Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Alabella

13 maja 2017, 00:02

Dobre, pomarańczowe!

Avatar SirPomarancza

27 października 2015, 18:02

Nie będzie gimnazjum od przyszłego roku.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar ADAXER101

30 października 2015, 16:45

@N_A_T_A_L_A: Masz rację, myślałem raczej o nagłej zmianie która wynika z komentarza SirPomaranczy jeżeli ma być tak ja ty mówisz to raczej problemu nie będzie, tylko wykorzystać budynki gimnazjum do podstawówek i pewnie się zgodzą.

Avatar Archeologwinternetach

30 maja 2016, 08:01

@SirPomarancza: Byłeś w błędzie.

Avatar maksik903

30 października 2015, 14:51

ale pis w parlamęcie ma 40% posłów. Aby ustawa o likwidacji gimnazjum weszła pis musi mieć ponad 50% poparcia przez wszystkich posłów. więc jeżeli pozostałe 60% procent będzie przeciw to gimnazjum zostanie.

Avatar YFYDB

30 października 2015, 15:15

@maksik903: Przypominam, że większość posłów to debile, którzy tylko kasy chcą.

Avatar maksik903

31 października 2015, 00:19

@YFYDB: to też trzeba wziąść pod uwagę

Avatar Limfangioleiomiomatoza

Edytowano - 21 grudnia 2015, 19:48

@maksik903: Wziąć* :).
.
.
.
.
.
.
.
#Odpowiadanienastarekomentarze

Avatar Black_Raven

30 października 2015, 16:37

Jesteś Motocyklistą - Miej sprawny Motocykl.
Jesteś Demonem - Miej Satanistów chcących spełnić każde twe żądanie.

Avatar Black_Raven

29 listopada 2015, 10:59

@Black_Raven: Jesteś Shinigamim - Miej własną, unikatową Kosę Śmierci.

Avatar
Konto usunięte

30 października 2015, 15:55

A ja myślałem że mózgów ;-;.

Avatar julka1280

30 października 2015, 22:58

takim nie są potrzebne, i tak nie używają....

Avatar
Konto usunięte

30 października 2015, 23:05

@julka1280: W sumię racja.

Avatar laurii12

30 października 2015, 21:49

Oglądałam ten odcinek.

Avatar drzefko

30 października 2015, 16:07

o tym samym pomyślałem gdy oglądałem ten odcinek :D

Avatar matiExtreme

30 października 2015, 15:24

dobrze że chociaż gimnazjalistów mają

Avatar pawelek9889

27 października 2015, 18:43

Ech, jakoś muszę przeboleć obecność w tej społeczności, jeszcze jeden rok i będe wolny.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar N_A_T_A_L_A

30 października 2015, 14:28

Gimbus to stan umysłu, także oni pozostaną :p

Avatar YFYDB

30 października 2015, 15:16

Gimbus to nie uczeń gimbazjum. Gimbus to autobus i stan umysłu.

Avatar TypowyKowalski

27 października 2015, 18:30

Brakuje im jeszcze członków

Avatar Mitsuko

27 października 2015, 18:29

Dziś - kopyto , wyrzucenie telefonu do kosza...
Serio? ;-;

Avatar
Konto usunięte

27 października 2015, 18:25

1 gimnazjum i wiara w supermoce, niedoje**nie mózgowe!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Cóż za brak szacunku

Mało znany szczegół

Hobby dla faceta

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka