Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Totalnie
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2022, 15:17
Oculus nerve moment
Odpisz
8 lutego 2018, 23:17
SAO confirmed
Odpisz
24 października 2015, 10:11
Ja bym grał na amusphere bo NerveGear może ci spalić mózg :)
Odpisz
30 października 2015, 19:59
@Brajox: Najlepiej poczekać na beta testy, a potem jeszcze niech inni spróbują i jak im mózgów nie wypali i będą mogli wyjść to oznacza że można już zaczynać grę :D
Odpisz
30 października 2015, 21:12
@iger3: a z moim szczesciem trafie na lewy produkt
Odpisz
2 lutego 2018, 21:01
@Brajox: spalić mózg co ku*wa? jak...
Odpisz
26 lipca 2016, 20:36
Nerve Gear'a, to ja akurat bym się obawiał
Odpisz
11 lipca 2016, 20:24
przypomina mi słuchawki z fabuły vector
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2016, 17:27
Sword art online so much.
Odpisz
30 października 2015, 20:28
Ja tylko czekm kiedy to będzie jako tako osiąglne dla przęciętnych ludzi. A tak pozatym to pewnie gdy take coś wejdzie to sądzę że spora część graczy będzie się nazywała "Kirito" itp.(jeżeli ktoś wie o co chodzi)
Odpisz
30 października 2015, 22:24
@olions5: Sporo ludzi nazywa się Kirito, w różnych grach, bo niby taki fan i ogólnie, a tak naprawdę nie wiedzą jak on się nazywa. (Kazuto Kirigaya, dla niekumatych).
Tak samo jak zapominają o innych, ważnych bohaterach. Asuna, Klein, Silica, Lizbeth itp.
Pudło na hejty na wszelki wypadek:
[______ ________]
Odpisz
31 października 2015, 10:25
@olions5: a o co chodzi?
Odpisz
3 listopada 2015, 19:56
@DeadExtreme: to jest akurat niestety prawda co mnie czasem drażni.
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 22:35
@KapitanOrgazmo: To jest nawiązanie do anime Sword Art Online, gdzie to 10 tys. osób zostały uwięzione w grze. Gdy zginął w grze, umrą w realu.
Mogli wyjść z niej jedynie przechodząc gre.
Głównym bohaterem jest Kirito (Kazuto Kirigaya), beta tester.
Odpisz
5 listopada 2015, 19:21
@DeadExtreme: znaczy że coś w stylu Matrix?
Odpisz
6 listopada 2015, 20:14
@KapitanOrgazmo: Dzięki urządzeniu ( coś jak Oculus) przenosili się do gry.
Łapiesz?
Odpisz
1 listopada 2015, 11:50
jescze troche jeszcze troche...
Odpisz
31 października 2015, 10:04
Odpisz
31 października 2015, 01:29
Mam nadzieję, że nie zapomną o przycisku wyjścia XD
Odpisz
30 października 2015, 21:39
begin began begun. sao
Odpisz
24 października 2015, 09:50
Mimo iż wiem co się może stać i tak bym w tym grał
Odpisz
24 października 2015, 10:13
@fil341: ta w środku jest bezpieczna
Odpisz
30 października 2015, 20:38
@Quest123: taak bardzo.... szkoda że po śmierci w grze maszyna spali twój mózg :)
Odpisz
30 października 2015, 20:49
@BIRDSV8: Nie, mózg paliło to po prawej, przy tym w środku wspólnik wbijał na chatę i wstrzykiwał truciznę.
Odpisz
30 października 2015, 21:19
@BIRDSV8: no przecież ten w środku był bezpieczny
Odpisz
30 października 2015, 21:16
o co chodzi? "-"
Odpisz
30 października 2015, 20:37
repliki
Odpisz
30 października 2015, 20:00
jak tu żyć
Odpisz