Pożar składu marihuany w Kolumbii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Papierowa szkoła posting
Niezniszczalne
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2015, 20:09
Marichuanenene nie wywołuje halunów. Nie żebym ten...
Odpisz
12 października 2023, 10:46
@serio: widocznie zależy jaka, bo łatwo sobie coś wmówić i wtedy rzeczywiście to widzisz.. kolega mówił, oczywiście
Odpisz
13 czerwca 2017, 19:15
idąc tym tokiem myślenia skyrim może być tylko wielkim grupowym ćpaniem
Odpisz
28 stycznia 2017, 17:34
battlefield hardline if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 października 2015, 15:07
Alduin powrócił...
Odpisz
28 października 2015, 18:33
pewnie wszyscy wtedy się zaciągali xD
Odpisz
28 października 2015, 18:34
@Damn_Worl: no shiet sherlock
Odpisz
24 października 2015, 23:42
Przypomina mi sie misja palenia plantacji zioła w Far Cry 3
Odpisz
25 października 2015, 01:37
Aż znowu zainstaluje ;)
Odpisz
28 października 2015, 16:46
A mi z Gta sa.
Odpisz
24 października 2015, 22:59
Dovahkiin by się przydał. *Zakłada Żelazny Chełm*
Odpisz
Edytowano - 24 października 2015, 23:05
taa...za dużo gier *oddaje komuś innemu hełm *
Odpisz
24 października 2015, 23:06
Wzywał mnie ktoś?
Odpisz
24 października 2015, 23:10
hełm*
Odpisz
24 października 2015, 23:14
@ziemniok11: Kwestionujesz mą moc ?
Odpisz
24 października 2015, 23:15
tak :) bemerr jest lepszy
Odpisz
24 października 2015, 23:16
tym bardziej że jesteś człowiekiem a takich jem na śniadanie !
Odpisz
24 października 2015, 23:16
@ziemniok11: Wzruszyłem się niczym Alduin niszczący Helgen c':
Odpisz
24 października 2015, 23:25
*Odbiera przecinek*
*Ucina Ci głowę*
Odpisz
24 października 2015, 23:26
@ziemniok11: Zimniok je ludzi ? A ja nie jestem człowiekiem. Uwierz mi.
Odpisz
24 października 2015, 23:27
@Jasonicos: Jedyny normalny.
Odpisz
24 października 2015, 23:27
@Jasonicos: To już nie jest śmieszne
Odpisz
24 października 2015, 23:29
@ziemniok11: Ja nawet nie wiem kto to ten Bremerr, to ten od batbyło :D ?
Odpisz
24 października 2015, 23:29
A właśnie, że jest.
*Zjada Cię*
Odpisz
24 października 2015, 23:29
Uwierz mi że jest *ucina głowę*
Odpisz
24 października 2015, 23:29
Nie, od batbyło to Skrzydlosz, ja jestem od Skyrim'a
Odpisz
24 października 2015, 23:30
@Jasonicos: *Daje worek z hajsem*
Odpisz
24 października 2015, 23:31
Aha, czyli grałeś w Skyrima, niesamowite. Mów(pisz) dalej.
Odpisz
24 października 2015, 23:32
*przytula wszystkich a oni idą z tym na policje*
Odpisz
24 października 2015, 23:33
@ziemniok11: *Przewierca kolana i wrzuca do dołu z wapnem*
Odpisz
24 października 2015, 23:38
A jak ty jesteś ten od Skyrima, to ja od czego mogę być, hmm ?
Odpisz
25 października 2015, 08:18
Ja tam jestem od broni, czarnej magii, za**bistości i od bycia kapustą. Więc tego nie możesz wybrać :-P
Odpisz
25 października 2015, 09:31
@jarek200211: Od za****stości na pewno nie jesteś.
Odpisz
25 października 2015, 09:45
Osz ty! *rzuca w ciebie C4, zakłada okulary przeciwsłoneczne, wsadza C4 i idzie powoli odwrócony od eksplozji*
Odpisz
25 października 2015, 10:50
@jarek200211: *Przewierca kolana i zostawia go płaczącego w kałuży krwi*
Odpisz
25 października 2015, 10:53
Po pierwsze: Nie mam krwi- jestem kapustą :-P
Po drugie: Płaczącego? Bitch please! *rzuca atomówkę na ciebie, kiedy w między czasie ucieka do schronu*
Odpisz
25 października 2015, 12:25
@jarek200211: Takim czymś to ja muchy w swoim domu zabijam.
Odpisz
28 października 2015, 15:50
to ty domu już nie masz
Odpisz
28 października 2015, 16:24
@UkradliMiAvatar: Mam, ale jest tak za**bisty że na niego takie pierdy nie robią wrażenia :)
Odpisz
28 października 2015, 16:14
No i gut
Odpisz
28 października 2015, 14:00
dlaczego od razu smoka?
Odpisz
28 października 2015, 15:24
@mrklorens: to że tam nie pracują nie znaczy że nie,,sprawdzają jakości towaru"
Odpisz
24 października 2015, 23:18
Zazdroszczę wiosce w której stronę wiał wiatr.
Odpisz
25 października 2015, 05:58
@blanki: żeby umrzeć od marychy trzeba spalić 1/3 swojej masy. Więc grabaż sobie troszku zarobi.
Odpisz
24 października 2015, 23:03
Smoka? Smoke? SMOKE?!
Odpisz
25 października 2015, 02:46
@Fox__: Follow the damn train, CJ!!!
Odpisz
24 października 2015, 23:15
Smoke weeeed every dayyy!
Odpisz