Kiedy masz duży ping w grze online
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Dwa oblicza
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Totalnie
Pozdrawiam świetliki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2015, 22:25
batman zawsze, ale to gówno niebieskie - nigdy
Odpisz
26 października 2015, 22:50
@Himiteshu: Nie ten obrazek
?
Odpisz
26 października 2015, 23:49
@Himiteshu: Masz coś do awatara ku*wiu?
Odpisz
27 października 2015, 10:03
@WolfWolfyWolf: Na przykład to że jest słabym filmem :)
Odpisz
27 października 2015, 15:45
@Himiteshu: według ciebie
Odpisz
26 października 2015, 22:57
Nie znam tego uczucia
Odpisz
26 października 2015, 20:24
Z życia wzięte
Odpisz
26 października 2015, 19:48
w lola gra i ma lagi
Odpisz
26 października 2015, 19:48
w lola gra i ma lagi
Odpisz
26 października 2015, 19:17
Znam to uczucie...tak jak w LoL'u: chcesz żeby postać poszła do przodu a idzie w prawo...
Odpisz
Edytowano - 24 października 2015, 16:50
Co to ping?
(Z góry przepraszam za moje niedoje**nie)
(Nie gram w gry online zbyt często)
Odpisz
24 października 2015, 19:16
@Jasonicos: Też nie wiem co to :v
Odpisz
24 października 2015, 22:29
@Jasonicos: Opóźnienie podane w ms(milisekundach).
Odpisz
26 października 2015, 19:13
@Radek_pokazuje_niezwykle: mój ping szleje w weekend przez co gram w Rigs Of Rods (ROR)
Odpisz
26 października 2015, 19:01
Zbyt dobrze to znam ;-;
Odpisz