Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Tymi się chodzi
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2018, 22:03
Wszystko spoko
ale po co tyle kopii?
Odpisz
2 grudnia 2019, 01:09
@Desuv: A czemu nie
Odpisz
16 listopada 2015, 16:46
A czo to za dziwna paczuszka po śrotku?(błonty szpocialnie)
Odpisz
4 grudnia 2015, 21:13
to są płyty na Pc
Odpisz
5 grudnia 2015, 11:56
@Valut_Girl: ahaha
Odpisz
27 października 2015, 21:12
Tylko po co tyle płyt do jednej platformy ?
Odpisz
Edytowano - 27 października 2015, 19:45
Ja nie jaram sie nowym falloutem ja czekam na Far Cry: Primal
Odpisz
27 października 2015, 20:41
Ja też
Odpisz
24 października 2015, 21:20
Wszyscy jarają się nowym Falloutem a ja tu siedzę i lamię w pierwszą częśc...
Odpisz
24 października 2015, 21:41
@Volny: Mi nawet pierwsza na kompie nie pójdzie a co z czwartą
Odpisz
27 października 2015, 18:56
Zapewne gdybyś spróbował odpalić fallaouta 4 na kompie to stało by się to.
Odpisz
27 października 2015, 19:19
Tak wyglądał po Wiedźminie 3
Odpisz
27 października 2015, 15:46
Ja mam pytanie, dlaczego wszyscy tak się jarają Fallout'em?
Odpisz
27 października 2015, 17:45
Bo jest za**bisty?
Odpisz
27 października 2015, 17:53
@ZabaKambo: No chyba ja jestem inna(tak jestem dziewczyną) jeżeli ta gra według mnie jest nudna.
Odpisz
27 października 2015, 18:16
Zależy od gustu. Ja ogólnie lubię postapokaliptyczne gry.
Odpisz
27 października 2015, 17:19
U mnie się rozpoczęło z nowym rokiem szkolnym.
Odpisz
27 października 2015, 16:00
I tak go nigdy nie miałem.
Odpisz
27 października 2015, 15:26
Chyba więcej ludzi czeka na fallouta niż czekało na fife
Odpisz
25 października 2015, 13:45
wszyscy się jarają Falloutem 4 a ja tu sobie siedzę i gram w Forzę
Odpisz
27 października 2015, 14:53
Mów mi jeszcze
Odpisz
27 października 2015, 16:52
@Menek: i jem Almette
Odpisz
24 października 2015, 22:41
A na x-box'a 360 ?
Odpisz
24 października 2015, 22:54
@Taktik19: Nie będzie na PS3 I XBox 360, za słabe konsole.
Odpisz
24 października 2015, 23:18
@Maks2603: Szkoda.
Odpisz
25 października 2015, 02:53
@Maks2603: Za słabe? Spójrz na grafikę w Fallout 4 napewno by poszedł na old genach tylko nie wiedzieć czemu Bethesda na te konsole tej gry nie wypuści, a szkoda.
Odpisz
27 października 2015, 14:15
@Skrzypo: Wszystko dla pieniędzy.
Odpisz
27 października 2015, 16:39
@Skrzypo: do wymagań też liczą się inne rzeczy niż grafa ale trzeba przyznaćć że jest to trochę bez sensu.
Odpisz
27 października 2015, 16:40
@fixo12: dla pieniędzy wydali by to na konsole starszej generacji i naszej generacji.
Odpisz
27 października 2015, 19:36
@Penseta: Fakt, ale na zwiastunach nic nadzwyczajnego nie zauważyłem.
Odpisz
27 października 2015, 19:40
@Skrzypo: nom
Odpisz
Edytowano - 27 października 2015, 20:33
@Skrzypo: Fallout 4 ma słabą grafikę? Oglądałeś zwiastun na kalkulatorze czy może jesteś kolejnym człowiekiem który powtarza zdanie innych samemu się nie znając? Zresztą konsole poprzedniej generacji (X360 i PS3) mają już 10 lat, 100% ich możliwości mogliśmy zobaczyć w GTA V które wyglądało jak low na PC. Nic więcej nie da się z nich wycisnąć, poza tym tylko by blokowały postęp w grafice - dlatego tak mało wydawców wydaje już na nich gry. Chodzi mi o to że Fallout 4 wyglądałby jeszcze gorzej gdyby wydali go na starych konsolach.
Odpisz
28 października 2015, 06:13
@miszcz: Czy ja pisałem, że Fallout 4 ma słabą grafikę? Po prostu myślę, że poszedł by na old genach.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2015, 21:30
@Skrzypo: "Za słabe? Spójrz na grafikę w Fallout 4 napewno by poszedł na old genach" znaczy mniej więcej że ta grafika jest dość średnia czyli po prostu słaba. To raczej oczywiste o co chodziło w twoim komentarzu, wiadomo jaki był sens.
Zresztą czy grafika na 10-letnich konsolach może być dobra porównując ją do current-genów albo PC?
Odpisz
30 października 2015, 21:40
@miszcz: Ehhh... widzę, że ciężko cię złamać, dlatt lepiej zakończmy temat :).
Odpisz
25 października 2015, 11:42
wie ktoś jak się nazywa ten ludzik,maskotka Fallout'a?
Odpisz
25 października 2015, 19:07
PipBoy
Odpisz
25 października 2015, 22:08
Vault Boy
Odpisz
24 października 2015, 21:25
to już wyszedł?
Odpisz
24 października 2015, 21:38
@ziemniok11: Jescze 16 dni, chyba
Odpisz
24 października 2015, 22:15
@Henchman: ja widziałem juz w empiku
Odpisz
24 października 2015, 22:20
preorder.
Odpisz
25 października 2015, 07:55
ja tydzień temu w Empiku widziałam zapowiedź
Odpisz
25 października 2015, 01:20
Jak fajnie, że pójdzie :>
Odpisz
24 października 2015, 22:04
Wszyscy jarają się falloutem, a ja tu siedzę i gram w gry przeglądarkowe.
Odpisz