Nie da się tak po prostu obejrzeć Przebudzenia Mocy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
To się nie może nie udać
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2015, 14:28
Challange accept
Odpisz
7 lutego 2016, 23:06
@EzioAudiitore: Zadanie wykonene. :D
A u ciebie jak?
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2016, 20:51
przy czym mi szło o to, iż miałem obejrzeć przebudzenie mocy bez poprzednich części :)
Ale obejrzałem i całkiem niezłe.
Odpisz
1 listopada 2015, 07:20
na AXN jest maraton
Odpisz
31 października 2015, 22:42
da
Odpisz
31 października 2015, 22:13
Tak właśnie zrobiłem, jeszcze "Powrót Jedi" i gotów :3
Odpisz
Edytowano - 31 października 2015, 21:14
Czy tylko ja nie oglądałam nigdy Gwiezdnych Wojen? Nie dam "pudła na hejty" bo stare i nieśmieszne.
Odpisz
31 października 2015, 19:07
Już wiem!
Zrobię sobie maraton Gwiezdnych Wojen :O
Genialny plan!
Odpisz
31 października 2015, 19:09
@Myszkapl: Zaproś mnie!
Odpisz
31 października 2015, 19:16
@Lord_Voldemort: Ok. będę oglądać w internecie na moim laptopie 32x21cm. Możesz usiąść na dywanie. Mam bardzo ładny turecki dywan w pokoju.
Odpisz
31 października 2015, 20:17
@Myszkapl: Zaproś mnie, nie będę spoilerował.
Odpisz
Edytowano - 31 października 2015, 20:44
@Vader0PL: Obi-Wan to Jedi!
Odpisz
31 października 2015, 21:12
@Agent00Kurczak: I używa miecza świetlnego!
Odpisz
31 października 2015, 20:39
Jeśli robiłem pół roku temu, to chyba już się nie kwalifikuję?
Odpisz
31 października 2015, 19:57
Ja nie wiem czym ludzie ise podniecają , lubie Gwiezdne wojny , ale już mnie nie podniecaja jak kiedyś , za stary jestem , a i za drogi biznes , żeby być fanem
Odpisz
31 października 2015, 19:57
Da się, i to łatwo. Oj uwierz mi.
Odpisz
31 października 2015, 19:49
Ja spróbuję to zrobić #thuglife #fuckdapolice
Odpisz
31 października 2015, 19:52
@kubage123: Ja również. Najwyraźniej nie były mi pisane poprzednie części
Odpisz
Edytowano - 31 października 2015, 19:22
Pytanie za strzałkę w górę: Obejrzeć części w kolejności 4,5,6,1,2,3 czy 1,2,3,4,5,6?
Odpisz
Edytowano - 31 października 2015, 19:32
@Maks2603: Zacznij od prequeli. Zachowasz chronologię wydarzeń
Odpisz
31 października 2015, 19:46
@Maks2603: 4,5,2,3,6
W dodatku zalecane też dla nowicjuszy
Odpisz
31 października 2015, 19:45
Czy tylko ja nie oglądałem star warsów?
Odpisz
1 listopada 2015, 09:31
@drzewiec: JAKI HEJT 0-0
Odpisz
1 listopada 2015, 21:23
@drzewiec: nie dziwie się, jak można nie oglądać star wars?
Odpisz
31 października 2015, 19:25
Nie da się tak po prostu obejrzeć Przebudzenia Mocy bez obejrzenia jakiejkolwiek poprzedniej części (prawdopodobnie Star Wars bo obrazek wskazuje chyba na Hobbita lub Władcę pierścieni )
Odpisz
31 października 2015, 19:04
Ocena 1.0 a na glównej
Odpisz
31 października 2015, 19:21
@Lord_Voldemort: Bożo nie jest wporzo
Odpisz
31 października 2015, 19:08
Da się.
Odpisz