Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2021, 10:25
To już w 2015 był stary żart
Odpisz
4 listopada 2015, 17:22
Test ciążowy: -Jaki znak zodiaku?
-Bliźnięta.
-Cóż za zbieg okoliczności.
Odpisz
4 listopada 2015, 17:31
@UkoukoTFM: Ja mam taki znak zodiaku ^^
Odpisz
4 listopada 2015, 17:33
@Roonia: XD przeznaczenie
Odpisz
4 listopada 2015, 17:33
@UkoukoTFM: XDDDDD Na pewno xd
Odpisz
4 listopada 2015, 17:35
@Roonia: Hmmm mam lwa :|
Lwy mie wpieprzo?
Odpisz
4 listopada 2015, 17:42
Tak jak mój brat xd Go już wpieprzyły :/
Odpisz
4 listopada 2015, 17:43
@Roonia: ;_; serio chciałem dożyć do emerytury ;_;
Odpisz
4 listopada 2015, 17:44
@Roonia: Tako rzecze przepowiednia.
Odpisz
4 listopada 2015, 17:54
Przykro mi,nie dożyjesz [⊙﹏⊙]
Odpisz
4 listopada 2015, 17:55
@UkoukoTFM: Jej ^^
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 18:26
@Roonia: Mam Ryby... Ryby nie jedzą... ¬͵¬Г
Odpisz
4 listopada 2015, 18:54
@Katrtlen: Strzelec...eh zawsze coś
Odpisz
4 listopada 2015, 19:14
@Jejakpl89: A ja lew...czy to oznacza że jestem kanibalem¿?
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 19:28
ja ryby ;_;
Odpisz
4 listopada 2015, 19:40
@UkoukoTFM: a jak jestem strzelecem :) m
Odpisz
4 listopada 2015, 19:43
@xXx_SmasherPL_xXx: Akt zgonu: -Jak on zginął?
-Jaki miał znak zodiaku?
-Strzelec.
-Cóż za zbieg okoliczności.
Odpisz
4 listopada 2015, 19:50
@UkoukoTFM: o boshe XD
Odpisz
4 listopada 2015, 20:21
@xXx_SmasherPL_xXx: Ja mam bliźnięta '-'
Odpisz
4 listopada 2015, 20:37
@xdamix: Pykne cię strzałą :d
Odpisz
4 listopada 2015, 20:59
@Katrtlen: Będziesz walić rybą.
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 23:29
@gelo1238: Mój Znak zodiaku nie wpływa na moją osobistość dosłownie... więc nie.
Odpisz
5 listopada 2015, 09:47
@Jejakpl89: Za je*ie cię centaur.
Odpisz
5 listopada 2015, 10:03
@Estonia_ball: Nie za je*ie :) zawsze czujny :d
Odpisz
7 listopada 2015, 09:12
@UkoukoTFM: Mam pannę.. znaczy, że jestem dziewczyną?
Odpisz
7 listopada 2015, 09:53
Znaczy że będziesz panną(i prawdopodobnie dziewicą) do końca życia
Odpisz
15 listopada 2015, 02:47
@Roonia: jestem baranem...na rogi i do piekła
Odpisz
15 listopada 2015, 12:20
@WolfWolfyWolf: ;-;
Odpisz
25 listopada 2015, 07:52
a mnie skorpiony?
Odpisz
4 listopada 2015, 20:30
2 dni temu na mojej lekcji polskiego.
(robiliśmy coś z horoskopami)
- Ja mam lwa, a ty co masz?
- Raka
Odpisz
7 listopada 2015, 10:14
@Psychopata_PL: Miałem tak samo.
Odpisz
24 października 2015, 12:56
"Idzie rak nieborak...'
Odpisz
Edytowano - 24 października 2015, 13:13
@Rander: "...Jak uszczypnie będzie znak"
Odpisz
4 listopada 2015, 17:07
Jednej piersi będzie brak xd
Odpisz
4 listopada 2015, 17:08
@Roonia: Kisne xD
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 17:11
@Mrkociak: *podaje słoik* Wymiotuj ogórkami ^^
Odpisz
4 listopada 2015, 19:16
@Roonia: Skisłem. XD
Odpisz
4 listopada 2015, 20:43
@Rander: ...jak ugryzie będzie chemioterapia.
Odpisz
4 listopada 2015, 21:30
#rym
Odpisz
4 listopada 2015, 17:41
Czekam na komentarz Figara..
Odpisz
4 listopada 2015, 17:40
było
Odpisz
24 października 2015, 15:17
Czarny humor
Odpisz
24 października 2015, 16:02
you dont say?
Odpisz
24 października 2015, 16:04
@PanSowa12: Dark humor
Odpisz
25 października 2015, 12:59
wyjdź
Odpisz
25 października 2015, 13:27
@PanSowa12: nope
Odpisz
25 października 2015, 13:43
to zostań mam to gdzieś
Odpisz
4 listopada 2015, 17:33
@PanSowa12:
Odpisz
4 listopada 2015, 17:32
Czemu spóźniła się pani na wizytę?
Musiałam kupić kalendarz na 2016.
Niepotrzebnie.
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 17:28
-bałdzo mi przykro proszem pana ale ma pan łaka
-łaka??!!
-łaka
ŁAKA MAKA FĄ!!!
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 17:06
kiedy ja dodałem ten obrazek to wszyscy zaczęli krzyczeć że był już na głownej milion razy ;_;
http://www.obrazki.jeja.pl/178889,stock.html
Odpisz
24 października 2015, 16:53
Ten humor jest taki czarny, że...
...Zaraz, zaraz, gdzie mój rower?
Odpisz
4 listopada 2015, 17:05
@Jasonicos: Tak czarny, że moich sąsiadów obudziło rapowanie.
Odpisz