Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2015, 10:13
Mnie by karetka zabrała.
Odpisz
3 listopada 2015, 10:20
@KingaZuk14: Tylko jeśli pająk cie nie dobije.
Odpisz
4 listopada 2015, 17:41
@FreezyPop: I wejdzie do buzi. I poobgryza wnetrznosci. I wyjdzie uchem. I zje... To spk C:
Odpisz
4 listopada 2015, 20:24
@Terel: A w twym gnijącym ciele zostawi Setki małych jajek.
Odpisz
5 listopada 2015, 16:39
@FreezyPop: Z ktorych potem wyjdzie w ch*j duzo pajaczkow ,ktore pojda zabijac innych ludzi tym samym sposobem... To wciaz spk C:
Odpisz
4 listopada 2015, 18:36
Tró
Odpisz
3 listopada 2015, 14:00
Ja bym tam zmarła na zawał ;_;
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2015, 16:52
@MasterChleb: Przecież to tylko pająk. Nic ci nie zrobi.
Odpisz
3 listopada 2015, 16:54
To nie tylko pająk, To straszny ośmionogi krwiożerczy potwór ;_;
Odpisz
3 listopada 2015, 16:57
@MasterChleb: Powiedz, co to maleństwo ci zrobi?
Odpisz
3 listopada 2015, 16:59
Przeztraszy, obklei mnie pajęczyną i przez nie zejde na zawał ;_;
Odpisz
3 listopada 2015, 20:42
@MasterChleb: Też się brzydzę pajęczyn (nie pająków, one są ok), ale pajęczyny... a najgorsze babie lato, ku*wa!
Łonczmy sie f bulu i nadzieji...
Odpisz
3 listopada 2015, 16:51
Ja bym nic nie zrobił. On się boi nas bardziej, niż my jego.
Odpisz
3 listopada 2015, 15:18
Ten pająk nawet wydziergał znak jeja.
Odpisz
3 listopada 2015, 15:23
pająk artysta
Odpisz
3 listopada 2015, 14:58
Ja bym wyciągnął zapalniczke i pobowilbym się w spal dom pajakowi... i samego pająka...
Odpisz
3 listopada 2015, 13:55
Jak fajnie by było go tam wpchnąć D:D
Odpisz
3 listopada 2015, 11:02
Wystarczy dmuchnąć w pająka. c:
Odpisz