memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 lipca 2016, 12:13
Aha.
Odpisz
24 października 2015, 21:49
ten obrazek poniżej v
26 października 2015, 16:03
@Nilciaxd: Bożydar strollował i dodał osobno :/
26 października 2015, 16:18
@Nilciaxd: jaki
27 października 2015, 10:57
A pomyślałeś, że na jedną porcję obrazków może wejść tylko jeden gif?
27 października 2015, 13:11
@brainiac: A pomyślałeś że te 2 obrazki były stworzone tak żeby wejść razem?
27 października 2015, 14:10
A pomyślałeś, że weszły razem, tyle że w dwóch partiach obrazków? Kto chociaż odrobinę myśli, ten zauważy że oba weszły na stronę w obrębie godziny...
27 października 2015, 10:55
Obie części pojawiły się na przestrzeni dwóch godzin. Dokładnie tak, jak miało być...
26 października 2015, 16:36
....To kłopoty....
26 października 2015, 16:42
@randalf28: By uchronić świat od dewastacji!
26 października 2015, 16:46
By zjednoczyć wszystkie ludy naszej nacji!
26 października 2015, 16:49
@hanibal212: Miłości i prawdzie nie przyznać racji!
26 października 2015, 16:50
@hanibal212: Miłości i prawdzie nie przyznać racji.
26 października 2015, 18:22
@FreezyPop: dostałaś strzałki w dół bo ktoś pisze od ciebie szybciej...logika jejowiczów
26 października 2015, 18:46
By gwiazd dosięgnąć będziemy walczyć!
26 października 2015, 19:20
@FreezyPop: Jessie!
26 października 2015, 19:22
James~
26 października 2015, 19:26
@FreezyPop: Zespół R walczy w służbie zła!
26 października 2015, 19:28
Więc poddaj się lub do Walki Stań~
26 października 2015, 19:29
@FreezyPop: Miau, to fakt!
26 października 2015, 19:32
WOBUFFET!
26 października 2015, 17:35
Pokemony. Pokemony wszędzie.
26 października 2015, 16:52
Ja tu widzę tylko jedna cnotę ... A gdzie druga ?
26 października 2015, 17:22
@arni2012: Na poprzedniej stronie.
borzydar pls
26 października 2015, 16:39
pokemony są spoko, uwielbiałem trujące zbierać i chrząszcze
26 października 2015, 17:18
@ALKATRAZ: "uwielbiałem trujące zbierać i chrząszcze"
24 października 2015, 17:20
Doobree :D Mam nadzieję, że admin wrzuci naraz :D
26 października 2015, 16:15
@kajko: Przeliczyłeś się.
26 października 2015, 16:10
Heh. Pasuje idealnie do początku "Guerilla Radio" w wykonaniu Rage Against the Machine.
26 października 2015, 16:07
co bylo na dole
24 października 2015, 20:05
Pierwsza myśl: "Nie wiem czego nie rozumiem bardziej, tego gifa czy tego że ma taką wysoką ocenę" A potem przewinąłem w dół...
24 października 2015, 18:58
Dlaczego ktoś tak samo jak ja pratroluje imgura. :c
24 października 2015, 17:31
Admon plz
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 lipca 2016, 12:13
Aha.
Odpisz
24 października 2015, 21:49
ten obrazek poniżej v
Odpisz
26 października 2015, 16:03
@Nilciaxd: Bożydar strollował i dodał osobno :/
Odpisz
26 października 2015, 16:18
@Nilciaxd: jaki
Odpisz
27 października 2015, 10:57
A pomyślałeś, że na jedną porcję obrazków może wejść tylko jeden gif?
Odpisz
27 października 2015, 13:11
@brainiac: A pomyślałeś że te 2 obrazki były stworzone tak żeby wejść razem?
Odpisz
27 października 2015, 14:10
A pomyślałeś, że weszły razem, tyle że w dwóch partiach obrazków? Kto chociaż odrobinę myśli, ten zauważy że oba weszły na stronę w obrębie godziny...
Odpisz
27 października 2015, 10:55
Obie części pojawiły się na przestrzeni dwóch godzin. Dokładnie tak, jak miało być...
Odpisz
26 października 2015, 16:36
....To kłopoty....
Odpisz
26 października 2015, 16:42
@randalf28: By uchronić świat od dewastacji!
Odpisz
26 października 2015, 16:46
By zjednoczyć wszystkie ludy naszej nacji!
Odpisz
26 października 2015, 16:49
@hanibal212: Miłości i prawdzie nie przyznać racji!
Odpisz
26 października 2015, 16:50
@hanibal212: Miłości i prawdzie nie przyznać racji.
Odpisz
26 października 2015, 18:22
@FreezyPop: dostałaś strzałki w dół bo ktoś pisze od ciebie szybciej...logika jejowiczów
Odpisz
26 października 2015, 18:46
By gwiazd dosięgnąć będziemy walczyć!
Odpisz
26 października 2015, 19:20
@FreezyPop: Jessie!
Odpisz
26 października 2015, 19:22
James~
Odpisz
26 października 2015, 19:26
@FreezyPop: Zespół R walczy w służbie zła!
Odpisz
26 października 2015, 19:28
Więc poddaj się lub do Walki Stań~
Odpisz
26 października 2015, 19:29
@FreezyPop: Miau, to fakt!
Odpisz
26 października 2015, 19:32
WOBUFFET!
Odpisz
26 października 2015, 17:35
Pokemony. Pokemony wszędzie.
Odpisz
26 października 2015, 16:52
Ja tu widzę tylko jedna cnotę ... A gdzie druga ?
Odpisz
26 października 2015, 17:22
@arni2012: Na poprzedniej stronie.
Odpisz
26 października 2015, 16:42
borzydar pls
Odpisz
26 października 2015, 16:39
pokemony są spoko, uwielbiałem trujące zbierać i chrząszcze
Odpisz
26 października 2015, 17:18
@ALKATRAZ: "uwielbiałem trujące zbierać i chrząszcze"
Odpisz
24 października 2015, 17:20
Doobree :D Mam nadzieję, że admin wrzuci naraz :D
Odpisz
26 października 2015, 16:15
@kajko: Przeliczyłeś się.
Odpisz
26 października 2015, 16:10
Heh. Pasuje idealnie do początku "Guerilla Radio" w wykonaniu Rage Against the Machine.
Odpisz
26 października 2015, 16:07
co bylo na dole
Odpisz
24 października 2015, 20:05
Pierwsza myśl: "Nie wiem czego nie rozumiem bardziej, tego gifa czy tego że ma taką wysoką ocenę"
A potem przewinąłem w dół...
Odpisz
24 października 2015, 18:58
Dlaczego ktoś tak samo jak ja pratroluje imgura. :c
Odpisz
24 października 2015, 17:31
Admon plz
Odpisz