Dziewczyna chciała, żebym traktował ją jak księżniczkę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zapraszamy
Cel namierzony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dwa różne spojrzenia
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2016, 22:19
sojusz jest to teraz odbić jerozolimie!!!
Odpisz
31 października 2015, 10:50
49 głosujących, nadall 5. Rekord?
Odpisz
31 października 2015, 10:55
@rozwalgo: cicho bo zaraz się znajdzie jakiś debil
Odpisz
31 października 2015, 11:28
@fil341: i jest...
Odpisz
31 października 2015, 15:26
@Rander: Caa ta równowaga spadła
Odpisz
31 października 2015, 12:38
Je**ć Nilfgaard
Odpisz
31 października 2015, 12:25
Rozumiesz histe ?
Odpisz
31 października 2015, 10:45
Nie lepiej z Czechami? Będzie historycznie.
Odpisz
31 października 2015, 11:59
@CityOfAngel: i tanie piwo
Odpisz
31 października 2015, 11:53
Dobra sojusz zawarty! Na Chełmowy Jar! Nie oszczędzać nikogo!
Odpisz
19 listopada 2015, 07:41
@lorax12: W Władcy Pierścieni był Chelmowy Jar ale ok 😆
Odpisz
21 listopada 2015, 21:11
@MldStfn20: I o to chodzi :)
Odpisz
31 października 2015, 10:23
W mojej skromnej opinii nie opłaca się nawiązywać sojuszu z prusami, ponieważ to spowoduje wrogość Rosji, a z nimi lepiej nie zadzierać.
Odpisz
31 października 2015, 10:45
@UkoukoTFM: Ale zawszę warto wku*wić Bolszewika.
Odpisz
31 października 2015, 10:56
Można na inne sposoby.
Odpisz
31 października 2015, 10:58
A tak w ogóle to w czasach Rycerzy nie było jeszcze bolszewików.
Odpisz
31 października 2015, 10:58
@UkoukoTFM: Np. Wku*wić się całą armią jaką ci się uda zgromadzić na Moskwę. Już słyszałem jak Mikołaj płakał.
Odpisz
31 października 2015, 11:00
@UkoukoTFM: Byli ruscy wiem. Ale i tak ja ich nazywał nasieniem Marksa i Lenina.
Odpisz
31 października 2015, 10:35
No i k**wa prawidłowo,ale według mnie silniejsze jest Cesarstwo Bizantyjskie.
Odpisz
31 października 2015, 10:24
A sama chciała.
Odpisz
31 października 2015, 10:13
Dostawa?
Odpisz
31 października 2015, 10:05
I poprawnie.
Odpisz