Pierwszym stopniem oglądania anime
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ikony
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2019, 23:01
Oglądam a nie mam avka z anime
Odpisz
19 października 2019, 17:49
@CzeresniakPl: Jesteś na wyższym stopniu
Odpisz
19 października 2019, 17:58
@Jadczukov: Oglądnąłem JEDNO anime. Nawet nie jestem na pierwszym poziomie
Odpisz
19 października 2019, 18:06
@CzeresniakPl: To masz wytłumaczenie
Odpisz
8 czerwca 2016, 22:05
Ja lubię zbyt wiele rzeczy żeby dawać na tapetę akurat anime. Poza tym oglądam takie że jakbym je ustawił na tapetę to na pewno bym miał zaraz awanturę w domu
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 20:53
Ja na tapecie mam jakąś łódkę na morzu. Na ekranie blokowania mam dziewczynę z kotami. Oglądam amerykańskie kreskówki
Odpisz
28 lutego 2016, 19:12
I tak wolę jej siostrę.
Odpisz
2 listopada 2015, 15:05
Charlotte. Jedno z lepszych anime 😍💜
Odpisz
27 października 2015, 15:14
a teraz pytanue dnia z skąd
Odpisz
30 października 2015, 16:41
*pytanie.Anime nazywa się Charlotte.
Odpisz
30 października 2015, 15:49
A potem R34
Odpisz
30 października 2015, 15:43
dla mnie anime to jeden wielki szajs... czekam na hejty...
Odpisz
30 października 2015, 16:56
@Mr_Manster: HEJT
Odpisz
30 października 2015, 17:21
@Juuzou: wiedziałem że będzie tyle w dół -_-
bo oczywiście nie można wyrazić swojej opinii bo jakieś maniaki anime przydupią się hejtując każdego kto powie że anime jest głupie lub coś takiego...
Odpisz
30 października 2015, 18:48
@Mr_Manster: Ale ludzie nie dają łapek w dół, ponieważ wyrażasz swoje zdanie, tylko jak mówi napis NIE ZGADZAJĄ SIĘ Z TWOJĄ OPINIĄ.
Odpisz
30 grudnia 2015, 18:16
@Mr_Manster: w tej chwili to ty hejtujesz ich :>
Odpisz
30 października 2015, 14:28
Chodziło mi o ekran telefonu, lub blokady. ;-;
Odpisz
30 października 2015, 13:39
Anime-Charlotte
Odpisz
30 października 2015, 11:12
Wcale nie, w win 7 mam kompozycje i gdy dowolni ludzie mogą zobaczyć moją tapetę zmieniam na domyślną. NIKT NIE OGLĄDA MOJEJ TAPETY Z ANIME.
P.S. Choć może to też wynikać z faktu że tapetę wziąłem ze strony r34 ;b
Odpisz
27 października 2015, 23:03
A wcale, że nie. Ja mam tapetkę mojego ulubionego wokalisty Takahiro Mority.
Odpisz
27 października 2015, 17:37
Kto ogląda twój pulpit? Ja w większości przypadków oglądam pulpit tylko tuż po starcie systemu... Po za tym mangozjeby raczej odsuwają się od znajomych którzy nie są z fandomu.
Odpisz
27 października 2015, 16:48
Ja miałem anime fhui wcześniej :v
Odpisz
27 października 2015, 15:58
Nie, ja oglądam dość dużo, a tapety nie mam :P
Odpisz
27 października 2015, 16:37
ja też, mam łąkę windowsa xp
na windows 10
Odpisz