Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar EpikName

6 maja 2024, 15:37

Pozdrawiam z 2024.

Avatar jacobek123

10 lutego 2022, 20:35

Pozdrawiam chwilow w 2022 czysto

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2018, 21:08

@Konto usunięte: maja to co chcieli

Avatar Mordur

31 stycznia 2016, 22:53

To niech zacznie wymachiwac ta wieprzowina przed nimi to spier...olą XD

Avatar wariat123

15 listopada 2015, 18:51

a ja będe ich porywał wiązał i karmił wieprzowiną poczym zrobie tak jak w elktrycznej pomarańczy tylko z zachodnimi filmami

Avatar barbados12

16 listopada 2015, 03:46

@wariat123: a po co się tak męczyć? przywiąż go do krzesła tak by się nie mógł ruszyć, do wacka mu doczep sznurek który będzie przymocowany do pistoletu wymierzonego w głowę, a przednim postaw kozę wypiętą tyłem do niego.

Avatar kakcioo

Edytowano - 15 listopada 2015, 22:38

Allahuj Akbar.

Avatar rydwan123

15 listopada 2015, 18:17

,,Pewnego razu, w niedalekiej przyszłości"

Avatar KacperUE

15 listopada 2015, 17:49

fnaf 3- 2023

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2015, 17:18

Mnie po tym co się stało we Francji juz żadne dowcipy i memy z allah akbar nie śmieszą

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2015, 17:11

W takiej sytuacji rzuca się w nich tym mięsem

Avatar Mijak

15 listopada 2015, 17:08

Raczej nikomu by tak nie zależało na wieprzowinie, ale z alkoholem mogłoby tak być...

Avatar
Konto usunięte

27 października 2015, 23:18

Inaczej wyobrażałam sobie przyszłość ;_;

Avatar
Konto usunięte

27 października 2015, 22:11

To nie są imigranci. To są najeźdźcy.

Avatar ziemniok11

27 października 2015, 19:45

ninja mu wieprzowine sprzedał

Avatar
Konto usunięte

27 października 2015, 20:43

@ziemniok11: komiksy tego nie zrozumiesz

Avatar Cumulonibus

27 października 2015, 20:19

Tak niekoniecznie się stanie.Jeśli imigranci będą tak napływać to Niemcy przez bezrobocie arabów żyjących głównie z zasiłków wprowadzą może za 10 lat cięcia w zasiłkach i Niemcy nie będą takie dobre jak kiedyś dla arabów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Północne Węgry

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Młodzi gniewni

Ostry ten sędzia

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka