Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar konbed

26 października 2015, 07:35

Nareszcie lokal, w którym normalnie spotkam się ze znajomymi.
Od ostatniego razu nigdy nie idę z ziomami na pizze jeśli zapraszają jakieś dziewczyny

Avatar assassin11

27 października 2015, 13:28

@konbed: majom wi fi
Bo nie nie oznacza tak
Przyklad
Ja nie nie podciolem cie

A jakby co do ortografi mam zlom angielskom klawiature :-(

Avatar Fina258

29 października 2015, 14:35

@assassin11: ą ę ż ź ó ń ć ś ł masz skopiuj sobie.

Avatar julka1280

30 października 2015, 07:46

@assassin11: ja od chyba zawsze miałam angielską i jakoś mam wszystkie znaki. Nawet niemieckie :V ß)

Avatar ObczajTo

29 października 2015, 15:43

No i tak ma być

Avatar Windows_10

25 października 2015, 20:47

wy ku*wa je**ńce wy ch*je
~Jakiś Gimpus

Avatar Windows_10

29 października 2015, 15:31

@Windows_10: + pokarze im fuck'a

Avatar Janusz_Przewodnik

29 października 2015, 15:09

A jak ktoś obiecał umierającej matce w szpitalu daleko stąd, że porozmawia z nią przez internet?!

Avatar kakcioo

Edytowano - 29 października 2015, 13:57

Nareszcie jakaś porządna kafejka. Bo te smartfony już przejmują władzę nad ludźmi

Avatar
Konto usunięte

29 października 2015, 12:28

I nie posiedzimy na jeja :'(

Avatar Henchman

Edytowano - 25 października 2015, 20:06

Ciekaw jestem ile "pta ptyśi" nie odwiedzi bo "nie ma wi-fi nie ma fejsbuczka"

Avatar Myszkapl

25 października 2015, 20:18

@Henchman: A jak kiedyś powiedziałam "łaj-faj" to nikt nie wiedział o co mi chodzi :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie idź!

Pozdrawiam świetliki

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka