Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Fergus
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2018, 23:26
i to tło jeja.pl ;)
Odpisz
3 maja 2016, 21:07
"STANOWISKO: Popek w Gangu Albanii"
;-;
Odpisz
25 października 2015, 20:59
Pół mojej klasy ma tak ustawione ;_; I mają mnie za jakąś nie teges bo nie mam szlachta nie pracuje i dziwnej nazwy typu Zu Zia itp ;_;
I DON'T WANT TO LIVE ON THIS PLANET ANYMORE!!!
Odpisz
26 października 2015, 23:20
@unicorn_zuzu: bo przeciez Zu to normalne imie i Zia to normalne nazwisko
Odpisz
27 października 2015, 17:36
@nikttaki: Tak samo mam powiadomienie : Ma polubiła twoje zdjęcie profilowe ;_; Ma - Ma Rysia
Odpisz
27 października 2015, 20:20
@unicorn_zuzu: i wez takiego znajdz na fb. Czy ktos mysli, ze ta osoba, nazywa sie ma a na nazwisko rysia?
Odpisz
27 października 2015, 22:33
@nikttaki: No nie? Ja jak szukałam typek z mojej klasy (uwielbiam cisnąć z ich cytatów o życiu, których nie rozumieją) to miałam problemy z ich znalezieniem
Odpisz
28 października 2015, 14:58
@unicorn_zuzu: to jest straszne. Ewolucja idzie w zla strone
Odpisz
1 listopada 2015, 18:46
@unicorn_zuzu: Ja pamiętam jak pisałem do jednej dziewczyny "nas", bo takie miała imie ustawione. (Nazwisko "tka").
Nie wiem czemu, ale się wku*wiała jak tak do niej pisałem.
Odpisz
1 listopada 2015, 19:59
@unicorn_zuzu: szkoda że nie maryja
Odpisz
2 listopada 2015, 12:19
@unicorn_zuzu: Piona ;_;
Odpisz
1 listopada 2015, 18:14
jeszcze te imiona na fb ;-; "imię"xD lub "imię" Kaa Cee (co to znaczy!?)
Odpisz
1 listopada 2015, 18:23
@Angela336: Np. Karolina Małek - Karolina Maa ;-;
Dlatego
Odpisz
1 listopada 2015, 20:44
@Luna0129: acha ,dzięki
Odpisz
2 listopada 2015, 12:18
@Angela336: Albo np. Wi Ka
Odpisz
1 listopada 2015, 21:24
Mój kolega: Poglądy polityczne- Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników. Dyskusję na ten temat zostawiam innym.
Odpisz
2 listopada 2015, 11:36
@Lumaq: Normalny to on według mnie nie jest.
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2015, 11:35
A podobno to ja jestem debilem.
Ale tacy co wstawiają takie buźki ";-;" zamiast przecinka i nazywajo się np. Ju Lia na fejsie to już nie.
Odpisz
1 listopada 2015, 18:17
jak rozpoznać idiotę?- no właśnie
Odpisz
1 listopada 2015, 18:29
@ALKATRAZ: ;___;
Odpisz
1 listopada 2015, 19:40
@ALKATRAZ: I kto to mówi? :v
Odpisz
1 listopada 2015, 22:47
@ALKATRAZ: Spójrz w lustro a go rozpoznasz.
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2015, 18:42
Jak widzę ludzi, którzy podają się za "szlachte" mam chęć im wypie**olić takiego soczystego gonga na ryj.
Większość z nich nawet nie wie kto należał do szlachty i jaka była szlachta.
Odpisz
1 listopada 2015, 20:39
@DeadExtreme: No właśnie! Aż chciałoby niemiłosiernie zadać im ból który nawet moi chłopi nie poczuli gdy nakładali nowe przywileje!
Odpisz
1 listopada 2015, 20:17
Raczej jak rozpoznać gimnazjalistę. Większość gimnazjalistów (i wszystkie gimbusy) ma to do siebie, że lubi głupie teksty, szalone, co nie?
Odpisz
26 października 2015, 12:45
Chyba dam sobie NSDAP :V
Odpisz
1 listopada 2015, 19:27
Niskie Składki, Daniny, Akcyzy, Podatki?
Odpisz
1 listopada 2015, 18:53
Albo napisać jako nazwę Księżniczka *Imię i nazwisko* ;_;
Odpisz
1 listopada 2015, 19:21
@Szeruuu: Lub np. ma na imię Ania i nazwa: An Kaa
Odpisz
1 listopada 2015, 18:35
Ja mam "Pracuje w: Auschwitz-Birkenau"
Odpisz
1 listopada 2015, 18:20
Sprzedam passeratti!
Odpisz
1 listopada 2015, 18:19
Albo nazwy
"Sander Kaa"
"Sandra Kaa"
To jest głupie.
Odpisz
25 października 2015, 20:24
Albo "Albański Raj".
Odpisz
25 października 2015, 21:44
@Skrzypo: Po ile to Wii?
Odpisz
26 października 2015, 07:45
@PikachuAlka: Pisiont groszy.
Odpisz
26 października 2015, 08:49
@Skrzypo: Biere 😂
Odpisz
1 listopada 2015, 18:11
@PikachuAlka: Po ile ten opel.
Odpisz