Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2015, 07:35
Nareszcie lokal, w którym normalnie spotkam się ze znajomymi.
Od ostatniego razu nigdy nie idę z ziomami na pizze jeśli zapraszają jakieś dziewczyny
Odpisz
27 października 2015, 13:28
@konbed: majom wi fi
Bo nie nie oznacza tak
Przyklad
Ja nie nie podciolem cie
A jakby co do ortografi mam zlom angielskom klawiature :-(
Odpisz
29 października 2015, 14:35
@assassin11: ą ę ż ź ó ń ć ś ł masz skopiuj sobie.
Odpisz
30 października 2015, 07:46
@assassin11: ja od chyba zawsze miałam angielską i jakoś mam wszystkie znaki. Nawet niemieckie :V ß)
Odpisz
29 października 2015, 15:43
No i tak ma być
Odpisz
25 października 2015, 20:47
wy ku*wa je**ńce wy ch*je
~Jakiś Gimpus
Odpisz
29 października 2015, 15:31
@Windows_10: + pokarze im fuck'a
Odpisz
29 października 2015, 15:09
A jak ktoś obiecał umierającej matce w szpitalu daleko stąd, że porozmawia z nią przez internet?!
Odpisz
Edytowano - 29 października 2015, 13:57
Nareszcie jakaś porządna kafejka. Bo te smartfony już przejmują władzę nad ludźmi
Odpisz
29 października 2015, 12:28
I nie posiedzimy na jeja :'(
Odpisz
Edytowano - 25 października 2015, 20:06
Ciekaw jestem ile "pta ptyśi" nie odwiedzi bo "nie ma wi-fi nie ma fejsbuczka"
Odpisz
25 października 2015, 20:18
@Henchman: A jak kiedyś powiedziałam "łaj-faj" to nikt nie wiedział o co mi chodzi :(
Odpisz