Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ch-chesz wyparować...?
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2022, 17:55
Japonia
Odpisz
13 listopada 2021, 20:27
No, trochę wieje.
Odpisz
13 maja 2009, 19:49
widac że japoński
Odpisz
20 grudnia 2018, 20:15
@mati90: chinski*
Odpisz
14 maja 2009, 18:30
Yhym.. Tak w Polsce jest ten dom, bodajże w Sztutowie lub okolicach - 21.5.2009 AD Jadę tam na wycieczkę ^^
Odpisz
7 lutego 2018, 18:26
@marecheq: I jak wycieczka?
Odpisz
24 stycznia 2020, 18:08
@marecheq: miałem 3 miesiące wtedy, i jak tam było + gdzie to
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:48
@Nokia_701: napisz to jeszcze raz, ale po polsku
Odpisz
25 stycznia 2020, 13:47
@ZEUS_: żyłem wtedy 3 miesiący (61 dni)
I jaka jest lokalizacja tego budynku
Odpisz
25 stycznia 2020, 16:11
@Nokia_701: nie wiem
Odpisz
27 czerwca 2012, 11:10
Fajny. Ciekawe jak go zbudowali?
Odpisz
10 maja 2011, 16:24
nic w tym dziwnego
ja byłem w takim jak miałem 8 lat :D
3/5
Odpisz
14 maja 2009, 08:31
jest tam w ogóle strych? a jakie są ściany po prawej?
Odpisz
13 maja 2009, 21:24
POWTURKA 1/70
Odpisz
13 maja 2009, 19:56
ta mati90 Japoński? a ja myślałem że to w Polsce, 3/5
Odpisz
13 maja 2009, 19:31
Dobre.
Odpisz
13 maja 2009, 18:28
5/5
Odpisz
13 maja 2009, 18:14
Ciekawe jak się w takim domku mieszka.
4/5
Odpisz
13 maja 2009, 17:49
Zgadzam sie z kuwasa.
Za obrazek 4/5
Odpisz
13 maja 2009, 16:05
4/5
Odpisz
13 maja 2009, 14:56
wiadomo że Japoński heh 5/5
Odpisz