynce jako nekromanta pytam się maga wody jak mogę dołączyć do nich jako mag. Odpowiada że mam go w dupę pocałować używając lepszego doboru słów.
Odpisz
24 października 2015, 17:47
W Mount & Blade podobnie :D
Mam 140 wyćwiczonych w boju nordyckich wojaków, przychodzą korsarze (najsilniejsi bandyci w grze) w liczbie 20 i "I will drink from your skull!".
Odpisz
25 października 2015, 02:02
@Sir_Snoge: Też se czasem pykam w M&B,dla mnie najlepsze jest gdy robisz oblężenie a zamku bronią (w dużej ilości) wieśniacy
Odpisz
25 października 2015, 13:02
@Grammar_ZSRR: M&B działa tak, że jeśli jest jakieś oblężenie, w którym nie bierzesz udziału, to nie liczy się klasa lub lvl jednostki, a liczebność :P Na przykład 100 wieśniaków w zamku może obronić się przed 100 żołdakami :D
Odpisz
25 października 2015, 08:46
Lepiej jest w Falloucie :D
Uzbrojony po zęby.
Najlepsza zbroja jaka istnieje w całej rozpierniczonej krainie.
...
...
Podchodzi ci tu taki człowiek kurdupelek, prawie nagi, z pie**olonym kijem do baseballa
Odpisz
24 października 2015, 22:20
W nowym wieśku jak kilku bandytów pilnujących mostu dowie się kim jesteś to cie od razu przepraszają.
Odpisz
24 października 2015, 19:03
nie wiedziałem że ktoś oprócz mnie w to gra .
Odpisz
24 października 2015, 16:18
Heh. Stare, ale jare. Gothic chyba nigdy nie wyjdzie z mody.
Odpisz
24 października 2015, 16:39
@darcus: Po przeczytaniu o smoku myślałem ze to skyrim. Gram na kartonowej grafice więc się nie dziw. (napisałem specjalnego configa na fps i wciąż czasem mam lagi)
Odpisz
24 października 2015, 16:09
Odpisz
22 października 2015, 23:15
Kiedyś dla jaj zapłaciłem takiemu w oblivionie i chciałem zobaczyć co się stanie. Nic szczególnego więc 5 sekund po już leżał :c.
Odpisz
22 października 2015, 20:25
Gra ? Nie no, serio pytam, moje dzieciństwo było trochę zje**ne.
Odpisz
22 października 2015, 21:06
@KoziLowca: Gothic 2.
Odpisz
22 października 2015, 21:05
Okej, 5 minut temu zrobilem dokladnie W TYM MIEJSCU save i DOKLADNIE przed rozmowa z Sylviem i Bulkiem o_o
Odpisz
Edytowano - 22 października 2015, 20:21
A może jest osłabiony po walce ze smokiem i właśnie idzie po potki bo zostało mu 1% hp
Odpisz
22 października 2015, 20:17
Wstawiłem obrazek o podobnej treści
Odpisz
22 października 2015, 20:20
Fascynujące.
Odpisz
22 października 2015, 20:23
@brainiac: twój avek, kochałem ten program.
Odpisz
22 października 2015, 20:58
@pan_hejter: Ja też!
Odpisz
24 października 2015, 17:59
@pan_hejter: Bez hejtów, jaki program?
Odpisz
Edytowano - 24 października 2015, 18:14
@sylwon1234: brainiaca nie oglądałeś?
Odpisz
Edytowano - 24 października 2015, 18:44
@pan_hejter: Tak, dawno temu, teraz looknełem na YT i mi się przypomniało. Myślałem, że pisałeś do Bemerra, a użytkownika Brainiac nie zauważyłem... :/
Odpisz
24 października 2015, 19:24
@sylwon1234: Ograniczam hejty pi co mam się z tym hipokrytom kłócić.
Odpisz
24 października 2015, 19:50
@pan_hejter: Mówisz o mnie? Przecież wyraźnie napisałem, że nie zauważyłem użytkownika o nicku brainiac.
Odpisz
24 października 2015, 20:00
@sylwon1234: nie ty tylko to psocoś chociaż z avka mi to świnie przypomina.
Odpisz
24 października 2015, 20:52
@pan_hejter: Niewiele zrozumiałem z twojego zdania. O kogo ci chodziło w końcu.
Odpisz
24 października 2015, 21:00
@sylwon1234: o miczała jesus christ.
Odpisz
25 października 2015, 06:23
@pan_hejter: A czemu wyzywasz go od hipokrytów. Skąd masz pewność, że nie wstawił?
Odpisz
Edytowano - 25 października 2015, 06:27
@sylwon1234: nie chodzi o to. Chodzi mi o to że hejtował elekto a teraz sam celowo spamuje.
Odpisz
25 października 2015, 06:29
@pan_hejter: Aha, rozumiem. No, ostatnio pisze głupoty. Żeby się nie skończyło jak z jego starym kontem-Miczałem...
Odpisz
Edytowano - 25 października 2015, 06:39
@sylwon1234: ja uważa że ludzie nie zmienią ci się w tydzień. Ale wiesz w razie co popcorn już czeka żeby go o mikrofalówki włożyć
Odpisz