Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Nieuczciwa ocena
Deal życia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2021, 08:53
Ludzie którzy nie mieszkają w Polsce i ludzie którzy mieszkają w Polsce
Odpisz
27 października 2015, 16:29
Zawsze zero nigdy koc. Tak bardzo wyje**ne na temperaturę
Odpisz
27 października 2015, 17:21
@fil341: tak samo byłem ciekaw czy tylko ja
Odpisz
16 lipca 2016, 17:26
@fil341: Będziesz świetnym magiem lodu.
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2016, 19:39
drugi rodzaj
Odpisz
27 października 2015, 19:48
Jestem zdecydowanie tym drugim rodzajem.
Odpisz
27 października 2015, 17:56
Typ nr.1 tylko u mnie 365 dni w roku krótkie spodenki.
Obchodzi to kogoś?
Odpisz
27 października 2015, 17:05
ja testem tym 3 typem... grzejnik na pięć + koc :D
Odpisz
27 października 2015, 16:05
Zdecydowanie drugi typ.
Odpisz
27 października 2015, 16:03
ja daje na 2-3 i siedzę sobie pod kocykiem tylko w spodenkach i koszulce a do sklepu biegam w sandałach (ze skarpetami)
Odpisz
27 października 2015, 15:57
Ten 2 oszczedza na ogrzewaniu
Odpisz
27 października 2015, 15:05
Odpisz
27 października 2015, 14:49
Ja ten 1 typ, bo u mnie i tak nie da się zakręcić kaloryferów
Odpisz
27 października 2015, 14:30
Jestem tym pierwszym.
Odpisz
27 października 2015, 11:59
ja tam jestem zimno-lubną bestią więc zlamalem system i jestem 3 typem ;D
Odpisz
27 października 2015, 11:14
Było
Odpisz