Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maszterek583

15 listopada 2016, 22:19

sojusz jest to teraz odbić jerozolimie!!!

Avatar rozwalgo

31 października 2015, 10:50

49 głosujących, nadall 5. Rekord?

Avatar fil341

31 października 2015, 10:55

@rozwalgo: cicho bo zaraz się znajdzie jakiś debil

Avatar Rander

31 października 2015, 11:28

@fil341: i jest...

Avatar rozwalgo

31 października 2015, 15:26

@Rander: Caa ta równowaga spadła

Avatar
Konto usunięte

31 października 2015, 12:38

Je**ć Nilfgaard

Avatar martimarti2

31 października 2015, 12:25

Rozumiesz histe ?

Avatar CityOfAngel

31 października 2015, 10:45

Nie lepiej z Czechami? Będzie historycznie.

Avatar bylejakbylegdzie

31 października 2015, 11:59

@CityOfAngel: i tanie piwo

Avatar lorax12

31 października 2015, 11:53

Dobra sojusz zawarty! Na Chełmowy Jar! Nie oszczędzać nikogo!

Avatar MldStfn20

19 listopada 2015, 07:41

@lorax12: W Władcy Pierścieni był Chelmowy Jar ale ok 😆

Avatar lorax12

21 listopada 2015, 21:11

@MldStfn20: I o to chodzi :)

Avatar UkoukoTFM

31 października 2015, 10:23

W mojej skromnej opinii nie opłaca się nawiązywać sojuszu z prusami, ponieważ to spowoduje wrogość Rosji, a z nimi lepiej nie zadzierać.

Avatar
Konto usunięte

31 października 2015, 10:45

@UkoukoTFM: Ale zawszę warto wku*wić Bolszewika.

Avatar UkoukoTFM

31 października 2015, 10:56

Można na inne sposoby.

Avatar UkoukoTFM

31 października 2015, 10:58

A tak w ogóle to w czasach Rycerzy nie było jeszcze bolszewików.

Avatar
Konto usunięte

31 października 2015, 10:58

@UkoukoTFM: Np. Wku*wić się całą armią jaką ci się uda zgromadzić na Moskwę. Już słyszałem jak Mikołaj płakał.

Avatar
Konto usunięte

31 października 2015, 11:00

@UkoukoTFM: Byli ruscy wiem. Ale i tak ja ich nazywał nasieniem Marksa i Lenina.

Avatar antekk5

31 października 2015, 10:35

No i k**wa prawidłowo,ale według mnie silniejsze jest Cesarstwo Bizantyjskie.

Avatar goodspeed_98

31 października 2015, 10:24

A sama chciała.

Avatar polandball1

31 października 2015, 10:13

Dostawa?

Avatar
Konto usunięte

31 października 2015, 10:05

I poprawnie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Przerwa na herbatkę

Totalnie

Papierowa szkoła posting

Lekko nie będzie

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka